Rom MiuiPro Stabil 9.5.4.0

Hakan Inan

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hakan Inan
Konular
1
Bol bol rom değiştiren ve romları ince eleyip sık dokuyanlar.
Eu & MiuiPro & Epic gibi romlardan hangisi kullanılmalı?
Kamera, şarj performansı açısından hangisi hoşunuza gitti?
Ona göre kuracağım, global romdan geçiş yapacağım. Sağlıcakla kalın, tavsiyelerinizi bekliyorum.
Eu rom derim

aziztezcan

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Aziz Tezcan
Cihazım
Xiomi mi 6
Konular
29
Miui10 kullanıyormuş gruptan bi arkadaş benimde 8.4.26 onunkide niye benimkinde miui9?

Haxn

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hasan
Cihazım
Poco X3 Nfc
Meslek
Haxn
Konular
34
Arkadaslar romu kullaniyorum ama rootlu oldugu icin banka uygulamalarinda sorun olur mu yani calisiyor banka uygulamari ama hani bir hacklenme .veya hesaplardan para cekilme gibi durumlar ilk kez rom kurdum telefona hayatrimda

ynsyns

Mi9 SE (grus)
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yunus
Cihazım
Mi9 SE
Konular
98
Arkadaslar romu kullaniyorum ama rootlu oldugu icin banka uygulamalarinda sorun olur mu yani calisiyor banka uygulamari ama hani bir hacklenme .veya hesaplardan para cekilme gibi durumlar ilk kez rom kurdum telefona hayatrimda
3. parti uygulama kullanırken verdiğin izinlere dikkat et yeter kimseyi öyle rootl diye soymazlar
[doublepost=1526589248,1526589020][/doublepost] suatsari hocam romlarda reklam engelleyici var ama rootsuz kullandıgım halde çalışıyor nasıl oluyor o

suatsari

Süper Üye
Onursal Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Suat
Cihazım
Mi Note 3
Konular
16
3. parti uygulama kullanırken verdiğin izinlere dikkat et yeter kimseyi öyle rootl diye soymazlar
[doublepost=1526589248,1526589020][/doublepost] suatsari hocam romlarda reklam engelleyici var ama rootsuz kullandıgım halde çalışıyor nasıl oluyor o
Evet hocam miuiproda programsız reklam engelleme var.Sistemdeki host dosyası üzerinden yapıyorlar...

Mi Note 3 / Miuipro latest version

prldyn

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Görkem
Cihazım
Mi Note 3
Konular
0
Merhaba
Bir şey sormak istiyorum. bildirim çubuğunda batarya yüzdesi rengi yeşil farklı ekranlarda hiç okunmuyor bunun rengini nasıl beyaz yapabilirim?

suatsari

Süper Üye
Onursal Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Suat
Cihazım
Mi Note 3
Konular
16
Merhaba
Bir şey sormak istiyorum. bildirim çubuğunda batarya yüzdesi rengi yeşil farklı ekranlarda hiç okunmuyor bunun rengini nasıl beyaz yapabilirim?
Ayarlar - Ekran - Ek ayarlar - Pil metin rengi

erhandenizz

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Erhan
Cihazım
Mi Note 3
Konular
0
Konuyu hortlatmak gibi olacak ama. Mi note 3 cihazıma MiuiPro yüklemek istedim. sitesi çalışmıyor. Hiçbiryerde de linkini bulamadım. Kaldırıldı mı acaba?

ynsyns

Mi9 SE (grus)
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yunus
Cihazım
Mi9 SE
Konular
98
Konuyu hortlatmak gibi olacak ama. Mi note 3 cihazıma MiuiPro yüklemek istedim. sitesi çalışmıyor. Hiçbiryerde de linkini bulamadım. Kaldırıldı mı acaba?
Ohooo sular sellar aktı o devriden. Ücretli oldu miuipro sitesi de sonuna Info ekle by yerine

erhandenizz

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Erhan
Cihazım
Mi Note 3
Konular
0
Ohooo sular sellar aktı o devriden. Ücretli oldu miuipro sitesi de sonuna Info ekle by yerine
evet orayı gördüm :) miui.eu sitesinden forumlardan 9.1.17 buldum indirdim az önce tesadüfen denk geldi. Bunu yüklesem sorun yaşar mıyım ki

Üst Alt