İpucu Miui10 kilit ekranı bildirimleri (Çözüm)

Brznklc

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Berzan
Cihazım
Mi9T
Meslek
Kuaför
Konular
6
Güvenlik açısından böyle bir güncelleme geleceğini düşünmüyorum. Kilit ekranı açılmadan cevap verilmesi, kilit ekranının gerekliliğini ve gizliliğe önem verenler için çok kullanışlı olmaz.
Onu yaparlarsa açma/kapama seçeneğini de bırakırlar hocam. Birde öyle düşünelim (:

MI 5 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Utkumutluu

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
Adım
Utku
Cihazım
Xiaomi mi 8
Konular
11
Öyle bir seçenek yok hocam. Bi sonraki sürümde düzeltilir İnşallah. Konu ile ilgili geri bildirimde bulunabilirsiniz.

Geribildirimi nereden yapıyoruz ki?

Skorpi

Don't Worry, Be Happy :-)
Yönetici
Co-Admin
Premium Üye
MIUI Expert
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Cumhur
Cihazım
Mi 11T Pro
Konular
283
Sayın Brznklc , Allah ne muradınız varsa, versin, Allah sizden razı olsun...malumunuz Max 3 e sahibim artık ve Android 9 lu, EU Romdayım ve Max2 de olan tüm ayarları da bu cihaza aktardım...Benim için özellikle WhatsApp ve Tapatalk bildirimleri çok önemli ve maalesef ne yaptıysam, Tapatalk bildirimleri, kilit ekranına gelmesini sağlayamadım...sizin bu açmış olduğunuz konuyu daha önce görmüştüm ama o gün sorunum yoktu...1 haftadır değişik Tapatalk versiyonlarını denememe rağmen bir türlü bildirimlerin kilit ekrana gelmesin sağlayamadım ve bu durumu mecburiyetten kabul ettim....ta ki biraz önce sizin bu konunuzu tekrar görene kadar...dur bir bakayım bende ki ayar nasılmış dedim ve gerçekten de her yerdeki ayarlar açık olmasına rağmen, buradaki kapalıymış...sayenizde büyük bir dertten kurtulmuş oldum...aklımıza gelmeyen çok ufak bir detay bile büyük sorunlara sebebiyet veriyormuş gerçekten de....tekrar teşekkürlerimi sunuyoruz size...sağolun.

MIUI Can'dır, Mi ise Canan

Gesendet von meinem Mi Max 3 mit Tapatalk

Brznklc

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Berzan
Cihazım
Mi9T
Meslek
Kuaför
Konular
6
Sayın Brznklc , Allah ne muradınız varsa, versin, Allah sizden razı olsun...malumunuz Max 3 e sahibim artık ve Android 9 lu, EU Romdayım ve Max2 de olan tüm ayarları da bu cihaza aktardım...Benim için özellikle WhatsApp ve Tapatalk bildirimleri çok önemli ve maalesef ne yaptıysam, Tapatalk bildirimleri, kilit ekranına gelmesini sağlayamadım...sizin bu açmış olduğunuz konuyu daha önce görmüştüm ama o gün sorunum yoktu...1 haftadır değişik Tapatalk versiyonlarını denememe rağmen bir türlü bildirimlerin kilit ekrana gelmesin sağlayamadım ve bu durumu mecburiyetten kabul ettim....ta ki biraz önce sizin bu konunuzu tekrar görene kadar...dur bir bakayım bende ki ayar nasılmış dedim ve gerçekten de her yerdeki ayarlar açık olmasına rağmen, buradaki kapalıymış...sayenizde büyük bir dertten kurtulmuş oldum...aklımıza gelmeyen çok ufak bir detay bile büyük sorunlara sebebiyet veriyormuş gerçekten de....tekrar teşekkürlerimi sunuyoruz size...sağolun.

MIUI Can'dır, Mi ise Canan

Allah cümlemizden razı olsun üstadım. Sizin, şahsıma ve forumda bulunan diğer arkadaşlara sağladığınız katkı yanında pek karşılık sağlamasada, konunun sorununuza çözüm olabilmesi mutluluk verdi bana (:
Bu vesileyle yeni cihazınızda hayırlı olsun ve güle güle, nice mutlu vakitlerde kullanıp nice max serileri görmeniz ümidiyle üstadım (:

Skorpi

Don't Worry, Be Happy :-)
Yönetici
Co-Admin
Premium Üye
MIUI Expert
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Cumhur
Cihazım
Mi 11T Pro
Konular
283
Allah cümlemizden razı olsun üstadım. Sizin, şahsıma ve forumda bulunan diğer arkadaşlara sağladığınız katkı yanında pek karşılık sağlamasada, konunun sorununuza çözüm olabilmesi mutluluk verdi bana (:
Bu vesileyle yeni cihazınızda hayırlı olsun ve güle güle, nice mutlu vakitlerde kullanıp nice max serileri görmeniz ümidiyle üstadım (:

Estağfurullah hocam, çok teşekkür ederim

onrhnemr

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Onurhan
Cihazım
Mi 9T
Konular
1
Arkadaşlar iyi forumlar.. En fazla yorum bu konunun altında olduğu için buraya yazmayı uygun gördüm. MIUI11 kilit ekranındaki bildirim sorunu bende de mevcut ancak sadece instagram bildirimleri için. 6 sayfada da yazan yorumlara baktım.. bütün bildirim ayarlarım açık olmasına rağmen instagram bildirimleri kilit ekranına düşmüyor.. Bu sadece instagram'a özel bir şey olması normal mi yoksa yeni güncellemeye ait bir şey midir ? Şimdiden teşekkür ederim:)

Son düzenleme:
Üst Alt