Rom [Miui7] [N900] Samsung Galaxy Note3

bahtiyarus

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Hamza
Cihazım
oppo fx2 ,max2
Meslek
Kamu işçisi
Konular
0
Merhaba emeğinize sağlık hafta sonu 5.8.21 rom u kurdum gapps kurdum google playerden indirme hatası verince lidroid kernel i ve bir iki tane daha gapps ie ilgili kurum yaptım google player i nasıl olacağı ile ilgili paylaşımları denedim ama olmadı birde uygulamardan çince olanlarda vardı düzeltemedimde gerisin geriye 4.4.2 ye dönmek zorunda kaldım bana miui kurmam için nasıl yardımcı olursunuz ?

bahtiyarus

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Hamza
Cihazım
oppo fx2 ,max2
Meslek
Kamu işçisi
Konular
0
biraz önce nihai sonuca ulaştım arkadaşlar

ROM: Bu romu kurun (TEMİZ KURULUM ŞART)
Kernel: bootloop olursa bu kerneli flashlayın
mi store çalısıyor. mi store'dan google yukleyıcıyı kurun.
videosu burada izlemenizi tavsiye ederim
Medyaları görmek için kayıt olmalısınız
Download fix : LİNK bunu flashladıktan sonra işlem tamam.
Sistem guncellemelerini kapatın

Görselleri görebilmek için kayıt olmanız gerekmektedir
bilgi için teşekkürler
bunu deneyeceğim...

haqanguven

нεя güη αчηι şεчℓεя
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hakan
Cihazım
Xiaomi Mi6
Konular
346
Merhaba emeğinize sağlık hafta sonu 5.8.21 rom u kurdum gapps kurdum google playerden indirme hatası verince lidroid kernel i ve bir iki tane daha gapps ie ilgili kurum yaptım google player i nasıl olacağı ile ilgili paylaşımları denedim ama olmadı birde uygulamardan çince olanlarda vardı düzeltemedimde gerisin geriye 4.4.2 ye dönmek zorunda kaldım bana miui kurmam için nasıl yardımcı olursunuz ?
Google play hatası genel bir sorundur. Kimisi sonuca ulaşmış, kimisi sonuç alamamış çalışmasında. Bir önce yorumda arkadaş anlatmış nasıl olacağını. O yönergeleri izleyerek kurulumu tamamlayıp deneyiniz

bahtiyarus

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Hamza
Cihazım
oppo fx2 ,max2
Meslek
Kamu işçisi
Konular
0
Google play hatası genel bir sorundur. Kimisi sonuca ulaşmış, kimisi sonuç alamamış çalışmasında. Bir önce yorumda arkadaş anlatmış nasıl olacağını. O yönergeleri izleyerek kurulumu tamamlayıp deneyiniz
Deneyeceğim geri dönüş yaparım , ama güncelleme kapatma bence iyi bir yöntem değil ama bu sürüm sorunsuz çalışırsa kapalı kalsın :'(

haqanguven

нεя güη αчηι şεчℓεя
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hakan
Cihazım
Xiaomi Mi6
Konular
346
Deneyeceğim geri dönüş yaparım , ama güncelleme kapatma bence iyi bir yöntem değil ama bu sürüm sorunsuz çalışırsa kapalı kalsın :'(
Güncellemede aynı yolu tekrar denersin artık. Cihaz yok bende. önceden note3'üm vardı ve onda sorunsuz kullanıyordum. Cihaz olsa yine birşeyler yapılır ama olmadan benimde elimden birşey gelmiyor.

bahtiyarus

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Hamza
Cihazım
oppo fx2 ,max2
Meslek
Kamu işçisi
Konular
0
merhaba , gapps sorununu halledemedim enson orjinal 5.0 rom a geri dönmek zorunda kaldım : sizin paylaştığınız 4 adet gapps ı denedim üzerine 2 tanede ben buldum ama sorun düzelmedi rom hoşuma gitti ama telefon hiç birşey yaptırmıyor :'( google player durduruldu hatası 1 gün sürekli devam etti bende geri dönüş yapmaya mecbur kaldım :'( 5.8.21 den sonra hangi rom çalışırsa onu denerim ama onunda nezaman olacağı belli değil dir herhalde dimi ustam , saygılar....

haqanguven

нεя güη αчηι şεчℓεя
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hakan
Cihazım
Xiaomi Mi6
Konular
346
merhaba , gapps sorununu halledemedim enson orjinal 5.0 rom a geri dönmek zorunda kaldım : sizin paylaştığınız 4 adet gapps ı denedim üzerine 2 tanede ben buldum ama sorun düzelmedi rom hoşuma gitti ama telefon hiç birşey yaptırmıyor :'( google player durduruldu hatası 1 gün sürekli devam etti bende geri dönüş yapmaya mecbur kaldım :'( 5.8.21 den sonra hangi rom çalışırsa onu denerim ama onunda nezaman olacağı belli değil dir herhalde dimi ustam , saygılar....
Gapps sorunu genel bir sorun. Android alt yapısı 5 e geçene kadar çözülcek gibi görünmüyor. Onada ne zaman geçilir belirsiz şuan

bahtiyarus

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Hamza
Cihazım
oppo fx2 ,max2
Meslek
Kamu işçisi
Konular
0
Aynen öyle şuan beklemekten başka bir şey yok....

yasinsd

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
yasin
Cihazım
note3
Konular
0
arkadaşlar bende note 3 n9000q varda şuan içinde stock 5.0.2 mevcuttu bu romu indirdim wipeleri yaptım twrp den yükledim res attığında romu kurarken samsung logosunda 20 dk bekledim açılmadı sebebi nedir acaba bi türlü kuramıyorum romu

haqanguven

нεя güη αчηι şεчℓεя
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hakan
Cihazım
Xiaomi Mi6
Konular
346
arkadaşlar bende note 3 n9000q varda şuan içinde stock 5.0.2 mevcuttu bu romu indirdim wipeleri yaptım twrp den yükledim res attığında romu kurarken samsung logosunda 20 dk bekledim açılmadı sebebi nedir acaba bi türlü kuramıyorum romu
4.4.2 stock rom'a dön sonra miui kur

Üst Alt