Tema Monabella Yazı Tipi Fontu

LionKing17

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
S
Cihazım
Xiaomi Mi 9TPro
Konular
5
Paylaşım için teşekkürler, göze hoş gelen bir yazı tipi. Bende ilk başta sadece klavyede yazı tipi değişmemişti, telefonu kapatıp açınca düzeldi. Tek gördüğüm örneğin rehberde soyad iki aa yan yana gelecek şekilde yazılı diyelim mesela soyad dahaaktif olsun. Buradaki yan yana gelen iki a harfini tek a harfine düşürüp üstüne çizik koyuyor.

agit77

Tema Ekibi
Yönetici
Tema Ekibi
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ömer
Cihazım
Xiaomi 11 Lite
Meslek
Grafiker
Konular
584
Paylaşım için teşekkürler, göze hoş gelen bir yazı tipi. Bende ilk başta sadece klavyede yazı tipi değişmemişti, telefonu kapatıp açınca düzeldi. Tek gördüğüm örneğin rehberde soyad iki aa yan yana gelecek şekilde yazılı diyelim mesela soyad dahaaktif olsun. Buradaki yan yana gelen iki a harfini tek a harfine düşürüp üstüne çizik koyuyor.
evet hocam böyle bir hata var yapımcısı bu şekilde yapmış aslında hata değil normalde yapan bu şekilde yaptığı için. bu hatayı font içeriğinde bulamadım, tekrardan kontrol ederim bulursam fontu güncellerim

agit77

Tema Ekibi
Yönetici
Tema Ekibi
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ömer
Cihazım
Xiaomi 11 Lite
Meslek
Grafiker
Konular
584
Mtz olarak mı yoksa uygulama mağazasından mı indirdiniz. Hatayı buldum uygulama mağazası için güncelleme olarak atarım. mtz ise konu başındaki mtz dosyasını güncellerim

KayraBey

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Kayra
Cihazım
Redmi Note8 Pro
Meslek
Bil.Tek.
Konular
7
İşte budur

Ekli dosyalar

• Screenshot_2021-02-19-14-45-43-561_com.android.settings.jpg
    Screenshot_2021-02-19-14-45-43-561_com.android.settings.jpg
    267,5 KB · Görüntüleme: 24

KayraBey

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Kayra
Cihazım
Redmi Note8 Pro
Meslek
Bil.Tek.
Konular
7
hayırlı olsun hocam yn~~
Güncelleme sonrası bilgilendirme yaparım.
Hataya bende denk geldim. Alaaddin abim Aladdin olmuş :) Font güncellendiği zaman yeniden indirip yüklerim. Şimdilik bu haliyle kullanmaya devam.
Tekrar elinize sağlık. Bir hava durumu widgetinden nerelere :)

agit77

Tema Ekibi
Yönetici
Tema Ekibi
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ömer
Cihazım
Xiaomi 11 Lite
Meslek
Grafiker
Konular
584
Hataya bende denk geldim. Alaaddin abim Aladdin olmuş :) Font güncellendiği zaman yeniden indirip yüklerim. Şimdilik bu haliyle kullanmaya devam.
Tekrar elinize sağlık. Bir hava durumu widgetinden nerelere :)
Teşekkürler hocam

LionKing17

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
S
Cihazım
Xiaomi Mi 9TPro
Konular
5
Mtz olarak mı yoksa uygulama mağazasından mı indirdiniz. Hatayı buldum uygulama mağazası için güncelleme olarak atarım. mtz ise konu başındaki mtz dosyasını güncellerim
Uygulama mağazasından indirmiştim ama siz zaten her yerde güncellemişsiniz teşekkür ederim. Uygulama mağazasında güncellenince tekrar indireceğim. clap~~

Son düzenleme:
Üst Alt