Rom MiuiVN 22.8.25 Poco X3Pro ( Güncel Çin Port )

• Konbuyu başlatan Üye silindi 278685
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar 108
  • Görüntüleme 7K

Samet061905

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Samet
Cihazım
Xiaomi Mi5
Konular
20
Yazı değil bug bildirisi :) bu bir .
İkincisi yapmadığımı nerden biliyorsun baya ön yargılısın :D . Türklere destek vermediğiniz için grubumu kapattım yukardaki samet adlı kişi de beni tanıyor :) .

Hocam türkleri böyle kötüledikleri için ve çok bilmişlik yapıp en ufak bişey bilmeyen dolu olduğu için kapattım zaten iphone geçtim şuan tek derdim bu telefonu satmak :) . Ulaşmak istersen başımın üstünde yerin var ama beni biliyorsun .
Bildiğim için cikartman zoruma gitti ya :) eğer alırsan memnun olurum yoksa sıkıntı yok hocam

WixStable

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Ömer
Cihazım
iPhone 13 Pro
Konular
2
görseydim desteklerdim hocam Allah ın Endonezya lısı senden değerli değildir
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

en ufak ısınma yok donma kasma yok 3 saat 19 dakika 90 fps de pubg oynadım kotulemişsin de kotulemişsin
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.
Romu kötülemedim dostum gerçekleri söyledim . Romu kötüleyecek olsam VN romunun üstünü örterdim :)

Bildiğim için cikartman zoruma gitti ya :) eğer alırsan memnun olurum yoksa sıkıntı yok hocam
Yok hocam kapattım böyle sallayanlar yüzünden . Hem bilmiyor hemde bilmişlik yapıyor ben yap diyince de bişeyler sallıyorlar ortaya yok şöyle meşgulüm böyle meşgulüm diye . Link yasak zaten gösterirdim size normalde . Ama telefonu zaten satıyorum diğer admin de ios geçti yani içerik sunacak yardım edecek bir insan yok herşeyi kapalı grubunda

Samet061905

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Samet
Cihazım
Xiaomi Mi5
Konular
20
Romu kötülemedim dostum gerçekleri söyledim . Romu kötüleyecek olsam VN romunun üstünü örterdim :)

Yok hocam kapattım böyle sallayanlar yüzünden . Hem bilmiyor hemde bilmişlik yapıyor ben yap diyince de bişeyler sallıyorlar ortaya yok şöyle meşgulüm böyle meşgulüm diye . Link yasak zaten gösterirdim size normalde . Ama telefonu zaten satıyorum diğer admin de ios geçti yani içerik sunacak yardım edecek bir insan yok herşeyi kapalı grubunda
Tamam hocam şu iPhone'yi androide çevirip bide imei at öyle alalim :)

Valla şuan Elitelite son betayi kullaniyorum rom akıyor ne kadar Miui 13 rom yuklediysem arama hep 1 kere çalıp kalıyordu şimdi sıkıntısız kullanıyorum arayüz falan çok akıcı mint yukledim hayattan sogudum Vn iyiydi ama arama da problem oluyordu şuan Elitedeyim ilk defa arama sıkıntı olmadi

WixStable

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Ömer
Cihazım
iPhone 13 Pro
Konular
2

Valla şuan Elitelite son betayi kullaniyorum rom akıyor ne kadar Miui 13 rom yuklediysem arama hep 1 kere çalıp kalıyordu şimdi sıkıntısız kullanıyorum arayüz falan çok akıcı mint yukledim hayattan sogudum Vn iyiydi ama arama da problem oluyordu şuan Elitedeyim ilk defa arama sıkıntı olmadi
Valla imei işi olsa on numara olurdu ama yapacak bişey yok ama kapalı yazılım mecbur parasını ödedik kayıt için :)

Mirza iyidir Vn yeni zaten bu işlerde

m3tinkn

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
metin
Cihazım
poco x3 pro
Konular
3
görseydim desteklerdim hocam Allah ın Endonezya lısı senden değerli değildir

en ufak ısınma yok donma kasma yok 3 saat 19 dakika 90 fps de pubg oynadım kotulemişsin de kotulemişsin cihaz sertifikalı değilmiş on kamera ile kaç insan video ceker bilemdim

m3tinkn

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
metin
Cihazım
poco x3 pro
Konular
3
Elle yüklemişsiniz gruplarına ss attık sertifika olmadığına dair ve sertifika olması sorunsuz olduğu anlamına gelmez
söylediğin her konuyu çürüttüm her şekilde ss atarak hemde senin işin gücün asla rast gitmez çünkü sen insanların emeğine zamanına saygı göstermiyorsun bence kendinle yüzleş ve yaptığın yanlışları gider hayata daha güzel bakacaksın sakladığın sistemi ben ve diger arkadaşlar burada linkini verince sadece senin için baya değerli oldu ama vn romu benim için çoptur Mint candır saygılar

onununcuköy

Hevesli Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Erkan
Cihazım
Yok
Konular
6
söylediğin her konuyu çürüttüm her şekilde ss atarak hemde senin işin gücün asla rast gitmez çünkü sen insanların emeğine zamanına saygı göstermiyorsun bence kendinle yüzleş ve yaptığın yanlışları gider hayata daha güzel bakacaksın sakladığın sistemi ben ve diger arkadaşlar burada linkini verince sadece senin için baya değerli oldu ama vn romu benim için çoptur Mint candır saygılar
Hocam alıntı yaptığınız kişi forumdan atıldı, boş yere yormayın klavyenizi :D

m3tinkn

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
metin
Cihazım
poco x3 pro
Konular
3
Hocam alıntı yaptığınız kişi forumdan atıldı, boş yere yormayın klavyenizi :D
biliyorum hocam adam sert Kayaya çarptı(@kayaoffizzilel) ben okuyan arkadaşlar için yazdım ki kendisi bir başka hesap ile gelir önce kadın ismi ile yiaceren sonra erkek ismiyle geldi döne döne gelir hocam :)

Üst Alt