Haber MIUI TR Rom Çok Yakında. . . [Yayınlandı]

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
MİUİ TR

Merhaba Miui Severler,

Miui Türkiye Ekibi olarak artık bizlerde haftalık Rom paylaşımı yapmanın zamanı geldiğini düşünüyoruz

İlk etapta belli başlı cihazlara destek vermeyi düşünüyoruz. İleri ki zamanlarda tüm cihazlara destek vermek için elimizden geleni yapmayı planlıyoruz

Miui TR Rom'un belli başlı özellikleri;

* Çin Rom'u baz alınarak düzenlenecek
* Sadece Türkçe dil eklenecek (İlgiye göre diğer dillerin eklenmesi düşünülecek)
* Miui9 Hızı + Miui TR hızı (Kendimize has düzenlemelerimizle dahada hızlı bir arayüz deneyimi)
* Pil performansı (Günlük kullanımda Mi6 cihazı 2 günü rahat çıkarıyor)
* Yüz kimliği
* Fazlalık hiç bir uygulama yok (Çin uygulamalarıda dahil)
* Google hizmetleri sisteme gömülü bir şekilde gelmektedir
* Sade ve göze hitap eden görsel çalışmalar
* Yeniden tasarlanmış simge paketi
* Ve bir birinden güzel yeni özellikler sizlerle buluşacak

İlk etapta Alfa Rom'u vermeyi planlıyoruz. Full Rom'un bir çok özelliği olmayacak
Sonraki güncellemelerde düzenlemeler sorunsuz olduğunda Rom'a eklenecektir

Alfa Rom Yayınlanma Tarihi :

17,12,2017

Ekran Görüntüleri:

Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

Son düzenleme:

Pochemuchka

Deneyimsiz Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
pochemuchka
Cihazım
Xiaomi MI 6
Konular
8
Bootloader kilidimi açtıran konu... Sabırsızlıkla bekliyoruz hocam

bayram1468

Forever
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
BAYRAM
Cihazım
Mİ 10T
Konular
7
6 Kasım 2017 tarihinde Miui çoklu dil projesiyle ilgili yazdığım mesaj. Emeği geçen bütün arkadaşlara şimdiden teşekkürler.

Skorpi

Don't Worry, Be Happy :-)
Yönetici
Co-Admin
Premium Üye
MIUI Expert
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Cumhur
Cihazım
Mi 11T Pro
Konular
283

Ethnic

yunus
Yönetici
Co-Admin
Geliştirici Ekibi
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yunus
Cihazım
Xiaomi 13
Konular
128
Eskisi gibi çok sık rom değiştirmiyor ve güncellemiyorum, uzun zamandır miuipro kullanıyorum ve en son ne zaman güncellediğimi bile hatırlamıyorum ama bu rom yayınlandığı zaman kesinlikle kuracam, bende sabırsızlıkla bekliyorum. :)

evren1

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
evren
Cihazım
mi6
Konular
7
ellerinize sağlık bende birşey eklemek istiyorum Google Play' hizmetleri dige bir illet var bende pil tüketimde hep ustlere oynuyor namussuz ona bir çare bulursunuz umarım NOT (Google Play' hizmetlerini devre dışı bırakınca play store vs YouTube vs bu uygulamayı istiyor umarım çözüm bulursunuz şimdiden hayırlı olsun

Skorpi

Don't Worry, Be Happy :-)
Yönetici
Co-Admin
Premium Üye
MIUI Expert
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Cumhur
Cihazım
Mi 11T Pro
Konular
283
Sayın haqanguven ve Sayın Escobar1945 Üstadlarım, öncelikle her ikinizin de emeğine sağlık...akıl vermek gibi olmasın ve yanlış da anlaşılmasın lütfen....Base romun üzerine herkes istediğini ilave olarak yükleyebileceği şekilde belki ilerde belki de en baştan itibaren Aroma Installer kullanmanız mümkün olabilirmi acaba? Teşekkürler

Gesendet von meinem MI MAX 2 mit Tapatalk

Su-i Hal

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Önder
Cihazım
Mi6
Konular
3
Gerçekten iyi haber. Çalışmalarınızda başarılar MIUI Turkiye :). Saf android tarzı bir MIUI rom olursa çok sevinirim. Hem başlangıç içinde iyi olur

mstfclk

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mustafa ÇOLA
Cihazım
mi5s
Meslek
Öğretmen
Konular
6
Şimdiden teşekkür ederim. Hayırlı olsun inşallah. Sabırsızlıkla bekliyoruz.

