Rom MiuiPro_7.11.2_v7.0 (Miui9-Mi5s)

Pcckoe

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Refik
Cihazım
Xiaomi mı 5s
Konular
14
ses kısma tuşu ile güç düğmesine beraber basıldığında ekran görüntüsü alıyor. telefon kılıfında sorun olmakta ve ayarlardan 3 parmak aşağı çekmenin aktif olmasına rağmen bunu yapıyor. Bu durumu nasıl düzeltebilirim ?

xiaomifast

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
android
Cihazım
mi note pro
Konular
30
MİUİ PRO romlarin tüm versiyonları çok şarj tüketiyor sebebi nedir bilen varmıdır arkadaşlar.

Skorpi

Don't Worry, Be Happy :-)
Yönetici
Co-Admin
Premium Üye
MIUI Expert
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Cumhur
Cihazım
Mi 11T Pro
Konular
283

buraoca2

...Em Ay You Ay...
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Burak KOCA
Cihazım
Xiaomi Mi6
Konular
4
MİUİ PRO romlarin tüm versiyonları çok şarj tüketiyor sebebi nedir bilen varmıdır arkadaşlar.

Özellikle son romlarda bu sorun olmaya başladı Miui Pro'da. Ben Halen 7.10.12'yi kullanıyorum bu yüzden; bu versiyondan çok memnunum.

Pcckoe

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Refik
Cihazım
Xiaomi mı 5s
Konular
14
Merhaba. Rom, Twrp, Root işlerine yeni bulaştım fakat sizlerin yardımıyla Miuiproyu yüklemiştim. Eski bir sürümü yüklediğimi fark ettim. Bende mevcut yüklü olan 7.11.2 güncel olan ise 11.7.23 versiyonu. Sormak istediğim konu telefonumu güncel hale getirmek için ara romları da kurmam gerekiyor mu yoksa direk 11.7.23 ü indirip kurmam yeterli mi ? Şimdiden teşekkürler.

Emre1475

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emre
Cihazım
Xiaomi mi5s
Konular
12
Merhaba. Rom, Twrp, Root işlerine yeni bulaştım fakat sizlerin yardımıyla Miuiproyu yüklemiştim. Eski bir sürümü yüklediğimi fark ettim. Bende mevcut yüklü olan 7.11.2 güncel olan ise 11.7.23 versiyonu. Sormak istediğim konu telefonumu güncel hale getirmek için ara romları da kurmam gerekiyor mu yoksa direk 11.7.23 ü indirip kurmam yeterli mi ? Şimdiden teşekkürler.
Direk indir üstüne kur. Ara sürümleri kurman gerekmiyor.

MI 5s cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

ceylas

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Haluk
Cihazım
Mi A3
Konular
22
Arkadaşlar bugün epic rom u denedim , Shade notifications, özelliği var.bildirim çubuğunda Bir parmakla mesajlari aşağıya kaydirma, mesaj geldimiydi, aninda yukardan cvp yazmak gibi guzel bir bildirim çubuğu tarzi . Romun orijinalliğinde var. Miui 9 da olmasi gerekipde, her rom da bulunmayan ozellik. Acaba miuipro ya koyarlar mi koyma imkanimiz varmi. Epic rom biraz kararsiz olmus

Charliee

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Caglar
Cihazım
Xiaomi mi 5s
Konular
2
Arkadaşlar bugün epic rom u denedim , Shade notifications, özelliği var.bildirim çubuğunda Bir parmakla mesajlari aşağıya kaydirma, mesaj geldimiydi, aninda yukardan cvp yazmak gibi guzel bir bildirim çubuğu tarzi . Romun orijinalliğinde var. Miui 9 da olmasi gerekipde, her rom da bulunmayan ozellik. Acaba miuipro ya koyarlar mi koyma imkanimiz varmi. Epic rom biraz kararsiz olmus

Gelir muhtemelen hocam, hatta ilk olarak proya mi globe mi gelirse ona gecmeyi düşünüyorum bende :)

Üst Alt