Rom [Miui7] [N900] Samsung Galaxy Note3

agabey_42

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Agabey
Cihazım
Mi 11
Konular
4
merhaba arkadaşlar. note3 cihazım var. Android 5 kullanıyordum. Miui kullanmak istiyorum. cihazım rootlu. miui v7 sürümünü indirip yükledim ama cihazım açılmadı. Miui 4.4.2 sürümünde olduğu için açılmadı sanırım. Android 5'den geri miui sürümü 4.4.2 olduğu için açılmadı. Miui v7 yükleyebilmek için ne yapmalıyım. Bootloader ile sorun çözülürmü? Çözülürse hangi bootloaderi kullanmalıyım. Yoksa önce android 4.4.2 mi yüklemeliyim. Yardım ederseniz sevinirim.

haqanguven

нεя güη αчηι şεчℓεя
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hakan
Cihazım
Xiaomi Mi6
Konular
346
merhaba arkadaşlar. note3 cihazım var. Android 5 kullanıyordum. Miui kullanmak istiyorum. cihazım rootlu. miui v7 sürümünü indirip yükledim ama cihazım açılmadı. Miui 4.4.2 sürümünde olduğu için açılmadı sanırım. Android 5'den geri miui sürümü 4.4.2 olduğu için açılmadı. Miui v7 yükleyebilmek için ne yapmalıyım. Bootloader ile sorun çözülürmü? Çözülürse hangi bootloaderi kullanmalıyım. Yoksa önce android 4.4.2 mi yüklemeliyim. Yardım ederseniz sevinirim.
İlk önce android 4.4.2' geçin daha sonra miui rom yükleyin

BoraVRG

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Konular
0
Arkadaşlar merhaba.Bir sorum olacak.MİUİ 7 sürüm 6.5.27 ne yaptıysam titanium backup uygulamasına root veremiyorum.Güvenlik ayarlarından root ayarını açtım ama yine olmadı.Aptoide uygulaması root yetkisini görüyor örneğin.Root check uygulaması cihazda root olduğunu doğruluyor üstelik.Bunun nasıl aşılabileceğini bilen yada yardımcı olabilen varmı acaba.Şimdiden teşekkürler

osos11

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Alperen
Cihazım
OnePlus 5
Konular
13
Titanium sürüm numarası nedir?

GT-N7000 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

osos11

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Alperen
Cihazım
OnePlus 5
Konular
13
En güncel sürümü yükleyiniz, ayarlardan uygulama verisini silip tekrar deneyiniz.

GT-N7000 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

celalaltun

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
celal
Cihazım
galaxy note
Konular
1
miui 4.4.2 kernel dosyasını flashla forumlarda var