Sohbet Netspeed Geçiş Sürecim

KayraBey

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Kayra
Cihazım
Redmi Note8 Pro
Meslek
Bil.Tek.
Konular
7
Hayırlı olsun, ben turktelekomda kullanıyordum taahhüt bitince churn yapıp turknete geçtim 7 aydır turknet abonesiyim. 100 megabite kadar hız kullanıyorum. Bilgisayara gelen hız kablolu olarak 99.8 , telefonlara wifiden gelen hız. 75-80 mbps arası. Çünkü kablo ve wifi arasında fark var. Sizde mesela telefondan ölçüm yapın kabloludan daha düşük hız gelebilir normaldir.
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Bir de müşteri temsilcisi kadınlar denk gelmedi daha nazik demişsin :) ben Turkcell Çağrı Merkezinde çalışıyorum bu arada :))) oldukça nazik ve diksiyon iyi
Paket ve fiyat bilgisi nedir?

Lear Mert

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mert
Cihazım
Redmi Note 8 PR
Konular
23
Hocam 82 Download 8 Upload Alıyorum Steam de indirme hızım da 10 MB/S :) mehmet_bayram

Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

mehmet_bayram

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mehmet
Cihazım
Poco X3 Pro
Konular
60
Hocam 82 Download 8 Upload Alıyorum Steam de indirme hızım da 10 MB/S :) mehmet_bayram

on numara hocam daha ne olsun sabit 82 alabiliyosanız. :)

creative14441235

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
mehmet
Cihazım
s3
Konular
9
Herkese merhaba. Bende şuan hali hazırda kullandığım aboneliğin bitmesini bekliyorum ve bir sonraki tercihim netspeed olacak. Merak ettiğim bir konu var. Abonelik sonrasında interneti kullanırken müşteri hizmetleri ile görüşeniniz oldu mu herhangi bir konuda? İletişimleri nasıl satış sonrası destek veriyorlar mı cidden yoksa hepsi satana kadar mı?

Redmi Note 8 Pro cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

mehmet_bayram

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mehmet
Cihazım
Poco X3 Pro
Konular
60
Herkese merhaba. Bende şuan hali hazırda kullandığım aboneliğin bitmesini bekliyorum ve bir sonraki tercihim netspeed olacak. Merak ettiğim bir konu var. Abonelik sonrasında interneti kullanırken müşteri hizmetleri ile görüşeniniz oldu mu herhangi bir konuda? İletişimleri nasıl satış sonrası destek veriyorlar mı cidden yoksa hepsi satana kadar mı?

Abonelik açıldıktan sonra 2-3 kere görüştüm kendileriyle. Online işlemler var kendi sayfalarında oraya destek talebi yazıyorsunuz. yazdıktan sonra gün içinde arayarak(geç yazdıysanız ertesi gün) konu hakkında bilgilendirdiler ulaşamadıklarında da oraya tekrar mesaj olarak yazdılar.(Alta ekran görüntüsünü koydum)
Direkt müşteri hizmetlerini ararsanız nadir olarak geç açabiliyolar telefonu. ama hiç bir zaman açmadıkları olmadı.

(Resimdeki sorunun kaynağı bluetooth kulaklığımmış internetle alakalı değilmiş. sorunu böylece çözmüş oldum)

Akşam saatlerinde (19:00 - 22:00 arası) yurtdışı hız çıkışlarında sıkıntı yaşıyor musunuz?
speedtest.net (frankfurt fdcservers.net sunucusu)
nperf.com ( Frankfurt main)
fast.com

bu sitelerden hız testi yapabilir misiniz?

Frankfurt Serveri ile ölçüm

Türkiye serverindeki ölçüm ( Sunucu değiştirmeyi bulamadım)

Türkiye sunucusuyla ölçüm

Frankfurt sunucusuyla ölçüm.

Umarım aklınızda kalan sorulara yanıt alabilmişsinizdir. Bir şeyi eksik yada yanlış yapmışsam söyleyin hocam tekrar yapayım.

Son düzenleme:

creative14441235

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
mehmet
Cihazım
s3
Konular
9
Abonelik açıldıktan sonra 2-3 kere görüştüm kendileriyle. Online işlemler var kendi sayfalarında oraya destek talebi yazıyorsunuz. yazdıktan sonra gün içinde arayarak(geç yazdıysanız ertesi gün) konu hakkında bilgilendirdiler ulaşamadıklarında da oraya tekrar mesaj olarak yazdılar.(Alta ekran görüntüsünü koydum)
Direkt müşteri hizmetlerini ararsanız nadir olarak geç açabiliyolar telefonu. ama hiç bir zaman açmadıkları olmadı.

(Resimdeki sorunun kaynağı bluetooth kulaklığımmış internetle alakalı değilmiş. sorunu böylece çözmüş oldum)

Frankfurt Serveri ile ölçüm

Türkiye serverindeki ölçüm ( Sunucu değiştirmeyi bulamadım)

Türkiye sunucusuyla ölçüm

Frankfurt sunucusuyla ölçüm.

Umarım aklınızda kalan sorulara yanıt alabilmişsinizdir. Bir şeyi eksik yada yanlış yapmışsam söyleyin hocam tekrar yapayım.
Bilgilendirmeniz için çok teşekkür ederim. Aklımdaki bir soruya daha yanıt bulmuş oldum sayenizde

mcakan

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mustafa
Cihazım
Note 10S
Konular
43
Netspeed türknetten daha iyidir en azından müşteri hizmetleri var. Herhangi bir sıkıntı da bir muhatap bulabiliyorsunuz karşınızda. 2 yıl kadar da ben kullanmıştım. Bi kaç kere faturayı ödemeyi unutmuşum ödeyince hemen açıldı. Gecikme bedeli açma kapama ücreti falan da eklemiyorlar bazı firmalar gibi.

mehmet_bayram

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mehmet
Cihazım
Poco X3 Pro
Konular
60

Stalcore

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Berkay
Cihazım
Redmi Note 8
Konular
6
Ben Göknet + Digiturk full paket kampanyası ile Göknet'e geçtim.. geçen sene.. sınırsız internet, digiturk yıldız dolu paket ikisi total 169₺

KayraBey

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Kayra
Cihazım
Redmi Note8 Pro
Meslek
Bil.Tek.
Konular
7
Netspeed türknetten daha iyidir en azından müşteri hizmetleri var. Herhangi bir sıkıntı da bir muhatap bulabiliyorsunuz karşınızda. 2 yıl kadar da ben kullanmıştım. Bi kaç kere faturayı ödemeyi unutmuşum ödeyince hemen açıldı. Gecikme bedeli açma kapama ücreti falan da eklemiyorlar bazı firmalar gibi.
FAtura ödeme sistemi nasıl? Sitelerinden mi ödeniyor yoksa bankaların mobil uygulamalarından da ödenebiliyor mu?

Üst Alt