Sohbet Müzik Önerileri ve Paylaşımları

1231243

M|C|C|X|X|X|MCCXLIII
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mertcan
Cihazım
Poco X3
Meslek
Dondurulmuş Üni.
Konular
63
Hocam bence sizin Nirvana, Metallica falan da dinliyor olmanız lazım. Özellikle Metallica Ender Sandman, The Unforgiven serisi, Nothing Else Matters falan? Yani bunlar biraz düşük tempolu Slipknot'a nazaran ama sağlam parçalardır
Dinliyorum hocam dinlemez olur muyum ? :D :D Fakat dediğiniz gibi onların temposu biraz düşük kalıyor şu anki keyfime göre bu sıralar daha sert daha hızlı parçalar dinlediğim için Slipknot favorim yoksa Pentagram-Rammstein-Metallica-AC DC-Arch Enemy vs vs diye gidiyor. Dediğim gibi Slipknot'a ağırlık vermiş durumdayım bu sıralar :)

Xiton

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Uğurcan
Cihazım
M2101K6G
Konular
44
Dinliyorum hocam dinlemez olur muyum ? :D :D Fakat dediğiniz gibi onların temposu biraz düşük kalıyor şu anki keyfime göre bu sıralar daha sert daha hızlı parçalar dinlediğim için Slipknot favorim yoksa Pentagram-Rammstein-Metallica-AC DC-Arch Enemy vs vs diye gidiyor. Dediğim gibi Slipknot'a ağırlık vermiş durumdayım bu sıralar :)

Rammstein mi? of of of Pentagram mı aman aman aman. Hocam naptınız siz haha--
AC/DC'nin Thunderstuck efsanesini mesela ara ara açar dinlerim hususi onu canım ister açarım dinlerim biraz. Peki hocam bişey sorucam size. Şu an Slipknot'a ağırlık verdiginizi söylediniz. Slipknot tadında bir Metal Müzik önersem şöyle dolu dolu dinler misiniz acaba? Tabi listeme de baktıktan sonra?

1231243

M|C|C|X|X|X|MCCXLIII
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mertcan
Cihazım
Poco X3
Meslek
Dondurulmuş Üni.
Konular
63
Rammstein mi? of of of Pentagram mı aman aman aman. Hocam naptınız siz haha--
AC/DC'nin Thunderstuck efsanesini mesela ara ara açar dinlerim hususi onu canım ister açarım dinlerim biraz. Peki hocam bişey sorucam size. Şu an Slipknot'a ağırlık verdiginizi söylediniz. Slipknot tadında bir Metal Müzik önersem şöyle dolu dolu dinler misiniz acaba? Tabi listeme de baktıktan sonra?
Konuyu niçin açtınız hocam ? Tabii ki önerin dinlerim, önerilere açığım ayrıca başkalarının da dikkatını çekebilir. rock~~

Xiton

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Uğurcan
Cihazım
M2101K6G
Konular
44
Konuyu niçin açtınız hocam ? Tabii ki önerin dinlerim, önerilere açığım ayrıca başkalarının da dikkatını çekebilir. rock~~

Sahi ben konuyu ne için açtım yahu facepalm~~
Tamamdır hocam müsait bir zamanda halledicem :D

Buse S. Ada

Nefsine öğretmen vicdanına öğrenci ol
Emekli Yönetici
Premium Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Buse
Cihazım
RN 11 Pro
Meslek
Eticaret Yönetimi
Konular
156
Zevkler ve renkler kişiye mahsus olup asla tartışılmaz :) Öneriniz için ben teşekkür eder olup, o halde bir de hareketli ve anlamlı bir şarkı daha bırakıp gidiyorum :)

Medyaları görmek için kayıt olmalısınız
Anadolu Rock ve 2000-2010 Türkçe Müziği dışında Türkçe Müzik çok nadir dinlerim. Efkarlı olduğumda ise Cody Jinks dinlerim. O adamın sesi rahatlatıyor beni ve bir yere dalacaksan da çok güzel daldırıyor seni. Sarhoş gibi oluyosun unutturuyor sana şarkı bitene kadar her şeyi. Öykü Gürman'ı da dinlemesem bile bilirim. Aşinayımdır kendisine, sevenleri de vardır illa ki burada ama kendim için konuşmam gerekirse devamlı dinleyeceğim biri olduğunu sanmıyorum wasntme~~

Öneriniz icin teşekkürler bu arada :D
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Valla hocam ne iyi olur ya. Yani bu konuya ara sıra da olsa gelip öneride bulunmanızı isterim doğrusu. Bu aralar Rock ağırlıklı ilerliyorum ve müzik açlığı çekiyorum. Bildiklerim de yetmiyor bana artık :D

Asdq

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
Heyo
Cihazım
Mi8
Konular
33
Zevkler ve renkler kişiye mahsus olup asla tartışılmaz :) Öneriniz için ben teşekkür eder olup, o halde bir de hareketli ve anlamlı bir şarkı daha bırakıp gidiyorum :)

Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Sagopa key mi mick check mi kaf kef mi silahsız kuvvet mi (“

Bülentb

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Bülent
Cihazım
Redmi note 5
Konular
8
sevdiğim bütün filmlerin müziklerinde o bu adam var, haliyle bolca dinlerim, bir tane de benden olsun,

Yen@l

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yenal
Cihazım
Mİ5
Konular
0