MIUI 11 MiuiPro Beta ve Stabil Romlar

Destiny97

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
İsmail
Cihazım
Xiaomi Mi 6
Meslek
Öğrenci
Konular
36
Kendi oluşturmadıkları bir romu sırf birazcık değiştirdikleri diye satmaları bence yasal değil. Resmi Xiaomi forumunda bir konu açtım bence yetkililerin bunu öğrenmesi lazım.

yakupb03

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Xperia
Cihazım
Xperia Z2-Z5
Konular
6
Kendi oluşturmadıkları bir romu sırf birazcık değiştirdikleri diye satmaları bence yasal değil. Resmi Xiaomi forumunda bir konu açtım bence yetkililerin bunu öğrenmesi lazım.
Bu romu kendileri oluşturuyor bu tamamen tercih. siz tercih etmezseniz gidip global rom yüklersiniz.

Mi Note 3 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

SkyTurk

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Fatih
Cihazım
Mi 8
Meslek
Elektronik
Konular
9
suatsari hocam MiNote3 için 8.6.27 linki paylaşabilirmisiniz kendi sitelerinde hiçbir romda link çıkmıyor.

Destiny97

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
İsmail
Cihazım
Xiaomi Mi 6
Meslek
Öğrenci
Konular
36
Bu romu kendileri oluşturuyor bu tamamen tercih. siz tercih etmezseniz gidip global rom yüklersiniz.

Kendileri oluşturmuyorlar, oluşturulmuş sistemi değiştirerek satmayı planlıyorlar ve bu doğru değil.

yakupb03

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Xperia
Cihazım
Xperia Z2-Z5
Konular
6
Doğru değilse yüklemeyin niye uzuyor ki konu size zorla yükleyin demez ki kimse
Kendileri oluşturmuyorlar, oluşturulmuş sistemi değiştirerek satmayı planlıyorlar ve bu doğru değil.

cappa_tr

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yasin
Cihazım
Mi6 6/64gb
Meslek
Öğretmen
Konular
4
Doğru değilse yüklemeyin niye uzuyor ki konu size zorla yükleyin demez ki kimse

Arkadaş sadece durumun abesliğinden dert yanmış. Sizin savunur şekilde cevap vermenizi anlayamadım. Tabiki herkesin hür iradesi ister para verir kullanır ister kullanmaz orası ayrı.
Bu arada custom romları yapan kişiler isterlerse tabiki ücret isteyebilirler. Bir romu alıp düzenlemek de ciddi bir bilgi ve emek gerektiriyor. Yasallığı konusunda birşey diyemem ama.

yakupb03

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Xperia
Cihazım
Xperia Z2-Z5
Konular
6
Arkadaş sadece durumun abesliğinden dert yanmış. Sizin savunur şekilde cevap vermenizi anlayamadım. Tabiki herkesin hür iradesi ister para verir kullanır ister kullanmaz orası ayrı.
Bu arada custom romları yapan kişiler isterlerse tabiki ücret isteyebilirler. Bir romu alıp düzenlemek de ciddi bir bilgi ve emek gerektiriyor. Yasallığı konusunda birşey diyemem ama.
Hocam ben savunmuyorum ki. Şimdi global romu alın bi tane saat widgeti koyun ücret isteyin bu sizin hakkınız. Ama değmez derseniz gidip global kullanırsınız bunu söylüyorum yani. Yoksa ister global ister costum fark etmez.

yakupb03

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Xperia
Cihazım
Xperia Z2-Z5
Konular
6
Hocam ben savunmuyorum ki. Şimdi global romu alın bi tane saat widgeti koyun ücret isteyin bu sizin hakkınız. Ama değmez derseniz gidip global kullanırsınız bunu söylüyorum yani. Yoksa ister global ister costum fark etmez.

Ve ayrıca multirom da ücretli yani bunlar tercih tamamen.

Brismo

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
Adım
Mamet
Cihazım
Mi6
Konular
22
Tartışmak için demiyorum. Bir örnek vermek istiyorum. Şimdi bu miuipro MIUI tabanlı haftalık romu alıp düzenleyip satıyor. Ama lineage OS ve Resurrection rom gibi aosp tabanli romlar sıfırdan bambaşka bir rom yapıyor desteklemeyen telefon için bile. Bu örneği şunun için verdim. Eğer bir rom ücretli olacaksa bu öncelikle lineage nin hakkı. Ha tabi isteyen ücreti verip alır istemeyen yüklemez. Bunlar da benim düşüncelerim.

cappa_tr

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yasin
Cihazım
Mi6 6/64gb
Meslek
Öğretmen
Konular
4
T

Tamam da arkadaş sadece dert yanmış onu söylüyorum ben de. Sizin cevabınız da biraz ters gibi olmuş o yüzden müdahil oldum. Yani akaryakıt fiyatları çok pahalı deyip dert yanmak gibi. Tabiki paramız varsa ve vermek istersek yakıtı koyup araca binecez ama dert de mi yanmayalım çok pahalı diye. :) Umarım anlatabilmişimdir.
[doublepost=1530547712,1530547521][/doublepost]Bu arada google'ın yayınladığı android romlar açık kaynak kodudur ve isteyen herkes alır düzenler değiştirir ve ister ücretli ister ücretsiz dağıtabilir. Ama diğer şirketlerin düzenledikten sonra yayınladığı romları tekrar birileri düzenleyip ücret isteyebilir mi onu bilmiyorum yasal olarak.

Üst Alt