Sohbet Müzik Önerileri ve Paylaşımları

1231243

M|C|C|X|X|X|MCCXLIII
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mertcan
Cihazım
Poco X3
Meslek
Dondurulmuş Üni.
Konular
63
Mesela hocam GTA serisinin ilk oyununu zamanında PS1'de oynarken şu müzik hep ilgimi çekerdi. Demek çocukluktanmış bu tutku :D

01.24'den sonraki solo gitar off beni benden alıyor hocam anlatamam size benim için eşsiz bir duygu

Medyaları görmek için kayıt olmalısınız
Kesinlikle hocam çocukluktan başlayan bir olay bence müzik türü muscle~~rock~~

Benim de NFS Underground 2'de sevdiğim çok şarkı vardı. Bekli de bu müzik türünü sevmemin nedeni oyunlardir kim bilir haha--

Xiton

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Uğurcan
Cihazım
M2101K6G
Konular
44
Kesinlikle hocam çocukluktan başlayan bir olay bence müzik türü muscle~~rock~~

Benim de NFS Underground 2'de sevdiğim çok şarkı vardı. Bekli de bu müzik türünü sevmemin nedeni oyunlardir kim bilir haha--

NFS U2 geçmişim oyunu oynamanın yanı sıra müzik konusunda da vardır hocam. Hatta Snoop Dogg'un Riders On The Storm parçasına yaptığı, hepimizin de aşina olduğu o remix'i hiç unutmam. Diğer parçalar da var elbette. Mesela Black Betty vardır yine NFS U2'den. Spiderbait'in. Orjinali o değil belki ama orjinali kadar dinlettiriyor kendini. Terror Squad vardır mesela yine Lean Back. Bu müziklerin de sonradan bir şekilde albüm kaydını daha doğrusu kaliteli sağlam bir halini bulup dijitalde de arşivlemişimdir. Hâlâ da dinlerim telefonumda da vardır bu parçalar uzun süredir. Bu tarz müzik konuları ile ilgili bir zaman sizinle uzun uzun konuşmak isterim hocam :D

Buse S. Ada

Nefsine öğretmen vicdanına öğrenci ol
Emekli Yönetici
Premium Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Buse
Cihazım
RN 11 Pro
Meslek
Eticaret Yönetimi
Konular
156
Müzik önerisi mi? En sevdiğim. :$Çoğunluk yabancı attığına göre çok sevdiğim Öykü Gürman yorumu ile Mor Salkımlı Sokak şarkısını (saat 7 ve hala uyuyamadım, efkarlıyım) hemen buraya bırakıyorum:

(Korkmayın, derbeder değilim. Öykü Gürman'in sesini ve yorumunu beğendim giggle~~ )

1231243

M|C|C|X|X|X|MCCXLIII
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mertcan
Cihazım
Poco X3
Meslek
Dondurulmuş Üni.
Konular
63
NFS U2 geçmişim oyunu oynamanın yanı sıra müzik konusunda da vardır hocam. Hatta Snoop Dogg'un Riders On The Storm parçasına yaptığı, hepimizin de aşina olduğu o remix'i hiç unutmam. Diğer parçalar da var elbette. Mesela Black Betty vardır yine NFS U2'den. Spiderbait'in. Orjinali o değil belki ama orjinali kadar dinlettiriyor kendini. Terror Squad vardır mesela yine Lean Back. Bu müziklerin de sonradan bir şekilde albüm kaydını daha doğrusu kaliteli sağlam bir halini bulup dijitalde de arşivlemişimdir. Hâlâ da dinlerim telefonumda da vardır bu parçalar uzun süredir. Bu tarz müzik konuları ile ilgili bir zaman sizinle uzun uzun konuşmak isterim hocam :D
Kim bilir hocam belki bir gün rastlaşırız bir yerde, yanımızda da sağlam bir müzik sistemi hem konuşuruz hem dinleriz rock~~rock~~haha--

Xiton

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Uğurcan
Cihazım
M2101K6G
Konular
44
Müzik önerisi mi? En sevdiğim. :$Çoğunluk yabancı attığına göre çok sevdiğim Öykü Gürman yorumu ile Mor Salkımlı Sokak şarkısını (saat 7 ve hala uyuyamadım, efkarlıyım) hemen buraya bırakıyorum:

(Korkmayın, derbeder değilim. Öykü Gürman'in sesini ve yorumunu beğendim giggle~~ )

