Rom [Miui7] [I9300]Samsung Galaxy S3

EMREKURBAN

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
EMRE
Cihazım
M8
Konular
4
Miui8 çıkar ama ne zaman çıkar bilmiyorum. Onun için beklemek istemiyorsanız miui7 kurun. Tamam, kolay gelsin
Merhaba Hakan kumir ). kurdum romu teşekkürler .herşey çalışıyor ama kamera hata verip kapanıyor.bir ka tane kamera programı denedim aynı.ama bir fix dosyası varmıdır bu hatanın?nasıl düzeltilebilir?

haqanguven

нεя güη αчηι şεчℓεя
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hakan
Cihazım
Xiaomi Mi6
Konular
346

Dwark

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
BDeniz
Cihazım
S3 I9300
Konular
0
Merhaba haqanguven Bey,
Telefonum S3 I9300 International. Daha önce shuaidi 6 ve 7 tabanlı rom kullanıyordum. Yanılmıyorsam haziran gibi gelen güncelleme ile google framework kurulumu ile telefon sürekli reset atmaya başladı.Sizin sitenizde yer alan ve global sitede yer alan 6 ve 7 tabanlı tüm romları TWRP ve CWM güncel versiyonları ile denedim. Kirli kurulum olmasın diye megawipe ile kurulum yaptım. Hatta yetmedi, telefona full format atıp kurulum yaptım, yine olmadı; bu sorunu bir türlü aşamadım. Forumlara baktığımda Google ile birlikte Nian ve Shuaidi rom kullananlar olduğunu görüyorum. Bu sorunu sadece Developer Version: 4.8.8 (V5) rom ile yaşamıyorum şu anda ancak o da malum aşırı yavaş ve pil tüketimi bir facia:(

Nerede hata yaptığım konusunda bilgi verebilirseniz sevinirim.

Teşekkürler

Zeus001

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Berkan
Cihazım
Mi 11 Lite
Meslek
Öğrenci
Konular
14
Cihaz modelim GT-I9301Q bu rom cihazımı desteklermi bu cihaz modelinde deneyen varmı ?

01halil

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
halil
Cihazım
xiaomi mi5
Konular
15
İyi forumlar,Dün akşam Cm v7 rom yükledim bu kadar iyi olacagını tahmin etmiyordum.Daha evvel çeşitli custom ve stok romlar kullandım hız ve stabilite olarak tek geçebilirim.Özellikle hız olarak çok iyi seri ve hatadan arınmış dünden beri bakıyorum hata almadım tabiki tertemiz sıfırdan kurulum yaptım.Batarya durumunu test edemedim bataryam orijinal değil çünkü ama şiddetle tavsiye edebilirim.Xiaomi telefon kullandığım için şunu söyleyebilirim neredeyse birebir aynı özellikle diğer romlara göre uygulama açılışı gayet iyi.Senelerdir farklı romlarla zaman kaybetmşişim resmen.Gördüğüm bir hata ise mobil veriyi açınca bazen geç açılıyor başka problemle karşılaşmadım.

haqanguven

нεя güη αчηι şεчℓεя
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hakan
Cihazım
Xiaomi Mi6
Konular
346
Merhaba haqanguven Bey,
Telefonum S3 I9300 International. Daha önce shuaidi 6 ve 7 tabanlı rom kullanıyordum. Yanılmıyorsam haziran gibi gelen güncelleme ile google framework kurulumu ile telefon sürekli reset atmaya başladı.Sizin sitenizde yer alan ve global sitede yer alan 6 ve 7 tabanlı tüm romları TWRP ve CWM güncel versiyonları ile denedim. Kirli kurulum olmasın diye megawipe ile kurulum yaptım. Hatta yetmedi, telefona full format atıp kurulum yaptım, yine olmadı; bu sorunu bir türlü aşamadım. Forumlara baktığımda Google ile birlikte Nian ve Shuaidi rom kullananlar olduğunu görüyorum. Bu sorunu sadece Developer Version: 4.8.8 (V5) rom ile yaşamıyorum şu anda ancak o da malum aşırı yavaş ve pil tüketimi bir facia:(

Nerede hata yaptığım konusunda bilgi verebilirseniz sevinirim.

Teşekkürler
Merhabalar,

Cihaz olmadığı için pek bir bilgim yok. Yaşamadığım bir sorun. Biraz araştırma yaparsanız belki aynı sorunu yaşayanlar yazmıştır. Çözümüne belki ulaşabilirsiniz
[doublepost=1511866023,1511865988][/doublepost]
İyi forumlar,Dün akşam Cm v7 rom yükledim bu kadar iyi olacagını tahmin etmiyordum.Daha evvel çeşitli custom ve stok romlar kullandım hız ve stabilite olarak tek geçebilirim.Özellikle hız olarak çok iyi seri ve hatadan arınmış dünden beri bakıyorum hata almadım tabiki tertemiz sıfırdan kurulum yaptım.Batarya durumunu test edemedim bataryam orijinal değil çünkü ama şiddetle tavsiye edebilirim.Xiaomi telefon kullandığım için şunu söyleyebilirim neredeyse birebir aynı özellikle diğer romlara göre uygulama açılışı gayet iyi.Senelerdir farklı romlarla zaman kaybetmşişim resmen.Gördüğüm bir hata ise mobil veriyi açınca bazen geç açılıyor başka problemle karşılaşmadım.
Geri bildirim için teşekkürler. Güle güle kullanın

4EverKING

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Ahmet
Cihazım
Samsung s3
Konular
0
Merhaba ben miui 7 romu attiginiz linkten yukluyecegim ama attiginiz tarih eski 3 sene gecmis yeni surumu felan oluyomu eger boyle bir sey yoksa cahilligimi bagislayin bu islerde yeniyim

haqanguven

нεя güη αчηι şεчℓεя
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hakan
Cihazım
Xiaomi Mi6
Konular
346
Merhaba ben miui 7 romu attiginiz linkten yukluyecegim ama attiginiz tarih eski 3 sene gecmis yeni surumu felan oluyomu eger boyle bir sey yoksa cahilligimi bagislayin bu islerde yeniyim
Artık güncellenmiyor.

Üst Alt