Tema Myui8 V.1.0.0.0 [Mtz]

gnys

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
samsun
Cihazım
redmi not 9 pro
Konular
46
Ben anlatamadım hcm
Tema uygulamsından indirn statusbarda iken indirme tammlandı yazısını gördünüz zaman üzerine tıklamayın direk pc bağlayın indirmiş olduğunuz tema mtz olarak göreceksiniz

Redmi Note 2 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

gnys

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
samsun
Cihazım
redmi not 9 pro
Konular
46
Hocam o klasörde ki mtz dosyasının boyutu büyük mü yoksa küçük mü?

Edit: 14 mb mış her halde, peki winrar ile açabiliyor musunuz?
Dostum o aklıma gelmedi winrar ama benim amacım hani sana tema atıyorum onu niye mtz olarak atamıyorum diye merak ettiğimden bu olay ortaya çıktı

HsnCnKly

Emekli Yönetici
Emekli Yönetici
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
Hasan CAN
Cihazım
Xiaomi Mi5
Meslek
Öğrenci
Konular
35
Ben anlatamadım hcm
Tema uygulamsından indirn statusbarda iken indirme tammlandı yazısını gördünüz zaman üzerine tıklamayın direk pc bağlayın indirmiş olduğunuz tema mtz olarak göreceksiniz

Dediğinizi aynen yaptım hocam, fakat dosya kopyalanması sistem tarafından engelleniyor ayrıca bilgisayarda görünürken dosya yöneticisiyle aynı konuma giderseniz sadece .temp adlı bir klasör görünüyor. Temp klasörü de örneğin bir arşiv dosyasını açtığınız zaman dosya temp klasöründen görünür yani geçiçi dosyalardır. Bu yüzden pc ye atılmıyor olabilir, çünkü siz oraya tıklasanız da tıklamasanız da tema sisteme aktarılmış oluyor o dosya da arşiv parçalandığı için oluşan geçici bir dosya, yani orada tema yok :)

gnys

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
samsun
Cihazım
redmi not 9 pro
Konular
46
Ama mtz olarak görüyosun demi dostum beni o yanılttı aklımada gelmedide değil ama hani dedim belki ... Dostum sen mtz dosya hazırlama ile ilgili konuyu unutmadın demi merakla bekliyorum....

HsnCnKly

Emekli Yönetici
Emekli Yönetici
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
Hasan CAN
Cihazım
Xiaomi Mi5
Meslek
Öğrenci
Konular
35
Ama mtz olarak görüyosun demi dostum beni o yanılttı aklımada gelmedide değil ama hani dedim belki ... Dostum sen mtz dosya hazırlama ile ilgili konuyu unutmadın demi merakla bekliyorum....

Hocam çoktan yazdım da henüz paylaşamadım okul daha yeni bitti yakında işe başlayacağım şu bir hafta içinde bir kaç şey paylaşmaya çalışacağım, o da dahil.

Üst Alt