Rom MiuiPro_7.11.2_v7.0 (Miui9-Mi5s)

Emre1475

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emre
Cihazım
Xiaomi mi5s
Konular
12
Arkadaşlar bugün epic rom u denedim , Shade notifications, özelliği var.bildirim çubuğunda Bir parmakla mesajlari aşağıya kaydirma, mesaj geldimiydi, aninda yukardan cvp yazmak gibi guzel bir bildirim çubuğu tarzi . Romun orijinalliğinde var. Miui 9 da olmasi gerekipde, her rom da bulunmayan ozellik. Acaba miuipro ya koyarlar mi koyma imkanimiz varmi. Epic rom biraz kararsiz olmus

MI 5s cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Hocam o özellik tahminimce epic rom a ait bir özellik değil o özellik xiaomi global beta 7.11.23 sürümünde denediği bir özellik yani resmi miuı 9 ile gelecektir şuan deneyimleyemedim ancak internetten 7.11.23 sürümüne baktığımda videolarda resmi xiaomi romundada olduğu görünüyor.

ceylas

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Haluk
Cihazım
Mi A3
Konular
22
Hocam o özellik tahminimce epic rom a ait bir özellik değil o özellik xiaomi global beta 7.11.23 sürümünde denediği bir özellik yani resmi miuı 9 ile gelecektir şuan deneyimleyemedim ancak internetten 7.11.23 sürümüne baktığımda videolarda resmi xiaomi romundada olduğu görünüyor.
Anladim, yok zaten epic rom kullanmış, ondan dedim. Proya gelse keşke

suatsari

Süper Üye
Onursal Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Suat
Cihazım
Mi Note 3
Konular
16
O özellik global rom özelliği.Şuan için Çin tabanlı romlarda yok.Zamanla geleceğini tahmin ediyorum.Hatta Miuipro ekibine sordum 'hala gelmedi' diye cevap verdiler...

ceylas

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Haluk
Cihazım
Mi A3
Konular
22
O özellik global rom özelliği.Şuan için Çin tabanlı romlarda yok.Zamanla geleceğini tahmin ediyorum.Hatta Miuipro ekibine sordum 'hala gelmedi' diye cevap verdiler...
Eyvallah hocam, ilk çin tabanlilara gelmiyor muydu ya,

Emre1475

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emre
Cihazım
Xiaomi mi5s
Konular
12
Evet, bu sefer değişik oldu :)
Medyaları görmek için kayıt olmalısınız
bu videoda da göründüğü üzere 7.11.23 sürümünde bu özellik var mi5s içinde 7.11.23 çin versiyonu yayınlandı çin versiyonunda olduğunu düşünmekteyim.

buraoca2

...Em Ay You Ay...
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Burak KOCA
Cihazım
Xiaomi Mi6
Konular
4
Arkadaşlar bugün epic rom u denedim , Shade notifications, özelliği var.bildirim çubuğunda Bir parmakla mesajlari aşağıya kaydirma, mesaj geldimiydi, aninda yukardan cvp yazmak gibi guzel bir bildirim çubuğu tarzi . Romun orijinalliğinde var. Miui 9 da olmasi gerekipde, her rom da bulunmayan ozellik. Acaba miuipro ya koyarlar mi koyma imkanimiz varmi. Epic rom biraz kararsiz olmus

Paylastiginiz icin sağolun hocam, Mi6 icin 7.9.23u cikartmadi Epic rom gelistiricisi, deneyemedik bizde bu yüzden. Bu hafta bu ozellikde gelecek o zaman, umarim bir an once China Beta ya da gelir de Miui Pro da da kullanabiliriz :)

Romdaki kararsizlik Bu Notification Shade ozelligi ile alakali olabilir, cunki bu ozellikde sorun oldugu icin Global Beta yi geri çekmişlerdi, yanlış duymadiysam.

dj_fatih

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Fatih
Cihazım
N7100 v Mi5S
Konular
2
Hocam ilk mesajdaki link güncel mi sıfırdan yükleyeceğim de.

dj_fatih

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Fatih
Cihazım
N7100 v Mi5S
Konular
2