MIUI 11 MIUI11 Xiaomi.Eu Beta/Stabil Rom 20.3.26/ 11.0.13.0

Heisenberg45

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
Adım
Ferzan
Cihazım
Mi 9T Pro
Konular
4
Bende bildirim paneli bu şekilde ekleme ya da değiştirme yapılamıyor. Romu temiz kurulum yapmıştım az önce üstüne tekrar kurdum ve sistem başlatıcı verilerini sildim yine düzelmedi. Bunun çözümünü bile var mı?
Görselleri görebilmek için kayıt olmanız gerekmektedir

paxal

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Hasan
Cihazım
Mi 9 Lite
Konular
0
Mi 9 lite için Miroom stabil kullanıyorum ve en son eu beta olan 20.3.26 ya geçmek istiyorum. Telefon Mi cc 9 olarak görünüyormuş rom'da, bunu düzeltmenin bir yolu var mı?

StreX

from past to future
Emekli Yönetici
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mert
Cihazım
iPhone 15
Konular
240
Mi 9 lite için Miroom stabil kullanıyorum ve en son eu beta olan 20.3.26 ya geçmek istiyorum. Telefon Mi cc 9 olarak görünüyormuş rom'da, bunu düzeltmenin bir yolu var mı?
En son sürüm 20.3.26 değil bilginiz olsun ek olarak bunun sebebi eu çin romundan derleniyor mi 9 lite'ın çin modeli cc9 tek farkı isim

paxal

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Hasan
Cihazım
Mi 9 Lite
Konular
0
En son sürüm 20.3.26 değil bilginiz olsun ek olarak bunun sebebi eu çin romundan derleniyor mi 9 lite'ın çin modeli cc9 tek farkı isim
Teşekkürler. Ben miui 11 betanın son sürümünden bahsediyorum, sitesinde 20.3.26 Last Miui 11 yazıyor.
Stabil ve 12 kullanmak istemiyorum. Stabilde ekrana çift dokunma ile açma kapama yok bildiğim kadarıyla. 12'de daha çok yeni.

Sudafed

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emo
Cihazım
S7
Konular
7
Teşekkürler. Ben miui 11 betanın son sürümünden bahsediyorum, sitesinde 20.3.26 Last Miui 11 yazıyor.
Stabil ve 12 kullanmak istemiyorum. Stabilde ekrana çift dokunma ile açma kapama yok bildiğim kadarıyla. 12'de daha çok yeni.
Eu stabil de çift tık açma ve kapama var bilginiz olsun.Bende mi 9 lite mi room stabildeyim ama arada donma ve takılma yapıyor.eu miui 12 yi denicem.

paxal

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Hasan
Cihazım
Mi 9 Lite
Konular
0
Eu stabil de çift tık açma ve kapama var bilginiz olsun.Bende mi 9 lite mi room stabildeyim ama arada donma ve takılma yapıyor.eu miui 12 yi denicem.

Eu stabile geçerim o zaman. 12'ye cesaret edemiyorum daha. Teşekkürler.

Destiny58

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Muhammed
Cihazım
Redmi Note 7
Konular
1
Redmi Note 7 için şarj yönünden en iyi beta sürümü hangisidir acaba ?

Kadir ceylan

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Kadir
Cihazım
redmi note 4
Konular
0
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

CHANGELOG 20.3.26

Sistem
Optimizasyonu -
Android Güvenlik Yaması, Mart / Nisan 2020'ye güncellendi. Gelişmiş sistem güvenliği.
Düzeltme - Bazı üçüncü taraf kamera uygulamalarında son çekilen resim önizleme ile ilgili sorunlar vardı
Düzeltme - MI 10 / Pro

Ayarları için ses düzeyi kaydırıcı hatası
Yeni - Artık tek tek uygulamalar için Koyu modu kullanmayı kısıtlayabilirsiniz
Düzelt - Basit mod "Özel özellikler "

Güvenliği
Yeni Görüntüle - Artık akıllı ev cihazlarından uyarılar alabilirsiniz (yüklü Mi Home uygulamasıyla çalışır)

Takvim
Yeni - Yeni uygulama sürümü, yeni animasyonlar

(Muhtemelen) Son MIUI 11 sürümü!
Mi 6 / Mi 6X / Mi Mix 2 / Mi Not 3 / Redmi Not 5 EOL 19 Haziran'dan itibaren
Redmi Note 8 / Mi CC9e - son Android 9 sürümü. Android 10 GECİKMELİ CİHAZLAR MIX2S, MI10, MI10Pro, MI9SE ile bir sonraki güncelleme.

'Bootloader kilidi açık Twrp yüklü olmalıdır'

Kurulum
Global romdan eu roma geçiş
Format Data yapıp çıkan ekrana yes yazıyoruz, geri gelip reboot 'a tıklıyoruz ve recovery seçiyoruz. Cihaz yeniden başlayacak ve recovery modunda yeniden açılacaktır.

Wipe-Advanced wipe kısmına girip
-Data
-System
-Dalvik cache
-Cache yapıp çubuğu kaydırıyoruz ve ardından ana menüye geliyoruz.
İnstall kısmından
-Rom
-Root yapmak isterseniz 'Magisk'
Reboot system yaparak

sorunsuz şekilde geçebilirsiniz.
Eu romda iseniz ve cihazınız için android sürüm yükseltmesi mevcut ise format data yapmanız tavsiye edilir.
Eu romda iseniz ve güncelleme yapacaksanız dalvik cache ve cache wipelerini yapıp İnstall kısmından romu yükleyip yeniden başlatarak güncellemeyi yapabilirsiniz.

İndirme Linki

Xiaomi sim etkinleştirme hizmeti ile faturanıza para yansımasını engellemek için ;
Yöntem 1
Rom kurulumundan sonra bu dosyayı flashlayın. Örnek kurulum ( Wipe, İnstall rom İnstall iptalxiaomisimetkinlestirme.zip, İnstall magisk, reboot)
Android (8,9,10) uyumlu hale getirdim.

Yöntem 2
Recovery menüsünden (twrp/orangefox vb) mount - System yapın, dosya yöneticisine girin ve system/app/XiaomiSimActivateService klasörünü silin ve reboot system yapın.
Yöntem 3
Cihaz açıldıktan sonra solid explorer uygulamasını indirip root izni verin. Sol menüden uygulamalar bölümüne girip, sistem uygulamalarını açın, xiaomisimactivateservice uygulamasını bulup silin ve cihazı yeniden başlatın.
Önemli Not:
-Android 7 cihazlar hiç MIUI 11 EU BETA almayacak
-Android 8 kullanan cihazlara 'EU BETA' güncelleme desteği 9.10.10 sürümü ile bitmiştir.

Mi 6 EU beta için hangisini indirmeliyim

Bordomanyak

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Hasan
Cihazım
Red mi note 7
Konular
11
Selamlar mi 8 cihazında global romdan custom roma geçmiştim şimdi bu yöntemle EU roma gecebilirmiyim yoksa başka bi yöntemi gerekli?

Bordomanyak

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Hasan
Cihazım
Red mi note 7
Konular
11
Linklere giremiyorum bendemi bu sorun var yok linklerdemi anlamadim