MIUI 11 MiuiPro Beta ve Stabil Romlar

sirus

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
sirus
Cihazım
redmi note 3
Konular
0
suatsari hocam. Dediginizi yaptim full wipe yaptim yeniden romu kurdum yine tum ayarlari yaptim her yerden ama yine olmadi. Galiba redmi note 4x lerde miui 9 romlarda sorun var. Lutfen ilgili kisilerle gorusurmusunuz bu konu hakkinda. Yada eger problemin kaynagini biliyorsaniz soyleyin ben yapayim.yine telefon titresimdeyken uygulama bildirimlerinde titresim olmuyor

ottomanwolf

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Metin
Cihazım
Mi5s Plus
Konular
8
Ben de Xiaomi mi5s plus cihazımda bu romun son sürümünü kullanıyorum. Suat hocanın dediği gibi titreşimde bir sorun yok. Bildirim aldığım tüm uygulamalarda titreşim sorunsuz tepkime veriyor. Rom kurulum sonrası, Titanium Backup gibi yedekleme programları ile uygulamalarınızı dataları ile geri yükleme yapıyorsanız, bir uygulamanın izinleri bu soruna yol açıyor olabilir. Bence, temiz kurulum sonrası hiç bir şey kurmadan, tek uygulama ile deneyin önce. Mesela WhatsApp ile. Ama Google Playden sıfır kurulum yaparak.

sirus

sirus

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
sirus
Cihazım
redmi note 3
Konular
0
Ben de Xiaomi mi5s plus cihazımda bu romun son sürümünü kullanıyorum. Suat hocanın dediği gibi titreşimde bir sorun yok. Bildirim aldığım tüm uygulamalarda titreşim sorunsuz tepkime veriyor. Rom kurulum sonrası, Titanium Backup gibi yedekleme programları ile uygulamalarınızı dataları ile geri yükleme yapıyorsanız, bir uygulamanın izinleri bu soruna yol açıyor olabilir. Bence, temiz kurulum sonrası hiç bir şey kurmadan, tek uygulama ile deneyin önce. Mesela WhatsApp ile. Ama Google Playden sıfır kurulum yaparak.

sirus
Evet aynisini yaptim. Telefona format attim her seyi wipe yaptim. Sifirdan instagrami kurdum. İzinleri verdim, syarlardan titrrsimi aktif yaptim. İbstagrama mesaj geldi ama yine titresim olmadi. Tum ayarlamalari yapmis olmama ragmen((((
[doublepost=1511319550,1511318849][/doublepost]Sanirim redmi4 ve note 4 lerde olan sorunmus bu. Miui formda cok sikayet var

ottomanwolf

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Metin
Cihazım
Mi5s Plus
Konular
8
Evet aynisini yaptim. Telefona format attim her seyi wipe yaptim. Sifirdan instagrami kurdum. İzinleri verdim, syarlardan titrrsimi aktif yaptim. İbstagrama mesaj geldi ama yine titresim olmadi. Tum ayarlamalari yapmis olmama ragmen((((
[doublepost=1511319550,1511318849][/doublepost]Sanirim redmi4 ve note 4 lerde olan sorunmus bu. Miui formda cok sikayet var
Cihaz neydi hocam bu arada.
Titreşimin normal olarak çalışıp da uygulamalara tepki vermemesi çok garip. Peki, bu durum bu tip romlarda mi var sadece yok tamamında mi. Yani, global rom, sonra cm vs gibi romlarda da var mı aynı sorun.
Flashtool ile sıfırdan rom kurarak deneme imkanınız oldu mu?

medyanet60

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Enes
Cihazım
Xiaomi Mi5s
Konular
0
Mi5s kullanıyorum son sürüm 16sında çıkmış gibi görünüyor. Yeni sürüm ne zaman çıkar acaba. Yeni bildirim güncellemeleri fln da eklenmiş haliyle.

ottomanwolf

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Metin
Cihazım
Mi5s Plus
Konular
8
Mi5s kullanıyorum son sürüm 16sında çıkmış gibi görünüyor. Yeni sürüm ne zaman çıkar acaba. Yeni bildirim güncellemeleri fln da eklenmiş haliyle.
Genelde haftalık olarak yayınlanıyor

muammer52

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Muammet
Cihazım
Gm5 Plus
Konular
1
Kurduktan sonra supersu kaldırıp, magisk nasıl kurariz? Yada Xposed kullanılıyor mu? Xposed yada magisk lazim bana

harunserefli

miui ayrıcalıktır:)
Emekli Yönetici
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
harun
Cihazım
mi5s
Meslek
MODALİFE
Konular
38
Magisk için supersu kaldırman gerekli sonra kurabilirsiniz

MI 5s cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

sirus

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
sirus
Cihazım
redmi note 3
Konular
0
Cihaz neydi hocam bu arada.
Titreşimin normal olarak çalışıp da uygulamalara tepki vermemesi çok garip. Peki, bu durum bu tip romlarda mi var sadece yok tamamında mi. Yani, global rom, sonra cm vs gibi romlarda da var mı aynı sorun.
Flashtool ile sıfırdan rom kurarak deneme imkanınız oldu mu?
Cihaz redmi note 4x miui 8lerde titreme vardi. Ancaq miui 9larda hic birinde xiaomi.eu olsun, miuipro olsun, mi-globe olsun hic birinde telwfon titresimde oldugu zaman uygulama bildirinlerinde titresim olmuyor. Normal sms geldiginde titresim oluyor. Ancaq instagram ve whatsappda kesinlikle titresim olmuyor. Bu durum beni rahatsiz ediyor. Acaba sorun ne. Hangi dosyadan kanaklaniyor bu sorun? Bulamadim gitti
[doublepost=1511352446,1511352186][/doublepost]
Cihaz redmi note 4x miui 8lerde titreme vardi. Ancaq miui 9larda hic birinde xiaomi.eu olsun, miuipro olsun, mi-globe olsun hic birinde telwfon titresimde oldugu zaman uygulama bildirinlerinde titresim olmuyor. Normal sms geldiginde titresim oluyor. Ancaq instagram ve whatsappda kesinlikle titresim olmuyor. Bu durum beni rahatsiz ediyor. Acaba sorun ne. Hangi dosyadan kanaklaniyor bu sorun? Bulamadim gitti
Biraz daha duzeltme yapayim. Whatsappda ayarlardan titresim aktif oldugu zaman titreme var. Ama benim anlatmak istedigim sey miui 8lerde whatsappin ayarlarindan titresim kapali olsa dahi yinede art-arda 2 kez titresin oluyordu hem whatsappda hemde figer uygulamalarda.
[doublepost=1511352531][/doublepost]harunserefli hocam belki siz yardim edebilirsiniz.

Üst Alt