Rom MiuiVN 22.8.25 Poco X3Pro ( Güncel Çin Port )

• Konbuyu başlatan Üye silindi 278685
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar 108
  • Görüntüleme 7K

kayaoffizziel

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
kaya
Cihazım
poco x3 pro
Meslek
Hemşire
Konular
6
Sorun beğenmek yada beğenmemek değildir, sorun hata olması ve vn romunun tamamen hatasız oluşudur
hocam vn romda google da video izlerken videoyu ileriye almaya çalışırken sürekli videoyu yeniden başlatıyor bunun tarayıcıyla alakası yok tüm tarayıcılarda böyle ayrıca youtube premium kullanıyorum video arkaplanda iken performans düşüşü var youtube sözümün arkasında fazla duramam çünkü arada sırada oluyor ve yeniden başlatınca düzeliyor fakat google olayı aşırı canımı sıktı en son sinirden romu değiştirdim kısacası vn hakkında bu kadar emin olmayın derim ayrıca miui ses optimizisazyonu kısmında ki kulaklık seçme kısmıda açılmıyor xiaominin orjinal Bluetooth ve kablolu kulaklıkları ile denedim sonuç aynı.Bu yazdığım sorunlar çözülürse dediğiniz gibi sorunsuz rom olur ama şuan piyasa da ki 0 sorunlu rom değildir bunu size söyliyim

furkan5

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Namık Kemal
Cihazım
Poco X3 Pro
Konular
13
Sorun beğenmek yada beğenmemek değildir, sorun hata olması ve vn romunun tamamen hatasız oluşudur
Kusuruma bakmazsanız size birşey sormak istiyorum.Kaç tane rom indirdim, (MIUI mint , miuivn, eu port rom, elit rom, endonezya 13.0.3 , endonezya 12.5.6. ) Miuivn ve Endo 12.5.6 sürümleri hariç hiçbirini kuramıyorum. Sdcart1..... hatası veriyor. Kurulum tamamlandı başarılı diyor, Sistemi yeniden başlat diyor, tamam diyorum, emin misin sistem yüklü değil diyor bende cihaz birik olur diye başlatmadan, tekrardan temizlik yapıp MIUIvn ya da endonezya 12.5.6 'yı kuruyorum.Bunkarda sıkıntı yok.🤔

m3tinkn

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
metin
Cihazım
poco x3 pro
Konular
3
Kusuruma bakmazsanız size birşey sormak istiyorum.Kaç tane rom indirdim, (MIUI mint , miuivn, eu port rom, elit rom, endonezya 13.0.3 , endonezya 12.5.6. ) Miuivn ve Endo 12.5.6 sürümleri hariç hiçbirini kuramıyorum. Sdcart1..... hatası veriyor. Kurulum tamamlandı başarılı diyor, Sistemi yeniden başlat diyor, tamam diyorum, emin misin sistem yüklü değil diyor bende cihaz birik olur diye başlatmadan, tekrardan temizlik yapıp MIUIvn ya da endonezya 12.5.6 'yı kuruyorum.Bunkarda sıkıntı yok.🤔
vipeleri yap romu kur magisk i kur format data de yeniden başlat bendede sistem kurulmadı yeniden başlatıl sınmı diyor başlatıyorum sorunsuz açılıyor

furkan5

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Namık Kemal
Cihazım
Poco X3 Pro
Konular
13
vipeleri yap romu kur magisk i kur format data de yeniden başlat bendede sistem kurulmadı yeniden başlatıl sınmı diyor başlatıyorum sorunsuz açılıyor
Acaba wipe , format data yaptıktan sonra telefonu bilgisayara bağlayıp, romu telefonun hafızasına atsam sonra kursam bu hatadan kurtulurmuyum sizce?

m3tinkn

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
metin
Cihazım
poco x3 pro
Konular
3
Acaba wipe , format data yaptıktan sonra telefonu bilgisayara bağlayıp, romu telefonun hafızasına atsam sonra kursam bu hatadan kurtulurmuyum sizce?
ben hafıza kartımda tutuyorum silinecek dosyaları bence bir deneyin hocam açılmasa ya fasboot yada recovery menusune atar sizi ama %99.9 sorunsuz açılacaktır

kacaksevgilim

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hakan
Cihazım
Poco F4 pro
Konular
21
Bu arkadaşın çıkardığı romları kullanabilirsiniz. Redmi K40 gaming cihazını kullanıyorum , onda bile sorunsuz romalr çıkartıyor. Muhtemelen snapdragon işlemcili cihazlarda çok daha başarılı işlere imza atmıştır.

furkan5

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Namık Kemal
Cihazım
Poco X3 Pro
Konular
13
Tamam teşekkür ederim

furkan5

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Namık Kemal
Cihazım
Poco X3 Pro
Konular
13
ben hafıza kartımda tutuyorum silinecek dosyaları bence bir deneyin hocam açılmasa ya fasboot yada recovery menusune atar sizi ama %99.9 sorunsuz açılacaktır
Yani kesin recovery menüsüne atar mı? Ona göre deneyeceğim, cihaz birik olmasın

Üst Alt