Rom MSM-Xtended 5.0 Android11 Redmi Note 9S/Pro/Pro Max/Poco M2 Pro Miatoll İndirme Linki ve Ekran Görüntüleri

cilgingitar

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
İlker
Cihazım
Redmi Note9 Pro
Konular
25
hocam arada bir kendi kendine yeniden başlatıyor siz yaşadınız mı tam ekran kilidini açıcaktım yeniden başladı kendikendine :D
Hayır hocam hiç yaşamadım. Kernel falan mı yüklediniz ya da başka bir şey. Bazı dokunmatik modüller de yapabiliyor

acekiller

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Arda
Cihazım
Redmi Note 9Pro
Meslek
Öğrenci
Konular
10
Hayır hocam hiç yaşamadım. Kernel falan mı yüklediniz ya da başka bir şey. Bazı dokunmatik modüller de yapabiliyor
yok hocam kernel felan hiçbirşey yüklemedim kurtarma moduna geçtikten sonra bişey oldu anlamadım :D

cilgingitar

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
İlker
Cihazım
Redmi Note9 Pro
Konular
25

Mustafa Tetik

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mustafa
Cihazım
Redmi Note 9 pr
Konular
2
hocam pubg de çok kasıyor normal eu romda hiç kasma olmuyordu sebebi ne sizce

cilgingitar

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
İlker
Cihazım
Redmi Note9 Pro
Konular
25

Ekli dosyalar

• Screenshot_20210106-095247_Pixel_Launcher.png
    Screenshot_20210106-095247_Pixel_Launcher.png
    646,1 KB · Görüntüleme: 22

sedinho

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
sedat
Cihazım
note 3
Konular
1
üstad merhaba,

benim cihaz note 9 pro miui sürümü global 12.0.1 kararlı ve android sürümü 10 QKQ1.

Bahsettiğiniz bu sürüme nasıl geçebilirim ? Twrp filan yüklü değil cihazımda. İlk mesajdaki kurulum dosyalarından hangisini indirmeliyim ?

Cihazımdaki uygulamalar,bilgiler vs. silinecek mi ? Biraz daha detaylı anlatabilir misiniz ? Teşekkürler.

cilgingitar

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
İlker
Cihazım
Redmi Note9 Pro
Konular
25
üstad merhaba,

benim cihaz note 9 pro miui sürümü global 12.0.1 kararlı ve android sürümü 10 QKQ1.

Bahsettiğiniz bu sürüme nasıl geçebilirim ? Twrp filan yüklü değil cihazımda. İlk mesajdaki kurulum dosyalarından hangisini indirmeliyim ?

Cihazımdaki uygulamalar,bilgiler vs. silinecek mi ? Biraz daha detaylı anlatabilir misiniz ? Teşekkürler.
Merhaba hocam. Rom atmak için cihazın bootloader kilidi açık ve twrp yüklü olması gerek. Note 9 pro için gerekli konular aslan568 hocamda mevcut. Twrp kurduktan sonra başlıkta belirttiğim kurulumu yapacaksınız. Verileriniz silinir yedek almayı unutmayın. Bu romların bir Google uygulamalı olan versiyonu vardır bir de saf sürüm olanı. İkisinden istediğinizi kurabilirsiniz. Ben vanilla(saf sürüm)olanı kurup üzerine kendi indirdiğim gappsi flaşlıyorum ki gereksiz Google uygulamaları olmasın.

sedinho

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
sedat
Cihazım
note 3
Konular
1
Merhaba hocam. Rom atmak için cihazın bootloader kilidi açık ve twrp yüklü olması gerek. Note 9 pro için gerekli konular aslan568 hocamda mevcut. Twrp kurduktan sonra başlıkta belirttiğim kurulumu yapacaksınız. Verileriniz silinir yedek almayı unutmayın. Bu romların bir Google uygulamalı olan versiyonu vardır bir de saf sürüm olanı. İkisinden istediğinizi kurabilirsiniz. Ben vanilla(saf sürüm)olanı kurup üzerine kendi indirdiğim gappsi flaşlıyorum ki gereksiz Google uygulamaları olmasın.
Çok teşekkürler.

onurbkts58

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Onur
Cihazım
Redmi Note 9
Konular
0
Merhabalar romda mi kamera mevcut mu değilse yükleyebiliyor muyuz?

Üst Alt