Rom MiuiPro_7.11.2_v7.0 (Miui9-Mi5s)

suatsari

Süper Üye
Onursal Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Suat
Cihazım
Mi Note 3
Konular
16

harunserefli

miui ayrıcalıktır:)
Emekli Yönetici
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
harun
Cihazım
mi5s
Meslek
MODALİFE
Konular
38

Fkucukaslan

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Fatih
Cihazım
Mi5s
Konular
1
Arkadaşlar merhaba, VoLTE desteğini açamıyorum. Bir önerisi olan var mı?
Not: hattım 4,5G uyumlu

buraoca2

...Em Ay You Ay...
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Burak KOCA
Cihazım
Xiaomi Mi6
Konular
4
Arkadaşlar merhaba, VoLTE desteğini açamıyorum. Bir önerisi olan var mı?
Not: hattım 4,5G uyumlu

Hocam Arama ekranina kod yazarak acmayi denediginizi varsayiyorum. Eğer Magisk Root kullaniyorsaniz, Modüller icinde Voenable i da deneyebilirsiniz.

Bu arada sorununuz, Ayarlar icinde Volte kisminin Deaktif olarak görünmesi mi, yoksa bu kisim aktif halde ve sizde Volteyi acmaniza rağmen, Volte nin aktif olmamasi mi?

Sorunuzu ve yaptıklarınizi biraz daha acarsaniz (Hangi romu kullandiginiz ile birlikte), daha net yanitlar alabilirsiniz.

harunserefli

Emekli Yönetici
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
harun
Cihazım
mi5s
Meslek
MODALİFE
Konular
38
Hocam Arama ekranina kod yazarak acmayi denediginizi varsayiyorum. Eğer Magisk Root kullaniyorsaniz, Modüller icinde Voenable i da deneyebilirsiniz.

Bu arada sorununuz, Ayarlar icinde Volte kisminin Deaktif olarak görünmesi mi, yoksa bu kisim aktif halde ve sizde Volteyi acmaniza rağmen, Volte nin aktif olmamasi mi?

Sorunuzu ve yaptıklarınizi biraz daha acarsaniz (Hangi romu kullandiginiz ile birlikte), daha net yanitlar alabilirsiniz.
keşke arama ekranına kod yazdığını varsaymadan direk kodu söyleseydiniz daha sağlıklı olurdu

Mi5s Multi Rom 7.11.16

Fkucukaslan

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Fatih
Cihazım
Mi5s
Konular
1

Sayın hocam doğru tahmin ettiniz. Ekrana kod yazarak açmayı denedim ancak olmadı. Sorunum volte kısmı deaktif aktif hale getiremiyorum.
Kullandığım rom: miuipro 7.11.9

harunserefli

Emekli Yönetici
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
harun
Cihazım
mi5s
Meslek
MODALİFE
Konular
38
Sayın hocam doğru tahmin ettiniz. Ekrana kod yazarak açmayı denedim ancak olmadı. Sorunum volte kısmı deaktif aktif hale getiremiyorum.
Kullandığım rom: miuipro 7.11.9
kodu doğru yazdınız degilmi ben biraz önce 7.11.16 tarihli romda denedim aktif oldu kodu yazıyorum tekrar denemenizi öneririm

*#*#86583#*#*

Mi5s Multi Rom 7.11.16

Fkucukaslan

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Fatih
Cihazım
Mi5s
Konular
1
kodu doğru yazdınız degilmi ben biraz önce 7.11.16 tarihli romda denedim aktif oldu kodu yazıyorum tekrar denemenizi öneririm

*#*#86583#*#*

Mi5s Multi Rom 7.11.16
Hocam bu şekilde deaktif olması sorununu çözdüm. Ancak şimdi de Turk Telekom için VoLTE desteğini açamıyorum. Müşteri hizmetlerini aradım. Turk Telekom Xiaomi ye bu hizmeti sunmuyor dediler. Ne yapabilirim?

Üst Alt