MIUI 11 MiuiPro Beta ve Stabil Romlar

suatsari

Süper Üye
Onursal Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Suat
Cihazım
Mi Note 3
Konular
16
Hocam sizi denk getirebilmişken foruma, Acaba Deneme romundan memnun musunuz? Herhangi bir sorun yaşadınız mı? Yaşamadıysanız, birazdan bende Mi6 için olan 8.2.2'yi kuracağım :)
Memnunum hocam, bir sıkıntı yaşamadım. Verilen linkler gruplarda verilen, global bazlı test romları. Sonuçta resmi olarak yayınlanmamış, ama deneyebilirsin. Denemekten zarar gelmez, bende denemek için kurdum, kullanıyorum...

buraoca2

...Em Ay You Ay...
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Burak KOCA
Cihazım
Xiaomi Mi6
Konular
4
Memnunum hocam, bir sıkıntı yaşamadım. Verilen linkler gruplarda verilen, global bazlı test romları. Sonuçta resmi olarak yayınlanmamış, ama deneyebilirsin. Denemekten zarar gelmez, bende denemek için kurdum, kullanıyorum...

Peki sağolun hocam bu mesajınızdan sonra birazdan deniyorum bende :) Nedense Mi6 için 8.2.8 yerine 8.2.1 güncellemesi baz alınmış sanırım ama, Oreo'ya geçtiği için Cihaz belki daha erken çalışmaya başlamışlardır :)

Umarım sonunda Global Beta tabanlı Sorunsuz bir Oreo romu kullanabiliriz hocam Miui Pro sayesinde :)

opsmudedin

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
opsmu dedin
Cihazım
Mi 13T Pro
Konular
3
An itibari ile romda bir sıkıntı görmedim mi6 kullanicilari yukleyip deneyebilirsiniz. Videoda N.Shade gozukuyordu ama mi6 ya verilmemis.

Son düzenleme:

suatsari

Süper Üye
Onursal Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Suat
Cihazım
Mi Note 3
Konular
16
An itibari ile romda bir sıkıntı görmedim mi6 kullanicilari yukleyip deneyebilirsiniz. Videoda N.Shade gozukuyordu ama mi6 ya verilmemis.
Belki resmi oreo güncellemesinde NS henüz konmamış olabilir...

Recai74

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Recai
Cihazım
Lg g3
Konular
34
Bunlar hangi modeller için. Mi5s plus olurmu

coldfire

Herkes kendi ateşini başkasının Cehenneminde sınar
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ali Gölpinar
Cihazım
poco F5
Konular
7
Peki hocam sağolun. Umarım memnun kalıp, sorun yaşamazsınız Test romunda. Malum Miui.am'de laglı halen Oreo tabanlı Mi6 romu. Epic romunda adam akıllı sürümü çıkmadı Oreo tabanlı olarak. Miui Pro kaldı şuanda benim bildiğim Global Tabanlı Beta rom olarak beklentimizin olduğu :)
mi 5 için yok mu üstad
Mi5s plus için natrium olanı yüklemen gerekiyor...
üstad Mi 5 için yok mu?

buraoca2

...Em Ay You Ay...
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Burak KOCA
Cihazım
Xiaomi Mi6
Konular
4

Hocam Suat hocamın sağolsun onayından sonra kurdum romu. Miui.am romundaki gibi; Bu Romdada Sıcaklık sorunu mevcut, takılmaların sebebi bana göre bu; Titanium Backup'dan geri yükleme yaparken Batarya sıcaklığı 45-46 derece civarında gezdi ve Cihaz takılmalar oldu. İlk Kurulum ekranı sıkıntısızdı. Notification Shade olmaması bana bunun China Beta tabanlı olacağını düşündürüyor. Çünkü Global Beta'da bulunan Notification Shade'i nasıl ve neden iptal edeceksiniz. Ayrıca diğer romlar gibi 8.2.8 değilde; 8.2.2 diye belirtilmesinin bir sebebi de bu bana göre. Bunlar haricinde bir hataya rastlamadım; Titanium Backup'la geri yüklemeler sonrasında ise, Takılma kalmadı cihazda, batarya sıcaklığı da düştü tabiki. Acaba Global Beta ve China Beta'da Sıcaklık sorunu varmı?

Şuanda Epic roma geri dönüyorum; N.S var diye kurmuştum ben romu.
[doublepost=1519057838,1519057784][/doublepost]
Belki resmi oreo güncellemesinde NS henüz konmamış olabilir...

Hocam Bence China Beta tabanlı olabilir bu rom. Global Beta'da Notification Shade varken; Bunu söküp neden Eski bildirimi sistemi konulsun ki diye düşünüyor insan; ayrıca Diğer romlar 8.2.8 iken bu 8.2.2 sürümü.

Üst Alt