Yardım Ne yaparsam yapayım root atamadım (Redmi 8A)

maliciousfolder

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Selahattin
Cihazım
Xiaomi Redmi 8a
Konular
1
kurmaya çalıştığım kali nethunter bazı işlemlerde root yetkisi istediğinden root atmam lazım. TWRP ile hem supersu hemde magisk denedim ancak doğru yapmama rağmen telefon normal bir şekilde açılıyor, ne root var ne sıfırlanma, aynı şekilde açılıyor. USB debugging ve OEM unlocking açık. ama değişen birşey yok.

talhacker

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Talha
Cihazım
Xiaomi 13T
Konular
21
Napicaksiniz kali nethunteri kime fake panel atıp hesabını alıcaksın kimin wifi şifresini hackleyip İnternet trafiğini dinleyeceksin yada zararlı yazılım oluşturup kimin özel hayatını kurcalayacaksin bakim? Yoksa starbucksta fake WiFi oluşturup şifreleri mi toplayacaksin? :)

slm.ycl02

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Selim
Cihazım
Note 6 Pro
Meslek
Öğrenci
Konular
48
kurmaya çalıştığım kali nethunter bazı işlemlerde root yetkisi istediğinden root atmam lazım. TWRP ile hem supersu hemde magisk denedim ancak doğru yapmama rağmen telefon normal bir şekilde açılıyor, ne root var ne sıfırlanma, aynı şekilde açılıyor. USB debugging ve OEM unlocking açık. ama değişen birşey yok.
Mevcut romdan boot.img'yi al magisk apk kurup magisk içinden yamala seçeneğiyle boot.img'yi seç. Daha sonra yamalanan dosyayı ADB ile cihaza yaz.

Stoya

Süper Üye
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
SERDAR
Cihazım
POCO X3 NFC
Meslek
Ev Erkeği
Konular
104
maliciousfolder, Etkili çözüm...

maliciousfolder

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Selahattin
Cihazım
Xiaomi Redmi 8a
Konular
1
Napicaksiniz kali nethunteri kime fake panel atıp hesabını alıcaksın kimin wifi şifresini hackleyip İnternet trafiğini dinleyeceksin yada zararlı yazılım oluşturup kimin özel hayatını kurcalayacaksin bakim? Yoksa starbucksta fake WiFi oluşturup şifreleri mi toplayacaksin? :)
penetrasyon testi

Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Napicaksiniz kali nethunteri kime fake panel atıp hesabını alıcaksın kimin wifi şifresini hackleyip İnternet trafiğini dinleyeceksin yada zararlı yazılım oluşturup kimin özel hayatını kurcalayacaksin bakim? Yoksa starbucksta fake WiFi oluşturup şifreleri mi toplayacaksin?
Sizin gibi kafası kırıklar yüzünden işimizi gücümüzü yapamıyoruz. Az akıl az mantık ya

Mevcut romdan boot.img'yi al magisk apk kurup magisk içinden yamala seçeneğiyle boot.img'yi seç. Daha sonra yamalanan dosyayı ADB ile cihaza yaz.
Çok teşekkür ederim, diğer arkadaş gibi laf atmaktansa aradığım cevabı yazmışsınız, iyi günler dilerim sağolun.

Moderatör tarafında düzenlendi:

Alptuğ 23

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Alptuğ
Cihazım
Xiaomi
Konular
23
penetrasyon testi

Sizin gibi kafası kırıklar yüzünden işimizi gücümüzü yapamıyoruz. Az akıl az mantık ya

Çok teşekkür ederim, diğer arkadaş gibi laf atmaktansa aradığım cevabı yazmışsınız, iyi günler dilerim sağolun.
Arkadaş ironi yapmış hocam

Moderatör tarafında düzenlendi:

Alptuğ 23

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Alptuğ
Cihazım
Xiaomi
Konular
23
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

Güzel ironiymiş beğendim, nasıl yapabilirim ben acaba bir yardımcı olsun öğretsin bana :D
Sizinle alay eden yok ama siz kendinizle alay edinildiğinizi düşünüyorsanız yapacak bir şey yok.

Ekli dosyalar

• Screenshot_2021-07-02-01-22-27-211_com.opera.browser.jpg
    Screenshot_2021-07-02-01-22-27-211_com.opera.browser.jpg
    514,8 KB · Görüntüleme: 29

talhacker

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Talha
Cihazım
Xiaomi 13T
Konular
21
Önce üslubunuzu düzeltin bi ben sizin ne amaçladığınızı çok iyi biliyorum yıllardır baydı bu penetrasyon yalanı. Ben size karşı kelimelerimi seçerek kullandım "çalıcaksın" bile demedim.

Üst Alt