Etkinlik MIUI Türkiye #Deprem Bağış Kampanyası

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

CHARRİNS

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
EMRE
Cihazım
Mi 11 Ultra
Konular
16
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

Yaşamadan anlıyamayacağımız çok zor acı bi durum Allah herkese sabır versin güç kuvvet versin kapanması çok zor yaralar ;(

cantara

Administrator
Yönetici
Admin
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emre
Cihazım
Xiaomi 13
Konular
426

Yaşamadan anlıyamayacağımız çok zor acı bi durum Allah herkese sabır versin güç kuvvet versin kapanması çok zor yaralar ;(

Amin hocam. Desteğiniz için çok teşekkürler. VIP üyeliğiniz tanımlandı.

Cebrail29

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Cebrail
Cihazım
Redmi Note 7
Konular
6
Yok hocam kullanmadım.
Bu nick ile başka forumda yokum. :)
Doğrudur dediğim gibi nickin tanıdık geldi dostum o yüzden dedim. İnsan insana benzer sonuçta. :)
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Allah razı olsun
AMİN Sizden de ALLAH Razı Olsun Hocam. :)
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

AMİN Hocam. ALLAH KABUL ETSİN. Kesinlikle zor durum ve tarif edilemez. Bu zamanlarda birlik beraberlik içinde olmamız lazım. Bu zor günleri hep birlikte geçiceğiz İnşaALLAH.

Glorious

Teknoloji Delisi, Supporter
Emekli Yönetici
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Kadir
Cihazım
Poco X4 Pro 5G
Konular
28

06.02.2023 tarihinde Kahramanmaraş Pazarcık ilçesinde meydana gelen ve Kahramanmaraş'ın yanı sıra Adıyaman, Kilis, Şanlıurfa, Diyarbakır, Adana, Osmaniye, Gaziantep, Malatya ve Hatay'da hissedilen ve büyük yıkıma neden olan şiddetli depremin yaralarını sarmaya çalışan kurum ve kuruluşlara destek olma amacı ile bizler de VIP Üye gelirlerimizin tamamını bu kuruluşlara destek olma amaçlı olarak bağışlamaya karar verdik.​

Aşağıda bağlantılarını vermiş olduğumuz sayfalar üzerinden bağışlarını gerçekleştiren kullanıcılarımız bu konu altından mesaj olarak -gizlilik sorunu yaratması muhtemel alanları kapattıktan sonra- bağış makbuzlarını paylaşmaları halinde hesaplarına bağış tutarlarının karşılığı süre kadar VIP üyelik tanımlanacaktır.

• 3 Aylık - 50₺
  • 6 Aylık - 75₺
  • 12 Aylık - 125₺

Bağış bağlantıları

Ahbap : veya
AFAD Deprem Bağışı :

MIUI Türkiye Ekibi adına bağışımız

Premium önemli değil. Başlarda bir bağış yapmıştım ama sizin içinde bir bağış yapmak istedim.

Ekli dosyalar

• IMG_20230211_120759.jpg
    IMG_20230211_120759.jpg
    223,2 KB · Görüntüleme: 18
Son düzenleme:

TosunPASA

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Tosun
Cihazım
Mİ 10T Pro
Meslek
Sys Support - IT
Konular
91
Erzincan depremi olduğunda Erzurum'da ünv de okuyordum. Ortalık kar soğuk. Sarsıntıyı hissetdik Erzurum'dan ve sonraki günlerde Erzincan a ziyarete gittik. Anlatılmaz. Erzincan genel olarak çok yüksek binalı olmadığı halde çok fazla bina yıkılmış idi. Ki sonraki yıllarda 1.5 yıl Erzincan'da çalıştım ve askere de Erzincan'dan gitmiştim. Künyemde Erzincan yazar benim. Ki ben Adana'lıyım.
Askerlik sonrası İstanbul'a yerleştim. Marmara depremi oldu ama Emlak bankası evleri genel olarak 10 katlı. Ben kendimi unuttum, sabah işe beraber gitmek için zorla uyandırdığım arkadaşı oda oda aradım. O farketmemiştir diye. Bulamadım. Sonra dışarı çıktık bizden önce pencereden atlayarak dışarı çıkmıştı.
Uykumda bile ufak çaplı depremleri hissedip uyanan biriyim.
Geçen yaz 3-4 defa ufak depremleri bilgisayar başında iken farkettim ve netden araştırdım buldum.
Yani deprem hayatınızdan çıkmıyor. Siz ölene kadar beraberinizde, başkası hissetmese bile siz farkediyorsunuz.

Gardaşım.
Hatay-Antakya diye bir şehrimiz kalmadı.
her 5dakika da bir youtube "türkiye deprem" araması yapıp yeni müjdeli haber arıyorum.
Az önce 4 yaşındaki çocuk ve babası çıkarıldı. Sonra diğer aile fertlerine bakıyorlardı.

Ölen için üzülecek bir şey yok. yaşam mücadelesi bitti onların.
Asıl sorunumuz hayatda kalanlar.
Öncelikle yaralı - Sakat ve tüm aile fertleri ölüp tek başına kalan çocuklarımız.

yani... diyeceğim o ki.
Kimse yaşamasın. Yaşanmasın.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt