Yardım Mix 2s sistem başlatıcı sürekli duruyor

Chef45

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ferzan
Cihazım
Mi Mix 2S
Konular
8
Bugün twrp ile 8.9.4 ve 8.8.28 sürümlerini yükledim. 2 sürümde de ana ekranda sağa çektiğimiz menüde ekrana güncelle ikonu geliyor alt kısımda ona bastığımda sistem başlatıcı sürekli çöküyor telefon kullanılamıyor başka launcher yüklü değil ise. Bunun bir çözümü var mı? Genel bir sıkıntımı anlamadım 2 sürümüde otg yoluyla kurdum tüm sistemi silerek

Mi MIX 2S cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

endera

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ender
Cihazım
Redmi Note4G
Konular
12
tşkkrler , twrp yüklemeye çekindim. siz kullanıyormusunuz ? sıkıntıları var mı ?

Oyla:

archesm

Süper Üye
Onursal Yönetici
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
mesut
Cihazım
Mİ 9T Pro
Konular
618
twrp daha önceki xiaomi telefonlarım da kullandım, bu mix2s de de kullandım bir sıkıntı çekmedim.
global beta ya geçerken twrp i de yanlışlıkla kaldırdım bir daha kurmaya da üşendim açıkcası. başka roma geçersem tekrar kurabilirim. twrp ile birçok şey yapabilirsin. yedek almak, rootlamak vs.
kurmayı, kullanmayı bilmiyorsan tam öğrenmeden, kurmanı ve kullanmanı etmem açıkcası.
kullanmakta fayda var aslında.

Oyla:

endera

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ender
Cihazım
Redmi Note4G
Konular
12
Lütfen çekindiğiniz şeyleri başka forumlarda kullanıcılara yüklemeleri için önermeyiniz.

merhabalar , ben kimseye twrp yükleyin diye önermedim... sadece kapalı beta kurmak isteniyorsa twrp ile kurabileceklerini belirttim... dolaysıyla araştırıp kurup, kurmamak sizlerin elinizdedir. . sonuçta hepimiz araştırıyoruz bilgi sahibi oluyoruz... sizin bilgileriniz varsa bu forumda yada başka forumda bizimle paylaşın.. aktarın... bu arada twrp yi hem mi5s imde hemde redmi note 4x telefonlarımda kullandım hatta mi6 da kullandım... sadece mix2s e yüklemedim şu ana kadarda yükleme gereği duymadım... .

Oyla:

omerkartalfb

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
ömer
Cihazım
mi6
Konular
1
merhabalar , ben kimseye twrp yükleyin diye önermedim... sadece kapalı beta kurmak isteniyorsa twrp ile kurabileceklerini belirttim... dolaysıyla araştırıp kurup, kurmamak sizlerin elinizdedir. . sonuçta hepimiz araştırıyoruz bilgi sahibi oluyoruz... sizin bilgileriniz varsa bu forumda yada başka forumda bizimle paylaşın.. aktarın... bu arada twrp yi hem mi5s imde hemde redmi note 4x telefonlarımda kullandım hatta mi6 da kullandım... sadece mix2s e yüklemedim şu ana kadarda yükleme gereği duymadım... .
Yüklemediniz çünkü brick olma riski var mix2s de. İsmini vermediğim malum sitede bir çok kez belirttiniz twrp yükleyip kurabilirsiniz diye bu bir öneri değil de nedir? İnsanlar 3000 verip aldı cihazı herkes sizin kadar bilgili değil. Bl yi açtı rom atarken miflash da standart seçili olan lock seçeneğini kapatacağını öğrenmezse gitti cihaz. Dikkat etmek gerek yapmadığımız şeye kimseyi yönlendirmemek gerekiyor yaparsınız yapmazsınuz sizin bileceğiniz iş iyi forumlar.

Oyla:

endera

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ender
Cihazım
Redmi Note4G
Konular
12
Yüklemediniz çünkü brick olma riski var mix2s de. İsmini vermediğim malum sitede bir çok kez belirttiniz twrp yükleyip kurabilirsiniz diye bu bir öneri değil de nedir? İnsanlar 3000 verip aldı cihazı herkes sizin kadar bilgili değil. Bl yi açtı rom atarken miflash da standart seçili olan lock seçeneğini kapatacağını öğrenmezse gitti cihaz. Dikkat etmek gerek yapmadığımız şeye kimseyi yönlendirmemek gerekiyor yaparsınız yapmazsınuz sizin bileceğiniz iş iyi forumlar.

