Rehber MIUI Versiyonları ve Anlamları

İhaleci

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
Adım
İhaleci
Cihazım
Artık Yok
Meslek
Grafiker
Konular
9
cantara
Açıklamanız için teşekkürler şuan Mİ4 4G-LTE kullanmaktayım (MIUI Global 7.5| Kararlı 7.5.1.0(MXDMIDE) gayet memnunum telefonumdan. Mİ8 güncellenesi Mİ4 cihazlara gelecek mi? Eyer Mİ8 güncellenesi geldi ise nasıl güncelleme yapabiliriz?
Görselleri görebilmek için kayıt olmanız gerekmektedir

Son düzenleme:

Msk25

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Salih
Cihazım
Xiaomi 13 Ultra
Konular
9
selamun aleyküm

china romlara türkçe dil eklenebilir mi? bu konu hakkında link döküman vs varsa paylaşabilir misiniz?

Teşekkürler..

cantara

Administrator
Yönetici
Admin
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emre
Cihazım
Xiaomi 13
Konular
426
cantara
Açıklamanız için teşekkürler şuan Mİ4 4G-LTE kullanmaktayım (MIUI Global 7.5| Kararlı 7.5.1.0(MXDMIDE) gayet memnunum telefonumdan. Mİ8 güncellenesi Mİ4 cihazlara gelecek mi? Eyer Mİ8 güncellenesi geldi ise nasıl güncelleme yapabiliriz?
Görselleri görebilmek için kayıt olmanız gerekmektedir

Hocam aslında yayınlandı ancak hemen geri çekildi. Romda önemli bir sorun olduğu için geri çekilmiştir diyorduk ama kullanan arkadaşlar oldukça memnunlar. Forumda indirme bağlantısı paylaşılmıştı. Dilerseniz siz de deneyebilirsiniz.

selamun aleyküm

china romlara türkçe dil eklenebilir mi? bu konu hakkında link döküman vs varsa paylaşabilir misiniz?

Teşekkürler..

Hocam v5 ve v6'da jbart ile dil eklemesi yapılıyordu. Fakat uzun zamandır denemedim. Forumda jbart anlatımı ve uygulamasına ilişkin rehberlerimiz mevcut onlara bir göz atın isterseniz.

mv_9522

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
Mürvet
Cihazım
Mi 9, Mi 2
Meslek
Mat. hocası
Konular
23
Hocam ellerinize sağlık.
Bi de şu Mi4c için en.miui.com üzerinden yapılan Global Rom istekleride dikkate alsaydılar güzel olurdu.
Mi 2 için Global sürüm yayımlansa da ancak sadece içerisinde bir kaç dil mevcut. (türkçe ve s. malasef bulunmuyor)

Msk25

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Salih
Cihazım
Xiaomi 13 Ultra
Konular
9
Hocam aslında yayınlandı ancak hemen geri çekildi. Romda önemli bir sorun olduğu için geri çekilmiştir diyorduk ama kullanan arkadaşlar oldukça memnunlar. Forumda indirme bağlantısı paylaşılmıştı. Dilerseniz siz de deneyebilirsiniz.

Hocam v5 ve v6'da jbart ile dil eklemesi yapılıyordu. Fakat uzun zamandır denemedim. Forumda jbart anlatımı ve uygulamasına ilişkin rehberlerimiz mevcut onlara bir göz atın isterseniz.

eyvallah hocam sagolasınız

tasamek

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
mehmet
Cihazım
mi4s mipad mi6
Meslek
teknisyen
Konular
50
Çok güzel bir çalışma hocam emeğinize sağlık bence bu konu sabitlenmeli ileride yeni miui ci olacak arkadaşlara rehber olur

MI 4S cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

SerdaR

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
SerdaR
Cihazım
Redmi 3 Pro
Konular
6
Arkdaşlar bende redmi 3 pro var. Rom yayınlarken redmi 3, redmi 3s ve redmi prime modelleri yazıyor genelde. benim redmi 3 pro cihazım için uygun olan model hangisidir?
Teşekkürler.

Zenex

Zirveye Doğru
Onursal Yönetici
Teknisyen
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Baki
Cihazım
OnePlus 7T Pro
Meslek
Öğrenci
Konular
62
Arkdaşlar bende redmi 3 pro var. Rom yayınlarken redmi 3, redmi 3s ve redmi prime modelleri yazıyor genelde. benim redmi 3 pro cihazım için uygun olan model hangisidir?
Teşekkürler.
Redmi 3 ve 3 pro nun kod adları ido dur. Yani redmi 3 romu 3 pro ya uyar.

Redmi Note 3 Snapdragon cihazımdan gönderildi

Üst Alt