Tema Monabella Yazı Tipi Fontu

agit77

Tema Ekibi
Yönetici
Tema Ekibi
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ömer
Cihazım
Xiaomi 11 Lite
Meslek
Grafiker
Konular
584
Sorun orada zaten , fontu kaldırma seçeneğini bulamadım, sadece uygula var. Acaba benim kullandığım sürümden mi kaynaklı, yoksa benim bilmediğim başka bir yolu mu var? Onu öğrenmeye çalışıyorum.
Farklı bir font indirip uygulayın ve monabella fontu silme seçeneği gelecektir. sonrasında monabella fontunu tekrardan indirip uygulayın.

LionKing17

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
S
Cihazım
Xiaomi Mi 9TPro
Konular
5
Sorun orada zaten , fontu kaldırma seçeneğini bulamadım, sadece uygula var. Acaba benim kullandığım sürümden mi kaynaklı, yoksa benim bilmediğim başka bir yolu mu var? Onu öğrenmeye çalışıyorum.
Merhaba. Önce ayarlar kısmına girin, arama kısmına yazı tipi yazın. Yazı tipi yazan seçeneğe girip önce roboto seçip uygula deyin. Eğer fazla yazı tipi varsa yazı tipleri kısmında tümünü göster seçeneği var ona tıklayın. Daha sonra monabella yazan yazı tipi üstünde basılı tutun, silmek için seçenek çıkacak, işaretleyip silelebilirsiniz.

mcmxx

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Cevdet
Cihazım
Mi A3
Konular
2
Merhaba. Önce ayarlar kısmına girin, arama kısmına yazı tipi yazın. Yazı tipi yazan seçeneğe girip önce roboto seçip uygula deyin. Eğer fazla yazı tipi varsa yazı tipleri kısmında tümünü göster seçeneği var ona tıklayın. Daha sonra monabella yazan yazı tipi üstünde basılı tutun, silmek için seçenek çıkacak, işaretleyip silelebilirsiniz.
Yardım için teşekkürler ancak o seçenekler çıkmıyor.
Görselleri görebilmek için kayıt olmanız gerekmektedir

agit77

Tema Ekibi
Yönetici
Tema Ekibi
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ömer
Cihazım
Xiaomi 11 Lite
Meslek
Grafiker
Konular
584
Yardım için teşekkürler ancak o seçenekler çıkmıyor.
kullandınığız rom global rom ise telefon ayarlarına girip arama kısmına bölge yazıp çıkan bölge ayarından bölge ayarını hindistan seçip arka plan çalışan uygulamaları kaldırıp tema uygulamasını açıp hesap bölümünden yazı tipi kısmından yazı tipini varsayılan yapıp monabella fontunu kaldırıp tekrardan indirin.

mcmxx

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Cevdet
Cihazım
Mi A3
Konular
2
kullandınığız rom global rom ise telefon ayarlarına girip arama kısmına bölge yazıp çıkan bölge ayarından bölge ayarını hindistan seçip arka plan çalışan uygulamaları kaldırıp tema uygulamasını açıp hesap bölümünden yazı tipi kısmından yazı tipini varsayılan yapıp monabella fontunu kaldırıp tekrardan indirin.
"hesap bölümünden" ifadesi olayı çözdü hocam.
Size ve yardım etmeye çalışan herkese teşekkürler.
Temalar uygulamasında direk ana sayfa geliyor, hesap kısmına dikkat etmemişim anlaşılan.

agit77

Tema Ekibi
Yönetici
Tema Ekibi
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ömer
Cihazım
Xiaomi 11 Lite
Meslek
Grafiker
Konular
584
"hesap bölümünden" ifadesi olayı çözdü hocam.
Size ve yardım etmeye çalışan herkese teşekkürler.
Temalar uygulamasında direk ana sayfa geliyor, hesap kısmına dikkat etmemişim anlaşılan.
çözüldüğüne sevdindim hocam. yn~~

Üst Alt