Arkadaşım, Twrp nasıl kurulur linkini ve acıklamalarınıda ekledim... ordan bakıp istediğiniz gibi yapabililirsiniz.. benim twrp atma becerim ile sizin atma beceriniz bir olmaz... her şekilde birck olma riski vardır... o sizin yapma becerinizle alakalı.. malum sitede twrp nasıl kurulur... ve kapalı beta kurmak ıstıyorsanız twrp kullanabilirsiniz demiştim.. şimdi tekrar sorsalar tekrar twrp ile atabilirsiniz derim...
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Neyin tartışmasını yapıyorsunuz anlamadım.. Twrp mi kurmak istiyorsunuz... link var.. XDA da bakın kurun... çok zor değil..

miflash da standart seçili olan lock seçeneğini kapatacağını öğrenmezse gitti . adı üstünde "lock "

Oyla:

endera

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ender
Cihazım
Redmi Note4G
Konular
12
Bu adada twrp ile mi flash toolun alakasi ne?

Oyla:

omerkartalfb

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
ömer
Cihazım
mi6
Konular
1
Arkadaşım, Twrp nasıl kurulur linkini ve acıklamalarınıda ekledim... ordan bakıp istediğiniz gibi yapabililirsiniz.. benim twrp atma becerim ile sizin atma beceriniz bir olmaz... her şekilde birck olma riski vardır... o sizin yapma becerinizle alakalı.. malum sitede twrp nasıl kurulur... ve kapalı beta kurmak ıstıyorsanız twrp kullanabilirsiniz demiştim.. şimdi tekrar sorsalar tekrar twrp ile atabilirsiniz derim...

Neyin tartışmasını yapıyorsunuz anlamadım.. Twrp mi kurmak istiyorsunuz... link var.. XDA da bakın kurun... çok zor değil..

miflash da standart seçili olan lock seçeneğini kapatacağını öğrenmezse gitti . adı üstünde "lock "
Yahu orada hakangündüz diye bir arkadaş diyorki sana arkadaşım bunları niye paylaşıyorsun açıklama yap güncelleyiciden kuruluyor mu diyor sende diyorsun ki hayır kapalı beta kurman için twrp lazım. Ve ben bugün öğreniyorum ki o paylaştığın romları twrp leri sen kurmadan millete kurdurmay çalışıyorsun. Adam girer xda dan bakar sana ne ihtştacı var sen kurmadıysan denemediysen ona yardım edemeyeceksen.
Twrp kuran istisnasız herkes sonunda telefonuna temiz yazılım atmak için miflashı kullanıyor root ve twrp temizlensin diye. O programa eli mecbur yani. Konu Kirlenmesin diye cevap vermeyeceğim. Malum sitede paylşaırsanız denemediğiniz romu twrp yi ordan ilgili cevabı akırsınız. Selametle.

Oyla:

endera

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ender
Cihazım
Redmi Note4G
Konular
12
Yahu orada hakangündüz diye bir arkadaş diyorki sana arkadaşım bunları niye paylaşıyorsun açıklama yap güncelleyiciden kuruluyor mu diyor sende diyorsun ki hayır kapalı beta kurman için twrp lazım. Ve ben bugün öğreniyorum ki o paylaştığın romları twrp leri sen kurmadan millete kurdurmay çalışıyorsun. Adam girer xda dan bakar sana ne ihtştacı var sen kurmadıysan denemediysen ona yardım edemeyeceksen.
Twrp kuran istisnasız herkes sonunda telefonuna temiz yazılım atmak için miflashı kullanıyor root ve twrp temizlensin diye. O programa eli mecbur yani. Konu Kirlenmesin diye cevap vermeyeceğim. Malum sitede paylşaırsanız denemediğiniz romu twrp yi ordan ilgili cevabı akırsınız. Selametle.
Evet, guncelleyiciden kurulmuyor, kapali beta kurmak istersen twrp ile kuracaksınız. Bunuda belirttim .aciklama icinde twrp nasil kurulur xda linkini paylastim . Kapali beta uyesi girisim var. kendime zaten kuruyorum.

Oyla:

endera

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ender
Cihazım
Redmi Note4G
Konular
12
Herşey mevcut. Benden ne istiyorsunuz onu anladim.xda da adamlar takir takir paylaşıyor.takip edin..twrp ilede mi flash toolun alakasi yok. Konu mi flash ile naail rom atilirsa onunda linkleeini paylaşırım.

Oyla:
Üst Alt