MIUI 12 [ MIUI12 ] Mi 9T Pro / K20 Pro Eu Beta Rom 20.12.9 Kurulum ve İndirme Bağlantıları

archesm

Süper Üye
Onursal Yönetici
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
mesut
Cihazım
Mİ 9T Pro
Konular
618
Şuan telefonumda magisk diye bir şey yok hocam. Ama attığınız linkten yükleyeceğim şimdi. Yükledikten sonra miui 11i normal bilgisayardan atıp twrpden miui 12 yi yaptığım gibi yükleyebilirim dimi

Evet hocam.
Konunun ilk mesajında adım adım Kurulum talimatı yazıyor. İnceleyebilirsiniz.

archesm

Süper Üye
Onursal Yönetici
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
mesut
Cihazım
Mİ 9T Pro
Konular
618
Tamamdır magiskte yükledim anasayfada gözüktü. Magisk içinden bir şey yapacak mıyım

Bu şekil de ikisinde de yeşil tik okey işareti var ise herhangi birşey yapmanıza gerek yok.

Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

serkaon

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Serkan
Cihazım
Mi 9T Pro
Meslek
Ortodontist
Konular
6
Kararlı rom da Magisk flashlamaz iseniz Twrp niz uçar hocam.

Magisk Manager içerisindende Install yaparak kurabilirsiniz. Yada aşağıdaki bağlantıdan indirebilirsiniz.

Kararlı rom derken hocam stock romdan mı stable sürümlerden mi bahsediyorsunuz?

Redmi K20 Pro cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

OcakSöndüren

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Burak
Cihazım
Mi Note 10
Meslek
Ziraat Mühendisi
Konular
19
Biraz mobil veride hata alıyorum. Bazı yerlerde çalışmıyor(google chrome gibi..)

sergenatalmis

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Sergen
Cihazım
Mi Note 3
Konular
0
Yükleme tamamlandıktan sonra Sol taraftan Dalvik Art cache yapınız. Geri gelip Tekrar Reboot Recovery de Twrp ekranında başlatınız. Bilgisayardan Magisk dosyasını Twrp klasörüne kopyalayınız. Install menüsünden magisk zıp dosyasını seçerek kurulumunu yapınız. Kurulum tamamladıktan sonra tekrar Dalvik art cache yapıp, Reboot System yapınız.
Cihazın açılması 5 dk yı bulabilir Sabırlı olup bekleyiniz.
Bu şekil de ikisinde de yeşil tik okey işareti var ise herhangi birşey yapmanıza gerek yok.

Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

Hocam merhaba yine ben. MIUI 11'e dönüş yapmak istedim. Dediklerinizi tekrardan harfiyen yerine getirdim ama naparsam yapayım Redmi By Xiaomi yazısında kalıyor. Bilgisayardan telefona kararlı sürümü attım install ile kurdum dalvik yapıp recovery yaptım sonra yine install ile magisk kurdum. Yine dalvik yapıp rebootladım ama Redmi By Xiaomi ekranında 2 dakika durup twrp menüye atıyor beni. Bir türlü açamadım telefonu. Yardımcı olabilir misin?

archesm

Süper Üye
Onursal Yönetici
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
mesut
Cihazım
Mİ 9T Pro
Konular
618
Hocam merhaba yine ben. MIUI 11'e dönüş yapmak istedim. Dediklerinizi tekrardan harfiyen yerine getirdim ama naparsam yapayım Redmi By Xiaomi yazısında kalıyor. Bilgisayardan telefona kararlı sürümü attım install ile kurdum dalvik yapıp recovery yaptım sonra yine install ile magisk kurdum. Yine dalvik yapıp rebootladım ama Redmi By Xiaomi ekranında 2 dakika durup twrp menüye atıyor beni. Bir türlü açamadım telefonu. Yardımcı olabilir misin?

Merhabalar hocam,
Konu da kurulum talimatında yazıyor, ( Eu beta rom zip veya hangi romu kurmak istiyor iseniz)
Format data - Yes yapmanız gerekiyor.( tüm verileriniz silinir)
Aşağıdaki adımları izleyiniz.

Farklı bir custom romdan geliyor iseniz veya İlk defa kurulum yapıyor iseniz Wipe -Format Data / Yes yapıp Reboot - Recovery ile Tam Temizlik yapınız.
* İndirdiğiniz Eu Beta romu cihazınıza aktarınız.
* TWRP ana menüsüne dönünüz, Install üzerine dokunun ve cihazınıza aktardığınız Eu Beta Rom Zip dosyasını seçin.
* .zip dosyasını seçtikten sonra, Swipe to Confirm Flash yapınız.
* ROM’unuz başarıyla yüklendikten sonra, Art dalvik / cache yapınız ve Reboot - Recovery yapınız.
* Cihazınız tekrar TWRP de açılacaktır.İndirmiş olduğunuz Magisk zıp dosyasını Twrp klasörüne kopyalayınız.
*TWRP / Install kısımından Magisk zıp dosyasını flashlayınız. Art dalvik / cache » Reboot - System yapınız.
* İlk Kurulum ortalama 5 dk kadar sürmektedir.
***Sabırlı olup bekleyiniz.

zimba

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
sefa
Cihazım
K20pro
Meslek
Makine Müh.
Konular
5
Format data (yes) herseyiniz silinir...

sergenatalmis

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Sergen
Cihazım
Mi Note 3
Konular
0
Merhabalar hocam,
Konu da kurulum talimatında yazıyor, ( Eu beta rom zip veya hangi romu kurmak istiyor iseniz)
Format data - Yes yapmanız gerekiyor.( tüm verileriniz silinir)
Aşağıdaki adımları izleyiniz.

Farklı bir custom romdan geliyor iseniz veya İlk defa kurulum yapıyor iseniz Wipe -Format Data / Yes yapıp Reboot - Recovery ile Tam Temizlik yapınız.
* İndirdiğiniz Eu Beta romu cihazınıza aktarınız.
* TWRP ana menüsüne dönünüz, Install üzerine dokunun ve cihazınıza aktardığınız Eu Beta Rom Zip dosyasını seçin.
* .zip dosyasını seçtikten sonra, Swipe to Confirm Flash yapınız.
* ROM’unuz başarıyla yüklendikten sonra, Art dalvik / cache yapınız ve Reboot - Recovery yapınız.
* Cihazınız tekrar TWRP de açılacaktır.İndirmiş olduğunuz Magisk zıp dosyasını Twrp klasörüne kopyalayınız.
*TWRP / Install kısımından Magisk zıp dosyasını flashlayınız. Art dalvik / cache » Reboot - System yapınız.
* İlk Kurulum ortalama 5 dk kadar sürmektedir.
***Sabırlı olup bekleyiniz.

Hocam her şeyi aynı yaptım %100 eminim hatta en son miui 12 yüklerkende aynı yöntemle olmuştu ama miui 11 olmuyor.

Üst Alt