[MultiLang] Haftalık Güncelleme 4.5.16

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Ethnic

yunus
Yönetici
Co-Admin
Geliştirici Ekibi
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yunus
Cihazım
Xiaomi 13
Konular
128
MIUI HAFTALIK GÜNCELLEME 4.5.16

Görselleri görebilmek için kayıt olmanız gerekmektedir

MIUI ROM 4.5.16 Yapılan Tüm Değişiklikler ve Güncellemeler

[Kilit Ekranı, Status Bar ve Bildirim Alanı]

• Yeni - Gelen aramalar veya mesajlar tam ekran bir uygulama çalışırken sadece status bar'da görüntülenecek, uygulamadan çıkmaya gerek kalmayacak. (5-13)

[Müzik]

• Optimizasyon - Sistem arayüzü optimize edildi ve bazı hatalar giderildi. (Nexus 7 II) (5-15)

[E-Posta]

• Yeni - Mail'e ek bir dosya eklerken küçük önizleme resimleri görüntülenmesi desteği getirildi. (5-15)
  • Yeni - Tek bir tıklamayla okunmamış mesajları, okunmuş olarak işaretleme desteği getirildi. (5-15)
  • Optimizasyon - WIFI bağlantısı olmadığında ekleri indirme iyileştirildi. (5-15)
  • Optimizasyon - Bir exchange hesabı kullanırken sunucu arama işlevi iyileştirildi. (5-15)
  • Optimizasyon - Ek dosyları indirirken yeterli hafıza olmaması durumunda işleme mantığı iyileştirildi. (5-15)
  • Optimizasyon - Taslak olarak kaydedilen mesajlar için işleme mantığı iyileştirildi. Artık mesaj sadece sunucu mesajı anlamlı olarak değerlendirdiğine kayıt edilecek. (5-15)
  • Optimizasyon - Sağa doğru kaydırma hareketinin Taslaklar, Giden Kutusu ve Gönderilen Öğeler altındaki işlevleri kaldırıldı. (5-15)
  • Optimizasyon - Ek dosyalarının ikonlarının ekranı ortalayarak gösterilmesi sağlandı. bmp. ve gif. dosyalarının gösterilmesi desteği getirildi. (5-15)
  • Optimizasyon - Gönderen ismi başında çıkan tekrar eden karakterler sorunu iyileştirildi.  (5-15)
  • Optimizasyon - Metin indirilirken görünen sistem arayüzü iyileştirildi.  (5-15)
  • Düzeltme - Yeni gelen e-mailler okunduğunda bile bildirim çubuğundan silinmeyen uyarı yazısı sorunu giderildi. (5-13)
  • Düzeltme - Mail'e eklenen resimlerin gösterilememesi sorunu giderildi. (5-15)
  • Düzeltme - Bir hesabın kaldırılması halide o hesaba ait tüm eklerin de silinmesi desteği getirildi. (5-15)
  • Düzeltme - Exchange hesabında bulunan E-Maillerin ayarlar altından otomatik senkronizasyon kapalı olduğunda bile alınabilmesi sağlandı. (5-15)
  • Düzeltme -  Sayfa yenilemenin veri kullanımını artırması sorunu düzeltildi. (5-15)
  • Düzeltme - Otomatik hesap ayarları başarız olduğunda hesabın eklenememesi sorunu giderildi. (5-15)
  • Düzeltme - Email ayrıntıları bölümünde kişi resmini tıklandığında kişi ayrıntılarına ulaşamama sorunu giderildi. (5-15)
[Tarayıcı]

• Optimizasyon - Web sitelerinin adres kısaltmalarını kullanma kabiliyeti getirildi. (Nexus 7 II) (5-14)

[Güvenlik]

• Düzeltme - Bazı durumlarda temizleyici uygulamasının çalışmama sorunu giderildi. (5-10)

Değişiklik listesi çevirisi için @cantara teşekkürler.

