Mod - Mi Band 4 Türkçe (Stabil) v65

Mi Band 4 Uzmani

Uzman Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
Adım
MB4
Cihazım
Mi Band 4
Konular
44
KONU GÜNCELLENMİŞTİR. BİRBİRİNDEN FARKLI 8 GÖRÜNTÜ PAKETİ DE EKLENMİŞTİR. İYİ KULLANIMLAR.

Niyazi.Sonmez

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Niyazi
Cihazım
Note 7
Konular
0
Selamlar,
öncelikle ellerinize sağlık.
Cinco ve Türkçe v62yi yükledim dil olarak Çince hariç neredeyse hepsini seçtim halen ingilizce.

Güncelleme : Türkçe olmuş Full Charche yazıyor şarjda iken. olmamış sandım.

Son düzenleme:

Mi Band 4 Uzmani

Uzman Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
Adım
MB4
Cihazım
Mi Band 4
Konular
44
Selamlar,
öncelikle ellerinize sağlık.
Cinco ve Türkçe v62yi yükledim dil olarak Çince hariç neredeyse hepsini seçtim halen ingilizce.

Güncelleme : Türkçe olmuş Full Charche yazıyor şarjda iken. olmamış sandım.
Zaten öyle birşey mümkün değil çünkü tüm dillerin kaynak dosyalarını değiştirip türkçe yaptım.(İngilizce latin alfabesi ışçğüö harflerini kabul etmediğinden ve değiştirildiğinde bricke yol sçabileceğinden dolayı ışçğüö-iscguo harfleriyle değiştirdim böylelikle default olarak türkçe yaptım ingilizceyi aynı şekilde diğer dilleri seçtğinizde kendi kendine türkçe yapma sorunu da böylece kalkmış oldu) (Çince default olan başka bir dil değiştiremiyorsunuz zaten)

Niyazi.Sonmez

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Niyazi
Cihazım
Note 7
Konular
0
Şarj yazısı halen ingilizce kalmış ama, burayada bir el atarsanız iyi olur aslında.

Mi Band 4 Uzmani

Uzman Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
Adım
MB4
Cihazım
Mi Band 4
Konular
44
Şarj yazısı halen ingilizce kalmış ama, burayada bir el atarsanız iyi olur aslında.
Bunlar dil dosyalarına default olarak geliyor ve resource'a değil firmware'a bağlı. Yani turkish dosyası v65 da varsa o yazılar türkçe olur sadece. Diğer resouecelarda türkçe var ancak firmware tarafından aktif olmadığı için kullanılamıyor. Yani portugase seçseniz saej yazısı portekizce russian seçseniz rusça gözükecek. Firmware üzerinde oynama yapmak çok riskli üstelik. En ufak hata har bricke yol açabilir. Yine de siz beta sürümünün risklerini kabul edip bu yazıları türkçe görmek istiyorsanız v62-v66 arasındaki bir sürme yönlendirelim sizi. Ancak v62-v66-v70-v71 gibi sürümlerde bu yazıları türkçe görmenizin maalsef imkanı yok.

Üst Alt