Tema Monabella Yazı Tipi Fontu

agit77

Tema Ekibi
Yönetici
Tema Ekibi
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ömer
Cihazım
Xiaomi 11 Lite
Meslek
Grafiker
Konular
584
Elinize sağlık çoğu yerde font değişti ama mesela bu forumdaki yazı fontu hala normal font böylemi olması gerekiyor ?
KayraBey hocamın dediği global romlarda değişmez bunun için custom rom +rootlu cihaz ve Magisk manager uygulaması gerekiyor

mcmxx

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Cevdet
Cihazım
Mi A3
Konular
2
Bir font yüklediğimizde bu fontu nasıl kaldırabiliriz? Bende son güncellenen hali aktif olmuyor, mtz olarak da yüklemeyi bulamadım.
Eu.rom , Miui 12,5 , A3 telefonum.

ZENGİN

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
mustafa
Cihazım
Mi 13
Meslek
Eğitim Yöneticisi
Konular
9
Bir font yüklediğimizde bu fontu nasıl kaldırabiliriz? Bende son güncellenen hali aktif olmuyor, mtz olarak da yüklemeyi bulamadım.
Eu.rom , Miui 12,5 , A3 telefonum.
Başka bir font yüklerseniz diğeri otomatik olarak devre dışı kalır. Mtz olarak yükleme ; önce yazı karakteri telefona indirilir. temalar uygulamasından temalarım bölümüne girip altta yükle deyip indirdiğiniz mtz uzantılı dosyayı yüklüyorsunuz ardından yazı tipleri bölümünden yüklediğinizi seçiyorsunuz. Değişmek istediğinizde yine buradan istediğiniz yazı tipini seçiyoruz.

mcmxx

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Cevdet
Cihazım
Mi A3
Konular
2
Başka bir font yüklerseniz diğeri otomatik olarak devre dışı kalır. Mtz olarak yükleme ; önce yazı karakteri telefona indirilir. temalar uygulamasından temalarım bölümüne girip altta yükle deyip indirdiğiniz mtz uzantılı dosyayı yüklüyorsunuz ardından yazı tipleri bölümünden yüklediğinizi seçiyorsunuz. Değişmek istediğinizde yine buradan istediğiniz yazı tipini seçiyoruz.
Yardımcı olmaya çalıştığınız için teşekkürler hocam ama sanırım bahsettiğiniz şeyler bu versiyonda yok. İlk kez indirince uyguluyor, daha sonra güncellemiyor.
Görselleri görebilmek için kayıt olmanız gerekmektedir

agit77

Tema Ekibi
Yönetici
Tema Ekibi
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ömer
Cihazım
Xiaomi 11 Lite
Meslek
Grafiker
Konular
584
Yardımcı olmaya çalıştığınız için teşekkürler hocam ama sanırım bahsettiğiniz şeyler bu versiyonda yok. İlk kez indirince uyguluyor, daha sonra güncellemiyor.

Ekteki şekilde varsayılan roboto yu seçip uygulayın

Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

mcmxx

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Cevdet
Cihazım
Mi A3
Konular
2
Ekteki şekilde varsayılan roboto yu seçip uygulayın

Yanlış anlaşıldım galiba hocam, eskiye dönmek ya da fontu tamamen kaldırmak değil amacım.
Güncel halini tekrar indirebilmek için şu anda yüklediğim hatalı fontu kaldırmak istiyorum. Yanyana aynı harf gelince birleştirip üstüne çizgi çekiyor. Sizin düzelttiğinizi uygulayamıyorum, yoksa fontu çok beğendim. Düzgün halini kullanmak istiyorum ama hatalı hali yapıştı kaldı, düzelmiyor.

agit77

Tema Ekibi
Yönetici
Tema Ekibi
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ömer
Cihazım
Xiaomi 11 Lite
Meslek
Grafiker
Konular
584
Yanlış anlaşıldım galiba hocam, eskiye dönmek ya da fontu tamamen kaldırmak değil amacım.
Güncel halini tekrar indirebilmek için şu anda yüklediğim hatalı fontu kaldırmak istiyorum. Yanyana aynı harf gelince birleştirip üstüne çizgi çekiyor. Sizin düzelttiğinizi uygulayamıyorum, yoksa fontu çok beğendim. Düzgün halini kullanmak istiyorum ama hatalı hali yapıştı kaldı, düzelmiyor.
o zaman önce varsayılan a alıp fontu monabella yı kaldırıp tekrardan indirip uygulayın

mcmxx

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Cevdet
Cihazım
Mi A3
Konular
2
o zaman önce varsayılan a alıp fontu monabella yı kaldırıp tekrardan indirip uygulayın
Sorun orada zaten , fontu kaldırma seçeneğini bulamadım, sadece uygula var. Acaba benim kullandığım sürümden mi kaynaklı, yoksa benim bilmediğim başka bir yolu mu var? Onu öğrenmeye çalışıyorum.

agit77

Tema Ekibi
Yönetici
Tema Ekibi
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ömer
Cihazım
Xiaomi 11 Lite
Meslek
Grafiker
Konular
584
Sorun orada zaten , fontu kaldırma seçeneğini bulamadım, sadece uygula var. Acaba benim kullandığım sürümden mi kaynaklı, yoksa benim bilmediğim başka bir yolu mu var? Onu öğrenmeye çalışıyorum.

ekteki gibi Yazı tipleri kısmı var mı

Üst Alt