Rom [Miui7] [N900] Samsung Galaxy Note3

celalaltun

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
celal
Cihazım
galaxy note
Konular
1
GAPPS için miui app store girin arama kısmına google yazın çıkan sonuçta yeşil olanı indirin bütün uygulamaları otomatik yükleyecektir boşuna uğraşmayın.

otoritec

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Konular
0
GAPPS için miui app store girin arama kısmına google yazın çıkan sonuçta yeşil olanı indirin bütün uygulamaları otomatik yükleyecektir boşuna uğraşmayın.

Merhaba, şuan miui 7 romu kullanıyor musunuz? sırf gapps yüzünden romu kullanamıyorum. bahsettiğiniz yöntemin çalışıp çalışmadığını öğrenmeye çalışıyorum. şimdiden vereceğiniz cevap için teşekkürler.

emenox

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Emre
Cihazım
NOTE3 N9000Q
Konular
0
Merhaba Konu Biraz Eski Ama Benim Telefonumda Şuan Değişik Bi Rom Var Note 5 Gibi Gösteriyor Ben Miui Romu İndirdiğim Zaman Hemen Kurabilir Miyim Sistemim 5.0.x Sistemi Orjinale Döndürmem Mi Lazım Kurmam İçin

cankizilyar

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
can
Cihazım
n9000q
Konular
0
play ve hafıza sorunu için bu dosyayı flashlayın yeni link. Ve teşekkürü unutmayın ;)

SM-A9100 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Mustrix2005

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Mustafa
Cihazım
Note3
Konular
0
play ve hafıza sorunu için bu dosyayı flashlayın yeni link. Ve teşekkürü unutmayın ;)

SM-A9100 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Link sorunlumu benmi hatalı bir sey yapıyorum tesekürler...

husokal

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hüsamettin
Cihazım
Xiaomi mi4
Konular
1
haqanguven
Merhaba Miui sitesinde 6.5.27 verilmiş. Bu sürüm ona göre çok eski. Ancak o sürüm de gapp eklenmiş değil ne yazık ki.
O sürümü indirip, opengappsten google uygulamalarını kurdum, hatalı oldu sonra burada verilen çözümleri üzerine denedim fayda göremedim.

Yeni sürüm hazırlanmışken sırf birkaç gapps hatası yüzünden eskiyi kullanmak zorunda kalmak istemiyorum.
Rehberi yeni sürüm için de yenileyebilir misiniz? Gerekli donanım/test desteğini sağlamaya hazırım.
N9000Q kullanıyorum

haqanguven

нεя güη αчηι şεчℓεя
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hakan
Cihazım
Xiaomi Mi6
Konular
346
haqanguven
Merhaba Miui sitesinde 6.5.27 verilmiş. Bu sürüm ona göre çok eski. Ancak o sürüm de gapp eklenmiş değil ne yazık ki.
O sürümü indirip, opengappsten google uygulamalarını kurdum, hatalı oldu sonra burada verilen çözümleri üzerine denedim fayda göremedim.

Yeni sürüm hazırlanmışken sırf birkaç gapps hatası yüzünden eskiyi kullanmak zorunda kalmak istemiyorum.
Rehberi yeni sürüm için de yenileyebilir misiniz? Gerekli donanım/test desteğini sağlamaya hazırım.
N9000Q kullanıyorum
Kesilikle son sürümü kurarken sıfırdan kurulum yapın. Gapps paketi kurmayın. Sonra oradaki yönergeleri izleyin. eğer yine sonuç alamazsanız miui8'i bekleyin. Şuanda çalışmalar devam ediyor, yakın zamanda gelecektir

husokal

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hüsamettin
Cihazım
Xiaomi mi4
Konular
1
tamamiyle herşeyi silip direk onu kurdum, malum gappsiz geldi. sitemizde 6.5.27 ile ilgili bir yönerge yok henüz malesef.

Cevap için teşekkürler, bir yandan da 8 i bekliyoruz tamam :)

haqanguven

нεя güη αчηι şεчℓεя
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hakan
Cihazım
Xiaomi Mi6
Konular
346
tamamiyle herşeyi silip direk onu kurdum, malum gappsiz geldi. sitemizde 6.5.27 ile ilgili bir yönerge yok henüz malesef.

Cevap için teşekkürler, bir yandan da 8 i bekliyoruz tamam :)
Google playı kurdunuz mu?

otoritec

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Konular
0
8i sabırsızlıkla bekliyorum ama gapps olayı beni korkutmuyor değil... umarım sorunsuz olarak kullanırız teşekkürler

SM-A710F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Üst Alt