Mod Mod - XPeria Keyboard [iPhone, Samsung, LG Temalı]

Ethnic

yunus
Yönetici
Co-Admin
Geliştirici Ekibi
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yunus
Cihazım
Xiaomi 13
Konular
128
Arkadaşlar iPhone klavye'de olduğu gibi. Tuşları büyük göster olarak nasıl yapabılırız.Yani harfleri yazınca küçük yazıcak ama klavyedeki harf görünümleri büyük gözükücek bunu nasıl yapabılırız ?
Hocam öyle bir ayar şimdilik yok, belki default olarak ayarlanır ama bu defa da klavyeyi o şekilde kullanmak isteyen olmaz, ama vakit bulursam seçenek olarak ekleyebilirim.
Bana bilgi yada cevap verebilecek birisi varmıdır acaba

Aslında yukarıda cevap verdim, eğer kullandığınız rom Xperia klavye ile geliyorsa silip bunu yükleyin diye, eğer değilse başka bir fikrim yok malesef..

kadirbaykal

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Kadir
Cihazım
iPhone 7
Konular
16
Hocam öyle bir ayar şimdilik yok, belki default olarak ayarlanır ama bu defa da klavyeyi o şekilde kullanmak isteyen olmaz, ama vakit bulursam seçenek olarak ekleyebilirim.

Muazzam olur hocam öle bişi yaparsan ya valla çok makbule geçer.

serdarhülya

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Serdar
Cihazım
xiaomi mi 6
Konular
0

Aslında yukarıda cevap verdim, eğer kullandığınız rom Xperia klavye ile geliyorsa silip bunu yükleyin diye, eğer değilse başka bir fikrim yok malesef..

Miuipro rom kullanıyorum xperia klavye gömülü geliyor roma nasıl bir işlem sağlamam gerekiyor acaba hocam

Ethnic

yunus
Yönetici
Co-Admin
Geliştirici Ekibi
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yunus
Cihazım
Xiaomi 13
Konular
128
Miuipro rom kullanıyorum xperia klavye gömülü geliyor roma nasıl bir işlem sağlamam gerekiyor acaba hocam

Telefon rootludur büyük ihtimal. Şu uygulamayı indirip açın, uygulamadaki yan menüden uygulama yöntecisini seçin, sonra sistem bölümüne geçip en altta opan xperia keyboardı işaretleyip kaldırın. Telefonu yeniden başlatıp Ardından bunu yükleyin.

NOT: klavyeyi kaldırdıktan sonra telefonun sapıtmaması için tedbiren önce başka bir klavye indirip default olarak seçin ardından üstteki işlemleri yapın, zaten daha sonra varsayılan olarak xperiayı ayarlarsınız. Kolay gelsin..
[doublepost=1514580430,1514580397][/doublepost]Uygulamanın linki eklemeyi unuttum :)

serdarhülya

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Serdar
Cihazım
xiaomi mi 6
Konular
0
Telefon rootludur büyük ihtimal. Şu uygulamayı indirip açın, uygulamadaki yan menüden uygulama yöntecisini seçin, sonra sistem bölümüne geçip en altta opan xperia keyboardı işaretleyip kaldırın. Telefonu yeniden başlatıp Ardından bunu yükleyin.

NOT: klavyeyi kaldırdıktan sonra telefonun sapıtmaması için tedbiren önce başka bir klavye indirip default olarak seçin ardından üstteki işlemleri yapın, zaten daha sonra varsayılan olarak xperiayı ayarlarsınız. Kolay gelsin..
[doublepost=1514580430,1514580397][/doublepost]Uygulamanın linki eklemeyi unuttum :)

Çok teşekkür ederim hocam dediğinizi yaptım aynen ve gerçekten oldu :)

Syan40

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Cihazım
20 Ocak 2018
Konular
22
Elinize sağlık çok iyi olmuş

ozgrcvdr

Elit Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Özgür
Cihazım
Xiaomi mi 6
Konular
23
Klavye bence eniyi klavye ama noktaya basmak için sol alt köşedeki tuşa basmak zorunda olmak çok kötü bişey

SkyTurk

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Fatih
Cihazım
Mi 8
Meslek
Elektronik
Konular
9
Klavye bence eniyi klavye ama noktaya basmak için sol alt köşedeki tuşa basmak zorunda olmak çok kötü bişey

klavye ayarlarından ayarlıyabiliyorsun kardeşim noktayla virgül ekliyebiliyorsun

ozgrcvdr

Elit Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Özgür
Cihazım
Xiaomi mi 6
Konular
23
klavye ayarlarından ayarlıyabiliyorsun kardeşim noktayla virgül ekliyebiliyorsun
Allah razı olsun hocam,daha önce ayarlara baktım ama gözümden kaçmış. Açıkçası öyle bi ayar olduğunu da düşünemedim. Kaç aydır nokta yazmak için o köşedeki tuşa basıyordum :)sayende kurtuldum sağol

Üst Alt