buraoca2

...Em Ay You Ay...
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Burak KOCA
Cihazım
Xiaomi Mi6
Konular
4
Hocam emeklerinize sağlık, şimdiden teşekkür ederiz :) Bazı konularda bende sizin Türkiye romlarını çıkartmanızı ne denli istediğimden bahsetmiştim, sonunda dileğim gerçek oldu :) Sizler gibi değerli geliştiricilerimiz varken, Zirveye oynamak içten bile değil :)

Miui Pro eklentileri şarjı fazla tüketse de, gerçekten bazıları çok işe yarıyor. Umarım Miui Prodaki özelliklerin de bir kısmını en azından kullanırsınız :) Magisk'deki GMS Doze eklentisi çok işe yarıyor Google Play servislerini uyutmak için, umarım diğer romlardan 1 tık daha iyi Dahili Doze uygulamasını yaparsınız :)

Birde son olarak belirtmek istediğim; Miui Pro'da gördüğüm (Belki Miui MS'de de vardır; fakat diğer romlarda görmedim) Cihazı yeniden başlattıktan sonra direk Parmak izi okuyucu ile tuş kilidini açabilme özelliği (Diğer romlarda İlk açılışı illaki Ekran Çizimi ile yaptıyor) olursa tadından yenmez :)

Tekrar emeklerinize sağlık.

haqanguven

нεя güη αчηι şεчℓεя
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hakan
Cihazım
Xiaomi Mi6
Konular
346
Bootloader kilidimi açtıran konu... Sabırsızlıkla bekliyoruz hocam

6 Kasım 2017 tarihinde Miui çoklu dil projesiyle ilgili yazdığım mesaj. Emeği geçen bütün arkadaşlara şimdiden teşekkürler.

Eskisi gibi çok sık rom değiştirmiyor ve güncellemiyorum, uzun zamandır miuipro kullanıyorum ve en son ne zaman güncellediğimi bile hatırlamıyorum ama bu rom yayınlandığı zaman kesinlikle kuracam, bende sabırsızlıkla bekliyorum. :)

Gerçekten iyi haber. Çalışmalarınızda başarılar MIUI Turkiye :). Saf android tarzı bir MIUI rom olursa çok sevinirim. Hem başlangıç içinde iyi olur

Şimdiden teşekkür ederim. Hayırlı olsun inşallah. Sabırsızlıkla bekliyoruz.

İlginiz için teşekkürler. İnşallah güzel bir Rom olacak
[doublepost=1513320566,1513320424][/doublepost]
Hocam emeklerinize sağlık, şimdiden teşekkür ederiz :) Bazı konularda bende sizin Türkiye romlarını çıkartmanızı ne denli istediğimden bahsetmiştim, sonunda dileğim gerçek oldu :) Sizler gibi değerli geliştiricilerimiz varken, Zirveye oynamak içten bile değil :)

Miui Pro eklentileri şarjı fazla tüketse de, gerçekten bazıları çok işe yarıyor. Umarım Miui Prodaki özelliklerin de bir kısmını en azından kullanırsınız :) Magisk'deki GMS Doze eklentisi çok işe yarıyor Google Play servislerini uyutmak için, umarım diğer romlardan 1 tık daha iyi Dahili Doze uygulamasını yaparsınız :)

Birde son olarak belirtmek istediğim; Miui Pro'da gördüğüm (Belki Miui MS'de de vardır; fakat diğer romlarda görmedim) Cihazı yeniden başlattıktan sonra direk Parmak izi okuyucu ile tuş kilidini açabilme özelliği (Diğer romlarda İlk açılışı illaki Ekran Çizimi ile yaptıyor) olursa tadından yenmez :)

Tekrar emeklerinize sağlık.
Zamanla istenilen modları elimizden geldiği sürece eklemeye çalışacağız
[doublepost=1513320616][/doublepost]
Sayın haqanguven ve Sayın Escobar1945 Üstadlarım, öncelikle her ikinizin de emeğine sağlık...akıl vermek gibi olmasın ve yanlış da anlaşılmasın lütfen....Base romun üzerine herkes istediğini ilave olarak yükleyebileceği şekilde belki ilerde belki de en baştan itibaren Aroma Installer kullanmanız mümkün olabilirmi acaba? Teşekkürler

Gesendet von meinem MI MAX 2 mit Tapatalk
Aramo üzerinde hiç çalışmadım ama zamanla onada bakarız inşallah.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt