Rom MiuiPro Stabil 9.5.4.0

ridvanterzi13

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Rıdvan
Cihazım
Mi5 prime
Konular
15
Merhaba arkadaslar oncelikle hepinize tesekkur ederim 2 ay aydan beri mi note kullaniyorum hic bilgim olmadan forumu okuyarak unlocked islemi ve twrp kurulumu yaptim simdi ise miuipro 9.5 stable romu kullaniyorum stabil ile haftalik arasinda ne fark var ve otomatik mi guncelleniyor yoksa her seferinde twrpden mi flashliyoruz orjinal rom gibi yazilim guncelle bolumu mu var nasil oluyor bu isler simdiden tesekkur ederim
Stable ile haftalık arasındaki fark, stabil 2 ay gibi uzun bir sürede güncelleme alır. Son kullanıcı için yapılmış romlardır. Hata bulundurmaz ya da çok çok az hatası vardır. Haftalık ise, yeni özelliklerin denendiği sürümdür. Yeni özellikler ilk olarak haftalık romlarda denenir. Sorunsuz çalıştığı testlerde sabit görüldüğü halde stable romlara dağıtılır. Haftalık romlar hata barındırabilirler bu yuzden. Güncelleme konusunda hiç MIUI pro kullanmadığım için yanlış bilgi vermek istemiyorum hocam kullanan arkadaşlarımız o konuda yardımcı olacaktır. İyi forumlar

se7en

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Gurkan
Cihazım
Redmi Note 3
Konular
2
Miuipro 9.5 Stabil 9.5.8.0 sürümünü kurdum. 5-6 saatlik bir kullanımım var. Standart roma göre artı yönleri var, daha fazla kurcalayabiliyorum. Kullanımı kolaylaştıran ayarlar mevcut. Fakat uygun bir twrp bulamadım. Cihazın bilgisayar ile olan bağlantısını kopardığımda trwp yerine fastboot açılıyor. Uyumlu bir twrp önerisi yaparsanız sevinirim.

Ayrıca dolby atmos roma gömülü olmadığından epic romu düşünmeye başladım. Google camera da siyah ekranda kaldı, eksik yaptığım bir durum var sanırım ya da uyumsuz bir versiyon yükledim.

Haxn

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hasan
Cihazım
Poco X3 Nfc
Meslek
Haxn
Konular
34
Miuipro 9.5 Stabil 9.5.8.0 sürümünü kurdum. 5-6 saatlik bir kullanımım var. Standart roma göre artı yönleri var, daha fazla kurcalayabiliyorum. Kullanımı kolaylaştıran ayarlar mevcut. Fakat uygun bir twrp bulamadım. Cihazın bilgisayar ile olan bağlantısını kopardığımda trwp yerine fastboot açılıyor. Uyumlu bir twrp önerisi yaparsanız sevinirim.

Ayrıca dolby atmos roma gömülü olmadığından epic romu düşünmeye başladım. Google camera da siyah ekranda kaldı, eksik yaptığım bir durum var sanırım ya da uyumsuz bir versiyon yükledim.
Uyumlu twrp nasil oluyor bilmiyorum ama ben tool diye birseyle yukledim romu kurdum acaba bendr yanlis twrp yuklemis olabilirmiyim dogru twrp ile yanlis twrp yi nasil anliyabiliriz birileri bizi bilgilendirirse iyi olur

se7en

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Gurkan
Cihazım
Redmi Note 3
Konular
2
Uyumlu twrp nasil oluyor bilmiyorum ama ben tool diye birseyle yukledim romu kurdum acaba bendr yanlis twrp yuklemis olabilirmiyim dogru twrp ile yanlis twrp yi nasil anliyabiliriz birileri bizi bilgilendirirse iyi olur
Bazı sürümlerde dokunmatik çalışmıyordu. Lopus hocamın açtığı konudaki sürümde çalıştı. Global romdayken böyle bir sorun yaşamıştım. Miuipro yükledikten sonra sorun yaşamadan kullanıyorum. Global romlarla uyumsuzluğu var, custom romlarda usb otg sorunu yaşayanlara denk geldim sadece. Sizde dokunmatik çalışıyorsa bir problem yoktur

Ses kısma + güç tuşu Fastboot ekranını açıyordu, twrp açılmıyordu bu benim için sorundu. Miuiproda güç menüsünden giriş yapabiliyorum şimdi. İyi forumlar.

Haxn

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hasan
Cihazım
Poco X3 Nfc
Meslek
Haxn
Konular
34
Bazı sürümlerde dokunmatik çalışmıyordu. Lopus hocamın açtığı konudaki sürümde çalıştı. Global romdayken böyle bir sorun yaşamıştım. Miuipro yükledikten sonra sorun yaşamadan kullanıyorum. Global romlarla uyumsuzluğu var, custom romlarda usb otg sorunu yaşayanlara denk geldim sadece. Sizde dokunmatik çalışıyorsa bir problem yoktur

Ses kısma + güç tuşu Fastboot ekranını açıyordu, twrp açılmıyordu bu benim için sorundu. Miuiproda güç menüsünden giriş yapabiliyorum şimdi. İyi forumlar.
Merhaba hocam ayni sekilde bende ses kisma ve guc tusu ile fastboot aciliyor bende sadece guc tusu ile girebiliyorum dokunmatik calisyor ama sizin dediginiz gibi bende de

Mustafa1919

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Mustafa
Cihazım
Xiaomi mi6
Konular
0
Cok ozurdilerim mi6 icin bu mipro romun satabil en son versiyonu hangisidir acaba cok anlamiyorum ama bende kullanmak istiyorum

suatsari

Süper Üye
Onursal Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Suat
Cihazım
Mi Note 3
Konular
16
Cok ozurdilerim mi6 icin bu mipro romun satabil en son versiyonu hangisidir acaba cok anlamiyorum ama bende kullanmak istiyorum
Buradan indirebilirsiniz

Mi Note 3 / MiuiPro latest version

Mustafa1919

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Mustafa
Cihazım
Xiaomi mi6
Konular
0
Cok tesekkurler birde twrp siliniyo diye cok yazi okudum formda ve buna twrp cofface cozum diyolar twrp cofface mi yuklemeliyim
[doublepost=1524511192,1524510908][/doublepost]Bu verdiginiz rom mi 6 icin demi

suatsari

Süper Üye
Onursal Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Suat
Cihazım
Mi Note 3
Konular
16
Cok tesekkurler birde twrp siliniyo diye cok yazi okudum formda ve buna twrp cofface cozum diyolar twrp cofface mi yuklemeliyim
[doublepost=1524511192,1524510908][/doublepost]Bu verdiginiz rom mi 6 icin demi

-Evet Mi6 stabil sürüm.
-Hayır twrp silinmiyor. Bazı twrp'ler telefon hafızasını görmeme gibi sorunlar çıkartıyor. Bu sorunun çözümü güncel bir twrp sürümü kurmak....

Mustafa1919

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Mustafa
Cihazım
Xiaomi mi6
Konular
0
Cok sagolun cok tesekkur ederim suatsari

Üst Alt