MIUI 11 MiuiPro Beta ve Stabil Romlar

serukanu

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
sercan
Cihazım
mi6
Konular
0
Mi6 kullanıyorum Ns gelir gelmez geçmek istiyorum geçen defa gelmemişti umarim bu defa gelir

buraoca2

...Em Ay You Ay...
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Burak KOCA
Cihazım
Xiaomi Mi6
Konular
4
LaCRiMaL hocam,
-FaceID stabil romlarda var.Mi note 3'te hep var zaten.Haftalık beta romlarda ise ilerki güncellemelerde konulacak.Üzerinde çalışıyorlar.
- Arama ekranı, gnys hocamın dediği gibi tema ile alakalı olabilir.Bende o kadar uzak durmuyor.Daha önceden aradığınız numara ile tuş takımları birbirine karışıyordu.O yüzden bir düzetme yaptılar ve eniyi orantasyonu bu şekilde yakaladılar.
-Ses çubuğundaki ayrı, bildirim ses düzeyi olayı bende sorunsuz çalışıyor ve en çok kullandığım bir özellik.Sende sorun varsa ya üçüncü parti bir yazılımdan kaynaklı sorundur veya senin cihaz modeli ile alakalı yazılımsal bir sorun vardır.Bunu anlamanın eniyi yolu temiz bir kurulum yapıp bakmak.
-Diğer isteklerine gelecek olursak, şuan yeni proje üzerinde çalışıyorlar ve özellikler hakkında kafa yoracak durumda değiller.İleriki günlerde gündeme getirilebilir....
Konu ile alakalı resimler aşağıda mevcut...

Umarım yeni projenin meyvelerini biran önce görebiliriz hocam. Ben önümüzdeki haftadan için ümitliyim; sonraki hafta zaten yeni romlar geleceği için Vakit bulamazlar.

coldfire

Herkes kendi ateşini başkasının Cehenneminde sınar
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ali Gölpinar
Cihazım
poco F5
Konular
7
Umarım yeni projenin meyvelerini biran önce görebiliriz hocam. Ben önümüzdeki haftadan için ümitliyim; sonraki hafta zaten yeni romlar geleceği için Vakit bulamazlar.
ben de bu hafta kullanabiliriz diye umutlanıyorum.çok iyimser düşünüyorum ...

Recai74

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Recai
Cihazım
Lg g3
Konular
34
2 haftadir güncelleme gelmiyor neden acaba arkadaslar

opsmudedin

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
opsmu dedin
Cihazım
Mi 13T Pro
Konular
3
Arkadaslar incelemek isteyen olursa mi 6 sagit icin miuipro 8.2.2 rom indirme linki.

buraoca2

...Em Ay You Ay...
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Burak KOCA
Cihazım
Xiaomi Mi6
Konular
4
Arkadaslar incelemek isteyen olursa mi 6 sagit icin miuipro 8.2.2 rom indirme linki.

Hocam sağolun paylaşımınız içinde, Bu Global Beta'mı acaba? 8.2.8 sürümünde çalışılıyor denmişti, şimdi bu sürüm 8.2.1 üzerinde mi çıkarıldı? Biraz daha detay verebilmeniz mümkün müdür :) Bu Test Romu mudur acaba?

opsmudedin

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
opsmu dedin
Cihazım
Mi 13T Pro
Konular
3
Hocam sağolun paylaşımınız içinde, Bu Global Beta'mı acaba? 8.2.8 sürümünde çalışılıyor denmişti, şimdi bu sürüm 8.2.1 üzerinde mi çıkarıldı? Biraz daha detay verebilmeniz mümkün müdür :) Bu Test Romu mudur acaba?
Yeni kurdum yarin cebap verebilirim. Listede diğer cihazlar icin verilen guncellemeler 8.2.8 olarak belirtilmis.
[doublepost=1518992421,1518992256][/doublepost]Diğer cihazlar icin denemek isteyenler buyursun.

wimpes (nikel):

buraoca2

...Em Ay You Ay...
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Burak KOCA
Cihazım
Xiaomi Mi6
Konular
4
Yeni kurdum yarin cebap verebilirim. Listede diğer cihazlar icin verilen guncellemeler 8.2.8 olarak belirtilmis.
[doublepost=1518992421,1518992256][/doublepost]Diğer cihazlar icin denemek isteyenler buyursun.

wimpes (nikel):

Sağolun hocam, Test romu yani. Peki, yarın Rom stabil mi değil mi, sorun yaşayıp yaşamadığınızdan bahsedebilir misiniz?

Üst Alt