MIUI 12 [ MIUI12 ] Mi 9T Pro / K20 Pro Eu Beta Rom 20.12.9 Kurulum ve İndirme Bağlantıları

yagamisan

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
yagami
Cihazım
Redmi k60
Meslek
Gizli Youtuber
Konular
3
Hızlı şarj göstermiyor ama hızlı şarj oluyor arkadaşlar ddenedim.

sergenatalmis

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Sergen
Cihazım
Mi Note 3
Konular
0
yükledikten sonra telefonu açınca twrpye atıyor sürekli. Sorun nedir acaba

sergenatalmis

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Sergen
Cihazım
Mi Note 3
Konular
0
Rom kurulumundan sonra mı Twrp atıyor sürekli?
Detay verir misiniz lütfen.

aynen hocam romu kurdum ama artık sürekli twrpye atıyor. Şimdi miui 11 geri yükleyim diyorum bu seferde 11 dosyalarını atmak için fastboot moduna alıyorum ama bilgisayar görmüyor cihazı.
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Rom kurulumundan sonra mı Twrp atıyor sürekli?
Detay verir misiniz lütfen.

twrpye geçip pcye bağlayınca pc görüyor ama içine dosya atamıyorum. Kaldım böyle açamıyorum cihazı. Uzaktan bağlantı ile yardımcı olabilir misiniz?

archesm

Süper Üye
Onursal Yönetici
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
mesut
Cihazım
Mİ 9T Pro
Konular
618
Wipe - Format data / Yes yazınız. Geri gelip Reboot - Recovery yapınız. Dahili hafızanız görünür.
-Kurmak istediğiniz Rom zip dosyasını Bilgisayar da kş twrp klasörüne kopyalayabilirsin.
Ek olarak Mount kısımında ki Read only... kısımını kontrol ediniz. Kutucukts tik yok ise koyup tekrar Reboot - Recovery yapıp Tekrar kopyalama işlemini deneyiniz.

sergenatalmis

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Sergen
Cihazım
Mi Note 3
Konular
0
Wipe format data yaptım sonra reboot dedim şuan MIUI yazısı çıktı ekranda büyük şekilde bekliyorum bakalım 30 saniyedir böyle
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Wipe - Format data / Yes yazınız. Geri gelip Reboot - Recovery yapınız. Dahili hafızanız görünür.
-Kurmak istediğiniz Rom zip dosyasını Bilgisayar da kş twrp klasörüne kopyalayabilirsin.
Ek olarak Mount kısımında ki Read only... kısımını kontrol ediniz. Kutucukts tik yok ise koyup tekrar Reboot - Recovery yapıp Tekrar kopyalama işlemini deneyiniz.

Şimdi göründü bilgisayarda. Dosya atabiliyorum. TWRP Klasörünün içine atacağım miui 12 romunu sonra yükleyeceğim umarım olur.

archesm

Süper Üye
Onursal Yönetici
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
mesut
Cihazım
Mİ 9T Pro
Konular
618
Wipe format data yaptım sonra reboot dedim şuan MIUI yazısı çıktı ekranda büyük şekilde bekliyorum bakalım 30 saniyedir böyle

Hocam Reboot Recovery yapmanız gerekiyordu. Telefon tekrar Twrp ekranında açılması gerekiyordu.
Reboot System mi yaptınız?

sergenatalmis

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Sergen
Cihazım
Mi Note 3
Konular
0
Hocam Reboot Recovery yapmanız gerekiyordu. Telefon tekrar Twrp ekranında açılması gerekiyordu.
Reboot System mi yaptınız?

reboot recovery yaptım dosyaları dediğin şekilde telefona atabildim. Şimdi instal dedim yüklüyorum. Yükleme bitince twrpden başka ne yapacağım?

CAPİTAL

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
Molly
Cihazım
9TPRo
Konular
26
Birkaç sorundan dolayı mi globe geçtim. Bir sonraki güncellemede miui 12 ye geçerim sorunlar düzeltilirse

archesm

Süper Üye
Onursal Yönetici
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
mesut
Cihazım
Mİ 9T Pro
Konular
618
reboot recovery yaptım dosyaları dediğin şekilde telefona atabildim. Şimdi instal dedim yüklüyorum. Yükleme bitince twrpden başka ne yapacağım?

Yükleme tamamlandıktan sonra Sol taraftan Dalvik Art cache yapınız. Geri gelip Tekrar Reboot Recovery de Twrp ekranında başlatınız. Bilgisayardan Magisk dosyasını Twrp klasörüne kopyalayınız. Install menüsünden magisk zıp dosyasını seçerek kurulumunu yapınız. Kurulum tamamladıktan sonra tekrar Dalvik art cache yapıp, Reboot System yapınız.
Cihazın açılması 5 dk yı bulabilir Sabırlı olup bekleyiniz.

Üst Alt