MIUI 11 MIUI11 Xiaomi.Eu Beta/Stabil Rom 20.3.26/ 11.0.13.0

Bordomanyak

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Hasan
Cihazım
Red mi note 7
Konular
11
Farklı tarayıcı/browser ile deneyin,sorun yok linklerde
Gerçekten normal tarayıcıda da açamıyorum ve hem pcde. Hem cihazdan deniyorum gene yok eu stabil rom indirmek istiyorum başka nerden bulabilirim bu romu

Stoya

Süper Üye
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
SERDAR
Cihazım
POCO X3 NFC
Meslek
Ev Erkeği
Konular
104

Bordomanyak

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Hasan
Cihazım
Red mi note 7
Konular
11
Telefon ve istenen rom nedir ?
mi 8 biraz önce stock rom yükledim sorunsuz customdan stocka geri döndüm ve burda eu stable rom denemek itemiyorum ama tek sorun xoami eu stesinden veya burdan linkler açılmıyor :S

Stoya

Süper Üye
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
SERDAR
Cihazım
POCO X3 NFC
Meslek
Ev Erkeği
Konular
104
mi 8 biraz önce stock rom yükledim sorunsuz customdan stocka geri döndüm ve burda eu stable rom denemek itemiyorum ama tek sorun xoami eu stesinden veya burdan linkler açılmıyor :S

Miui 12 stabil

Miui 11 SON stabil

Bordomanyak

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Hasan
Cihazım
Red mi note 7
Konular
11
Miui 12 stabil

Miui 11 SON stabil

Vaktinizi çaldığım için üzgünüm kusura bakmayın siz şu anda bu gönderdiğiniz linklere girbiliyormusunuz ben de bunlar hariç her siteye giriyor çünkü sorun galiba

Stoya

Süper Üye
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
SERDAR
Cihazım
POCO X3 NFC
Meslek
Ev Erkeği
Konular
104

mhmtnsyz

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Mehmet
Cihazım
Mi 8 SE
Konular
0
Vaktinizi çaldığım için üzgünüm kusura bakmayın siz şu anda bu gönderdiğiniz linklere girbiliyormusunuz ben de bunlar hariç her siteye giriyor çünkü sorun galiba
mobilden giriyorsanız chrome'da sağ üstteki 3 noktaya tıklayıp "masaüstü sitesi" seçeneği tikleyip öyle girmeye çalışın.

aslanum

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Muhammed
Cihazım
mi6
Konular
1
Merhabalar bugün kaydoldum. Telefonu yeni aldım bir arkadaştan. Mi hesabına giriş yapmak istediğimde ana ekrana atıyor mi hesabı oluşturdum masa üstü bilgisayardan ama telefondan o ekrana gelmeden ana sayfaya atıyor.
2. telefon kamera odaklama yapmıyor aldığım arkadaş telefoncu açıp silerse düzelir gibi birşey dedi ama sorun odaklama ile ilgili net resim çekmiyor.
3. üzerinde hangi rom var nasıl öğrenirim rom atarsak bu sıkıntılar düzelir mi? Teşekkürler

Moderatör tarafında düzenlendi:

Cemented

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Timuçin
Cihazım
Xiaomi Mi 6
Meslek
Makine Mühendisi
Konular
17
Merhabalar bugün kaydoldum. Telefonu yeni aldım bir arkadaştan. Mi hesabına giriş yapmak istediğimde ana ekrana atıyor mi hesabı oluşturdum masa üstü bilgisayardan ama telefondan o ekrana gelmeden ana sayfaya atıyor.
2. telefon kamera odaklama yapmıyor aldığım arkadaş telefoncu açıp silerse düzelir gibi birşey dedi ama sorun odaklama ile ilgili net resim çekmiyor.
3. üzerinde hangi rom var nasıl öğrenirim rom atarsak bu sıkıntılar düzelir mi? Teşekkürler

Ayarlar>Cihazım kısmından hangi sürüm olduğuna bakın.
Sizin mi hesabına giriş yapabilmeniz için, önceki cihaz sahibinin mi hesabından çıkış yapılmış olması gerekiyor.
Kamera odaklama sorunu; donanımda bir sorun yoksa %99 yazılım veya farklı bir rom ile düzelir.
yeni rom atılabilmesi içim BL kilidiniz açık olması lazım. BL kilidinin açık olup olmadığını anlamak için telefon açılışta siyah ekranda altta "unlock" yazması veya üstte iphone lardaki gibi açık kilit simgesi olması lazım.

Son düzenleme:
Üst Alt