MIUI 4.5.16 HAFTALIK GÜNCELLEME İNDİR

★ Xiaomi MI2-A JB - 4.1

★ Samsung Note 2 JB - 4.1

★ Xiaomi MI3 TD JB - 4.2

★ Meizu MX2 JB - 4.1

★ Galaxy Nexus GSM JB - 4.2

★ HTC One m7 JB - 4.2

★ SGS3 - i9300 JB - 4.1

★ SGS4 - i9500 JB - 4.2

★ Nexus 7 2013 Wi-Fi KK - 4.4

★ HTC One X JB - 4.1

★ Xiaomi MI3 WCDMA KK - 4.4

★ ZTE Nubia Z5S JB - 4.2

★ ZTE Nubia Z5S Mini JB - 4.2

★ Samsung Galaxy S2 GT-I9100 JB - 4.1

GAPPS DOSYALARI

Official cihazlar: 

GAPPS 4.1.x:
GAPPS 4.2.x:

Unofficial Cihazlar: 

GAPPS 4.1.x:
GAPPS 4.2.x:

Nexus 7 ve tabletler:

GAPPS 4.4.x:

TÜRKÇE ÇEVİRİ

Celaleddin Madencan

|    

MIUI V5 TEMALARI

By.TRabZonLu™

[☾★ ] ɑվվılժıՀ
Emekli Yönetici
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Oflu
Cihazım
OnePlus 9 Pro
Konular
498
Cvp: [MultiLang] Haftalık Güncelleme 4.5.16

Mesajlar programıyla ilgili sorun mu var, yeni mesaj geldiğinde küçük bir ekran açılıyor hızlı yanıt vermek için, o ekranda yanıt verdiğimde mesajı gönderiyorum o ekran gidiyor fakat mesajlara girdiğimde mesaja yanıt verilmemiş gibi gözüküyor. tekrar yazmak zorunda kalıyorum

By.TRabZonLu™

[☾★ ] ɑվվılժıՀ
Emekli Yönetici
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Oflu
Cihazım
OnePlus 9 Pro
Konular
498

@ihsanhalici port hocam

http://en.miui.com/download-21.html

smert2016

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Konular
1

Nexus 4 e bu hafta da güncelleme yok sanırım :(

cantara

Administrator
Yönetici
Admin
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emre
Cihazım
Xiaomi 13
Konular
426

smert2016 pid=1371 dateline=1400244326' Alıntı:
Nexus 4 e bu hafta da güncelleme yok sanırım :(

Geçtiğimiz hafta da yoktu hocam... Lushengduan önümüzdeki hafta içinde kitkat romu bitirip yayınlayacakmış bence güncelleme gelse bile yüklemeyin kitkat'ı bekleyin.

egitimtube

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Konular
1

Bu güncelleme samsung s3 için yok mu acaba telefondan güncelleme varmı diye kontrol ettiğimde 4.5.9 en son sürümü sahipsiniz diyor

Ethnic

yunus
Yönetici
Co-Admin
Geliştirici Ekibi
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yunus
Cihazım
Xiaomi 13
Konular
128
Cihazlar ve indirme linkleri konuya eklendi..

alptimucin

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Konular
0
Arkadaşlar mi3 kullanıp 4.5 ve sonrası multilanguage güncellemelerini yapan varmı? Telefonum otg yi görmüyor. Mail uygulamasına hotmail hesabını kuruyorum gelen kutusunda bir şey göstermiyor. Telefonu güncelleme uygulamasından ve ses açma güç düşmesinden dahil olmak üzere güncelledim ve Format attım fakat durum hala aynı. Baş belası oldu kendi adıma 4.5 sürümleri

MI 3W cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

By.TRabZonLu™

[☾★ ] ɑվվılժıՀ
Emekli Yönetici
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Oflu
Cihazım
OnePlus 9 Pro
Konular
498

benim telefonun niye multilang sürümünü yapmıyorlar yav ne gıcık insanlar :S Motorola razr umts_spider 4.5.16 update
http://en.miui.com/getrom-21.html

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt