MIUI 12 [ MIUI12 ] Mi 9T Pro / K20 Pro Eu Beta Rom 20.12.9 Kurulum ve İndirme Bağlantıları

ıhlamur

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
erca
Cihazım
9t pro
Konular
36
Eu beta son güncellemesiyle play store ingilizce oldu ve chrome a her girişimde panodakilere erişti bildirimi geliyor bunu nasıl düzeltebilirim

Erhankaan

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
erhan
Cihazım
Mi 8
Konular
22
benim anlamadiğim mi 9t eu beta sürümünde android 11 olarak geliyorken mi 9t pro neden hala android 10la geliyor. takip ediyorum 3 haftadir mi 9t android 11le guncellemeler aliyor ama bizimkisine gelmiyor bilen hocalarimiz varsa aydinlatabilir mi şimdiden tesekkur ederim :)

Sheezus

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Sheezus
Cihazım
Mi 9T Pro
Konular
0
benim anlamadiğim mi 9t eu beta sürümünde android 11 olarak geliyorken mi 9t pro neden hala android 10la geliyor. takip ediyorum 3 haftadir mi 9t android 11le guncellemeler aliyor ama bizimkisine gelmiyor bilen hocalarimiz varsa aydinlatabilir mi şimdiden tesekkur ederim :)
android 11 test aşamasında henüz o yüzden tüm cihazlara sunulmuyor. belli başlı cihazlar üzerinden teste tabi tutuluyorlar. genel olarak her Android sistem yükseltmesinde bu böyledir. 9t teste tabi tutuldu diye 9t proya hemen gelicek diye bir sey yok :)

ertanyetginoglu

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
ertan
Cihazım
mi6
Konular
2
Herkese merhaba. orange fox ile kurmaya çalışıyorum zipli dosyayı telefona atıyorum yükle diyorum yüklemeye başlıyor. Fakat bittikten sonra "not patching boot image" diye başlayan bir uyarı yazıyor. Sebebi nedir çözümü var mıdır acaba.

serkaon

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Serkan
Cihazım
Mi 9T Pro
Meslek
Ortodontist
Konular
6
Herkese merhaba. orange fox ile kurmaya çalışıyorum zipli dosyayı telefona atıyorum yükle diyorum yüklemeye başlıyor. Fakat bittikten sonra "not patching boot image" diye başlayan bir uyarı yazıyor. Sebebi nedir çözümü var mıdır acaba.
Hatalı inmiştir rom.

Mi 9T Pro cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

ertanyetginoglu

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
ertan
Cihazım
mi6
Konular
2
Hatalı inmiştir rom.

Bilgisayarda rardan çıkardım çıkıyo sorun göremedim ama farklı linkten bidaha indiriyim. Gidiş yolu doğru ama demi. Cevap için teşekkürler.

serkaon

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Serkan
Cihazım
Mi 9T Pro
Meslek
Ortodontist
Konular
6
Bilgisayarda rardan çıkardım çıkıyo sorun göremedim ama farklı linkten bidaha indiriyim. Gidiş yolu doğru ama demi. Cevap için teşekkürler.
Rardan çıkarmayacaksınız.

ertanyetginoglu

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
ertan
Cihazım
mi6
Konular
2
Rardan çıkarmayacaksınız.

Yok hocam anlaşamadık, deneme amaçlı sağlam çıkıyo mu diye baktım bilgisayarda. Telefona zipli dosyayı atıyorum, hatta yüklerken de orda bi seçenek var zipi kontrol et sağlam mı diye gibi bişey ingilizce. Onu da tikledim 2. denemede ama neyse alternatif linkten indiriyorum tekrar bide onu deneyeyim.

Üst Alt