Anadolu Rock ve 2000-2010 Türkçe Müziği dışında Türkçe Müzik çok nadir dinlerim. Efkarlı olduğumda ise Cody Jinks dinlerim. O adamın sesi rahatlatıyor beni ve bir yere dalacaksan da çok güzel daldırıyor seni. Sarhoş gibi oluyosun unutturuyor sana şarkı bitene kadar her şeyi. Öykü Gürman'ı da dinlemesem bile bilirim. Aşinayımdır kendisine, sevenleri de vardır illa ki burada ama kendim için konuşmam gerekirse devamlı dinleyeceğim biri olduğunu sanmıyorum wasntme~~

Öneriniz icin teşekkürler bu arada :D
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Kim bilir hocam belki bir gün rastlaşırız bir yerde, yanımızda da sağlam bir müzik sistemi hem konuşuruz hem dinleriz rock~~rock~~haha--

Valla hocam ne iyi olur ya. Yani bu konuya ara sıra da olsa gelip öneride bulunmanızı isterim doğrusu. Bu aralar Rock ağırlıklı ilerliyorum ve müzik açlığı çekiyorum. Bildiklerim de yetmiyor bana artık :D

1231243

M|C|C|X|X|X|MCCXLIII
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mertcan
Cihazım
Poco X3
Meslek
Dondurulmuş Üni.
Konular
63
Anadolu Rock ve 2000-2010 Türkçe Müziği dışında Türkçe Müzik çok nadir dinlerim. Efkarlı olduğumda ise Cody Jinks dinlerim. O adamın sesi rahatlatıyor beni ve bir yere dalacaksan da çok güzel daldırıyor seni. Sarhoş gibi oluyosun unutturuyor sana şarkı bitene kadar her şeyi. Öykü Gürman'ı da dinlemesem bile bilirim. Aşinayımdır kendisine, sevenleri de vardır illa ki burada ama kendim için konuşmam gerekirse devamlı dinleyeceğim biri olduğunu sanmıyorum wasntme~~

Öneriniz icin teşekkürler bu arada :D
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Valla hocam ne iyi olur ya. Yani bu konuya ara sıra da olsa gelip öneride bulunmanızı isterim doğrusu. Bu aralar Rock ağırlıklı ilerliyorum ve müzik açlığı çekiyorum. Bildiklerim de yetmiyor bana artık :D
Hay hay hocam arada bir konuyu uyandırırm party~~:D
Hatta şimdilik şu ikisini de öneririm size;

Xiton

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Uğurcan
Cihazım
M2101K6G
Konular
44
Hay hay hocam arada bir konuyu uyandırırm party~~:D
Hatta şimdilik şu ikisini de öneririm size;

Şu Slipknot ne ilginç ama bir o kadar da başarılı bir grup değil mi hocam?
Yani Reggae, Country Music falan dinleyip Slipknot'u da sevmem daha ilginç olsa gerek haha--

1231243

M|C|C|X|X|X|MCCXLIII
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mertcan
Cihazım
Poco X3
Meslek
Dondurulmuş Üni.
Konular
63
Şu Slipknot ne ilginç ama bir o kadar da başarılı bir grup değil mi hocam?
Yani Reggae, Country Music falan dinleyip Slipknot'u da sevmem daha ilginç olsa gerek haha--
Bence de hocam ilginçliği bol olan bir grup. Gerek Corey'in gruba katılma olayı gerek grup üyesinin vefatı, sahnedeki maskeleri. Slipknot'u eskiden çok dinlemezdim aslında ama bende sizin durumunza düştüğümde gruba biraz ağırlık verdim dinlemediğim parçalarını ele aldım ve geç kaldığımı fark ettim |(

Xiton

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Uğurcan
Cihazım
M2101K6G
Konular
44
Bence de hocam ilginçliği bol olan bir grup. Gerek Corey'in gruba katılma olayı gerek grup üyesinin vefatı, sahnedeki maskeleri. Slipknot'u eskiden çok dinlemezdim aslında ama bende sizin durumunza düştüğümde gruba biraz ağırlık verdim dinlemediğim parçalarını ele aldım ve geç kaldığımı fark ettim |(

Hocam bence sizin Nirvana, Metallica falan da dinliyor olmanız lazım. Özellikle Metallica Ender Sandman, The Unforgiven serisi, Nothing Else Matters falan? Yani bunlar biraz düşük tempolu Slipknot'a nazaran ama sağlam parçalardır

Üst Alt