İpucu Miui10 kilit ekranı bildirimleri (Çözüm)

etarnik

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Mert
Cihazım
Xiaomi Mi 6
Konular
0
Mi 6 telefon da mıu 10 global güncelleme yaptıktan sonra bildirimler gelmiyordu. Yukarda anlatıldığı gibi kendi kendime buldum çözümünü fakat g mail den ne yaptıysam bildirim gelmiyor, yukarda ki ayarları yaptığım halde... aynı sorunu yaşayan var mı? veya çözümü bilen arkadaş.. varsa anlatırsa sevinirim. Forumu yeni keşfettim gerçekten yararlı bir platfom herkese bilgilendirici anlatımları için şimdiden teşekkür.
Edit: Gmail i kaldırıp tekrar güncelleme yaptığımda bildirim geldi arkadaşlar bu sorunu yaşayan varsa haberi olsun :)

Son düzenleme:

Brznklc

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Berzan
Cihazım
Mi9T
Meslek
Kuaför
Konular
6
Mi 6 telefon da mıu 10 global güncelleme yaptıktan sonra bildirimler gelmiyordu. Yukarda anlatıldığı gibi kendi kendime buldum çözümünü fakat g mail den ne yaptıysam bildirim gelmiyor, yukarda ki ayarları yaptığım halde... aynı sorunu yaşayan var mı? veya çözümü bilen arkadaş.. varsa anlatırsa sevinirim. Forumu yeni keşfettim gerçekten yararlı bir platfom herkese bilgilendirici anlatımları için şimdiden teşekkür.
Edit: Gmail i kaldırıp tekrar güncelleme yaptığımda bildirim geldi arkadaşlar bu sorunu yaşayan varsa haberi olsun :)
Uygulama içerisindeki bildirim ayarları açık mı hocam ?

MI 5 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

etarnik

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Mert
Cihazım
Xiaomi Mi 6
Konular
0
Evet açık hocam

Brznklc

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Berzan
Cihazım
Mi9T
Meslek
Kuaför
Konular
6
Evet açık hocam
Söylediğim ayarlar ekte mevcut hocam. Hepsi ayarlı doğru mu ?
Görselleri görebilmek için kayıt olmanız gerekmektedir

etarnik

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Mert
Cihazım
Xiaomi Mi 6
Konular
0
Söylediğim ayarlar ekte mevcut hocam. Hepsi ayarlı doğru mu ?

Evet doğrudur hocam ayarlar bu şekilde sorun yok şimdilik g mail e mail attım bildirim geliyor ve görünüyor.

Brznklc

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Berzan
Cihazım
Mi9T
Meslek
Kuaför
Konular
6
Evet doğrudur hocam ayarlar bu şekilde sorun yok şimdilik g mail e mail attım bildirim geliyor ve görünüyor.
Hayırlı olsun diyelim (:

zindemumya

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
CAN
Cihazım
Mi 6
Konular
8
Bu bildirim kısmında bir sorunda ben yazmak ve cevabını bilenlerden yardım almak istiyorum. mesela whatsappdan aynı kişi bana aynı anda 3 mesaj yazıyor fakat ben sadece en son geleni görebiliyorum üstteki küçük ok'a basmama rağmen mesaj içeriğinin tamamı açılmıyor. Kilit ekranındayken olan durumdan bahsediyorum sizde de aynı mı ?

Brznklc

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Berzan
Cihazım
Mi9T
Meslek
Kuaför
Konular
6
Bu bildirim kısmında bir sorunda ben yazmak ve cevabını bilenlerden yardım almak istiyorum. mesela whatsappdan aynı kişi bana aynı anda 3 mesaj yazıyor fakat ben sadece en son geleni görebiliyorum üstteki küçük ok'a basmama rağmen mesaj içeriğinin tamamı açılmıyor. Kilit ekranındayken olan durumdan bahsediyorum sizde de aynı mı ?
Ne yazık ki o genel bir durum hocam ve çözümü yok.

LARK38

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
ERHAN
Cihazım
MIX2 MIUI10
Konular
16
Selamün aleyküm arkadaşlar. Herkesin bildiği ve şikayetlerini dile getirdiği üzre 10.0.1.0 güncellemesi ile kilit ekranında bazı uygulama bildirimlerinin görünmemesi ve bazı uygulamalarda bildirim sesi gelmemesi çoğu kimsenin muzdarip olduğu bir durum.
Telefonu biraz kurcaladıktan sonra bu sorunun çözülebilir bir durum olduğunu gördüm ve sizlerle de paylaşmak istedim.
Yapmamız gereken;
Ayarlar - Yüklü uygulamalar - Bildiriminin kilit ekranında görünmesini ve bildirim sesini aktifleştirmek istediğimiz uygulamayı seçip "Bildirimler" seçeneğine girerek ayarları aşağıdaki gibi yapıyoruz.
Nice MIUI güncellemeleri görmeniz dileklerimle (:

hocam benim cihazım mix 2 miui 10.0.2 global yazılım. cihazin kilit ekrani teması orjinal tema olmaz ise bildirimlerden kilit ekraninda göster tikini açsam da bildirim görünmüyor. buna bi çözüm var mı aceba ?

Üst Alt