Profil mesajları Son aktivite Gönderiler Madalyalar Hakkında

• şimdi nubia m2 ,, nubia z17 mini diye telefonlar çıktı. z17 mininin arkasına koymuşlar yine parka izi sensörünü o güzel değil ama m2 gelse onu almak istiyorum.bide nubia ui 5.0 arayüzünü z9 max a portlasalar çok güzel olacak.
    üstelik bide türkçe de eklenmiş dillere sorunsuz rom root layıp istemediğim romları kaldıracam bi ara şimdilik bi klasöre attım. 9.29 orjinal çin romu sorunsuz hocam.
    nubia ui 4.0 ın özellikleri çok güzel bide neovision camera çok güzel . miuide neovision olmayınca değiştirdim tekrar buna geçiş yaptım.
    sonra adb unmount diye bi komut yazıyordu bi yerde onu yaptım ya bundan oldu yada usb yi değiştirdim bide .
    adb sideload nubia_9.29.zip klasörün adını yazıp enterladım. ve yüklendi hocam ya :)
    sonra adb sideload diye bölüm var bunla ilgili bi yazı buldum. platform tools içine romu zipli halde atıp klasörünün için de komut sistemini çalıştırıp adb sideload komutunu verince rom yükleniyor fakat yüzde 47 de her defasında hata veriyordu. çin romlarında türkçe yok diye yüklemek istemiyordum. 9.29 un çin romunu indirdim klasöre attım bu sefer.
    hocam telefonu yaptım tekrar. yeniden başlatıp duruyordu twrpye ve bootloader moduna giremiyordum bir türlü. arka kapagı söktüm. batarya soketini çıkarıp taktıgımda telefon bootloader e girdi fakat twrpye yine girmedi. 9.29 rom un recoveryi sini kurdum. tekrar batarya sök yapınca bootloadere ve recoverye girebildim. 9.21 ,,, cyanogen ,, miui romlarını yüklemeyi denedim olmadı.
    aga hala çözemedim ya kaldı telefon böyle recovery yükleyince giriyor. twrp lere girmiyor aga
    gnys
    gnys
    Dostum orjinal rom yükledin mi twrp uçar bu yüzden tekrar pc ile bağlanıp nubia emergency ile tekrar twrp yüklemek lazım
    gnys
    gnys
    Bu arada sitede yayınladığım miui multi romu tavsiye ederim 10 numara bir rom herşey mükemml
    aga bootloader menuy girebildiğin halde twrpye bir türlü giremediğin oldu mu ?. olduysa nasıl giriş yapacaz aga kaldı telefonun batarya soketini çıkarp takıp bootloader e girebiliyorum ama twrpye bi türlü girmiyor
    hocam miui rom yükledim telefon konuşma esnasında sensörü kapanıyor bida açılmıyordu. flyme os u yükledim. en temiz sade rom flyme galiba whatsapp bildirimleride geliyor artık . flyme os 6 sürümünü bulabilirmiyiz nx510j için var ama nx512j için yok . bide color os rom güzele benziyor onuda bulamadım.
  • Yükleniyor…
  • Yükleniyor…
  • Yükleniyor…
  • Yükleniyor…
Üst Alt