Tema MIUI Türkiye AoD Çalışması

cagrialaf

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Çağrı
Cihazım
Mi Note 10
Konular
36
Herkese Selamlar

MIUI 11'den sonra Xiaomi Cihazların AOD özelliğinde büyük özelleştirmelere gidildi. Hemen her MIUI Sever kendi tarzını yansıtacak bir AoD peşinde.
MIUI 12 ile birlikte AoD Mağazasında seçenekler çoğalmaya başladı ancak geliştiricilerin çoğunluğun yabancı olması nedeni ile tercihler konusunda
her zaman tatmin olduğumuz söylenemez.

Bu yüzden MIUITürkiye Bünyesinde bir arşiv oluşturmaya karar verdim.
Herkes gönlünden geçen AoD stilini yorumlarda belirtecek ve biz de elimizden geldiği kadar AoD'u oluşturup konuyu güncelleyerek sizlere ulaştıracağız.
Elbette bu arada konuya sürekli eklemeler yapılacak ve çeşitlilik artacaktır.
Beğendiğiniz AoD stilini seçip kullanabilir veya istediğiniz AoD stilini yorumlarda belirterek yol gösterebilirsiniz.
Yorumlarınızı ve İsteklerinizi belirtmeyi unutmayın! nod~~

Desteklerinden dolayı Ottoman hocama ayrıca Teşekkürler.

Bu konu altında ki AoD'lar Manuel Görsel eklemeye müsait tüm cihazlar için uyumludur. MIUI 11 ve 12 ile tam uyumludur. Konu içerisinde yer alan kutucuklardan beğendiğiniz AOD stilini indirip Ayarlar / Her zaman Açık Ekran ve Kilit Ekranı bölümünden uygulayabilirsiniz. Uygulaması gayet basittir ve ekstra bir işleme gerek yoktur.

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

Son düzenleme:

chnekn

Uzman Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Cihan
Cihazım
Xiaomi 14 Ultra
Konular
101
Çalışmanız için teşekkürler. Geçmişte bende böyle bir başlık açmıştım ancak devamında vakit ayırıp ilgilenemedim. Göz atmak isteyenler için link bırakıyorum.

Ottoman

Co-Admin
Yönetici
Co-Admin
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ahmet
Cihazım
Mi 9T Pro
Konular
126
Hepsi birbirinden güzel hocam. Elinize ve emeğinize sağlık clap~~

İlk istek benden olsun;
Ottoman için (kendi adıma) sizden bir çalışma daha bekliyorum :$

turkuazzz99

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Özkan Özcan
Cihazım
Mİ5S PLUS
Konular
18
Herkese Selamlar

MIUI 11'den sonra Xiaomi Cihazların AOD özelliğinde büyük özelleştirmelere gidildi. Hemen her MIUI Sever kendi tarzını yansıtacak bir AoD peşinde.
MIUI 12 ile birlikte AoD Mağazasında seçenekler çoğalmaya başladı ancak geliştiricilerin çoğunluğun yabancı olması nedeni ile tercihler konusunda
her zaman tatmin olduğumuz söylenemez.

Bu yüzden MIUITürkiye Bünyesinde bir arşiv oluşturmaya karar verdim.
Herkes gönlünden geçen AoD stilini yorumlarda belirtecek ve biz de elimizden geldiği kadar AoD'u oluşturup konuyu güncelleyerek sizlere ulaştıracağız.
Elbette bu arada konuya sürekli eklemeler yapılacak ve çeşitlilik artacaktır.
Beğendiğiniz AoD stilini seçip kullanabilir veya istediğiniz AoD stilini yorumlarda belirterek yol gösterebilirsiniz.
Yorumlarınızı ve İsteklerinizi belirtmeyi unutmayın! nod~~

Desteklerinden dolayı Ottoman hocama ayrıca Teşekkürler.

Bu konu altında ki AoD'lar Manuel Görsel eklemeye müsait tüm cihazlar için uyumludur. MIUI 11 ve 12 ile tam uyumludur. Konu içerisinde yer alan kutucuklardan beğendiğiniz AOD stilini indirip Ayarlar / Her zaman Açık Ekran ve Kilit Ekranı bölümünden uygulayabilirsiniz. Uygulaması gayet basittir ve ekstra bir işleme gerek yoktur.

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

Elinize sağlık, keşke aod destekli telefonum olsaydı ben de kullanmak isterdim :)

Üst Alt