Rehber MIUI Theme Editor İle Üçüncü Parti Hatası Veren Temaları Yükleme

• Konbuyu başlatan Lopus
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar 237
  • Görüntüleme 49K

rezn0v

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Furkan
Cihazım
Mi5
Konular
5
Yeni güncellemeyle kapatmışlar açığı arkadaşlar maalesef bu yöntemde çalışmıyor artık

burcinkarabacak

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Burçin
Cihazım
Oneplus 5
Meslek
Mühendis
Konular
3
cumartesi denedim çalışıyordu. dün stable rom yükledim tekrar denedim bugün 402 uyarısı alıyorum. :( bu cihazın herşeyini siyah yapacak bi tema bulamadım hala

kacaksevgilim

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hakan
Cihazım
Poco F4 pro
Konular
21
Valla bu işin tek çözümü miui pro rom yüklemekte buldum.
İstediğim miui temalarını kullanabiliyorum.Ne kadar yaptıkları açıklamada haklılık payları olsa da miui kendi ayağına sıkıyor.Tema kısıtlamakta neyin nesi? izahı olmaz böyle işin.Cihaza para döküp alıyorum,hala özgürce kullanamıyorum.

Ottoman

Co-Admin
Yönetici
Co-Admin
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ahmet
Cihazım
Mi 9T Pro
Konular
127
Valla bu işin tek çözümü miui pro rom yüklemekte buldum.
İstediğim miui temalarını kullanabiliyorum.Ne kadar yaptıkları açıklamada haklılık payları olsa da miui kendi ayağına sıkıyor.Tema kısıtlamakta neyin nesi? izahı olmaz böyle işin.Cihaza para döküp alıyorum,hala özgürce kullanamıyorum.
Hocam özgürlüğünüz kısıtlanıyor ama Güvenlik bence daha önemli. Bakınız bu hafta içinde açılan konularda dışarıdan tema yükleyen arkadaşlarımız var ve telefonları bir şekilde yüklenen tema yüzünden açılmadı.

kacaksevgilim

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hakan
Cihazım
Poco F4 pro
Konular
21
Hocam özgürlüğünüz kısıtlanıyor ama Güvenlik bence daha önemli. Bakınız bu hafta içinde açılan konularda dışarıdan tema yükleyen arkadaşlarımız var ve telefonları bir şekilde yüklenen tema yüzünden açılmadı.
Hocam haklısınız ama ben bu sorumluluğu almak istiyorum.Misal "Geliştirici seçenekleri"nde "3.parti temalarına izin ver" gibisinden ayar koyarsın uyarıyıda verdirirsin isteyen yükler.

Ottoman

Co-Admin
Yönetici
Co-Admin
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ahmet
Cihazım
Mi 9T Pro
Konular
127
Hocam haklısınız ama ben bu sorumluluğu almak istiyorum.Misal "Geliştirici seçenekleri"nde "3.parti temalarına izin ver" gibisinden ayar koyarsın uyarıyıda verdirirsin isteyen yükler.
Söylediğiniz mantıklı ama her yükleyen sizi gibi düşünmeyecek maalesef. Cihaz açılmadığında ürünü kötülemeye başlayacak 8=)

karadayi

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ali
Cihazım
Poco F2 Pro
Konular
3
Your user group has been upgraded to

Arkadaşlar eu.miui.com sitesinde Gold Member olmuşum :) Bana faydası ne olacak şimdi :)

Furkanemir

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Mesut
Cihazım
Redmi note 4
Konular
8
3. Parti tema sorunu için linkteki patch dosyasını recovery den flashlayın. theme edidör ile tema yı yükleyin sorun ortadan kalkmış olacaktır.

Şu an için hiçbir tema bildirimleri temalandıramıyor büyük ihtimalle tema yapımcıları güncelleme ile bu sorunu çözecektir

Not: 9.5.4.0 global kararlıda denenmiştir.şimdilik sorunsuz çalışıyor

Üst Alt