Sohbet Netspeed Geçiş Sürecim

mehmet_bayram

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mehmet
Cihazım
Poco X3 Pro
Konular
60
FAtura ödeme sistemi nasıl? Sitelerinden mi ödeniyor yoksa bankaların mobil uygulamalarından da ödenebiliyor mu?
Banka üzerinden de ödenebiliyor fakat ben internet sitelerinde online işlemler üzerinden otomatik ödeme tanımladım her ayın 1 inde otomatik olarak kesiyor ücreti.( Otomatik ödemeyi son ödeme tarihinde ödenecek seçilde de seçebiliyorsunuz)

Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

KayraBey

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Kayra
Cihazım
Redmi Note8 Pro
Meslek
Bil.Tek.
Konular
7
Hayırlı olsun ozaman hocam :)
Türk Telekom abonesiyim...
Şuan 24mbit 200gb kotalı + ev telefonu (10tl sabit ücreti var. Arama yaparsan ücret yansıyor. Arama yapılmadığı sürece ekstra ücret yok)
Toplam da 85 lira ödüyorum.
Aslında bu ev telefonu bana gerekli. Telekom ev telefonunu internet üzerinden veriyor. Modem kapanınca ya da net kesilince telefonda çalışmıyor.
Bu şekilde bir sistemi var mı acaba Net Speed'in?

100mbit internet ve kota olmayışı, ayrıca (ki en önemlisi) taahhüt olmayışı gayet iyi. Fakat telefon olayı düşündürmüyor değil.

cepkutusu

Aktif Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Hakan
Cihazım
Note 6 Pro
Konular
12
Şuan 24mbit 200gb kotalı + ev telefonu (10tl sabit ücreti var. Arama yaparsan ücret yansıyor. Arama yapılmadığı sürece ekstra ücret yok)
Aslında bu ev telefonu bana gerekli. Telekom ev telefonunu internet üzerinden veriyor. Modem kapanınca ya da net kesilince telefonda çalışmıyor.

100mbit internet ve kota olmayışı, ayrıca (ki en önemlisi) taahhüt olmayışı gayet iyi. Fakat telefon olayı düşündürmüyor değil.
bildiğim kadarı netspeed telefon hat satışı yok turknet ekstra 3-5 tl gibi bir fiyata telefon+internet alabilirsin

mehmet_bayram

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mehmet
Cihazım
Poco X3 Pro
Konular
60

Hocam evde sabit telefonu olanlara özel bazı belgeler falan var ve geçişte soruyorlar evde sabit telefonunuz var mı diye fakat bizim evde olamdığı için hiç merak etmedim ve sormadım nasıl olduğunu. Müşteri hizmetlerini arayıp sormak en iyisi olacaktır hocam.

Lucas.Rintaro

Uzman Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Lucas
Cihazım
Redmi Note 10 P
Konular
14
Geçmek isteyenler için indirim kodu....

3 hafta sonra Türksat taahütüm bitiyor. Ben de netspeed'e geçeceğim ve sizin kodu kullanacağım hocam. Hala memnun musunuz? Herhangi bir sorun yaşadınız mı?

Lucas.Rintaro

Uzman Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Lucas
Cihazım
Redmi Note 10 P
Konular
14
Lucas.Rintaro, Hâlâ kullanıyorum, memnunum,tavsiye ederim, sevinirim Yes~~
Geçişi yaptım yazmayı unuttum :)
35 Mbit 100 GB kotalı pakete geçtim. Şu an için bir sorun yok. Hız değerleri çok iyi :)

60 TL indirim kodu da benden olsun :)
Davet Kodu : 9MEHAV

excalabur

Uzman Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Zeynel
Cihazım
Redmi Note 11
Meslek
Elektronik Teknisy
Konular
403
3 hafta sonra Türksat taahütüm bitiyor. Ben de netspeed'e geçeceğim ve sizin kodu kullanacağım hocam. Hala memnun musunuz? Herhangi bir sorun yaşadınız mı?
Merhaba Bende TTNetden 24Mbps 107 TL Ödüyordum 2 sene Mahkum Ettiler Hiçbir Avantajıda Yoktu.Bende Netspeed Geçtim Bu Forum Ve İşyerindeki Arkadaşların Tafsiyesi Üzerine Araştırıp Alt yapıya Baktım 70Mbps Destekliyor Diyede Aradılar Hemen 2 Günde İşlemleri Onayladım Geçişi Yapıp Mesajla Bildirdiler Hiç Bir Sorun Yaşamadım Müşteriyi Bilgilendiriyorlar.Speed Pro 75 Seçtim 1 Hafta Oldu Geçeli Memnunum Ethernet Kablosunu Pc Bağladım Tam 75Mbps Bağlandı Fazlazını Bile Verdiler İyikide Geçtim
Bunuda Unuttum
İlk 6 ay ₺84, sonraki aylar ₺94 Süper
Şu An Bağlı Cihazlarda Var 4K Filmde İniyor

Son düzenleme:
Üst Alt