Tema MIUI Theme Designer Türkçe Anlatım

123456800

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
Adım
MiuiTr
Cihazım
Redmi
Konular
17
Android 10 da gelmez

123456800

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
Adım
MiuiTr
Cihazım
Redmi
Konular
17
desinger i onaylanan varmı aranızda

Hangoksnebula

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Gökhan
Cihazım
Mi note 8 pro
Konular
0
Bir çok MIUI kullanan arkadaşımız, dışarıdan MTZ uzantılı bir tema yüklemek istediği zaman "3. taraf temaları desteklemiyor hatası" almaktadır. Bunun çözümü bildiğiniz üzere WSM tools veya Xposed yükledikten sonra iFont modülünü kurmaktan geçer. Ama bunları yapamam diyen arkadaşlar için, desinger olmayı basit bir şekilde anlatalım şimdi.

1. İlk yapacağımız işlem bir mi hesabına sahip olmamız ve mutlaka bu hesabınızın mail adresiniz ile doğrulanmış olması gerekiyor. Burası çok önemli eğer mail adresiniz doğrulanmamış ise
"404 not found directoryPath '/views'" diye bir hata alırsınız.

2. adresine giriyoruz. Aşağıda resimde görüldüğü gibi "Login now" yazan yere tıklıyoruz.
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

2. Gelen ekranda mi hesap bilgilerimizi giriyoruz.

3. Burada size Tasarımcı türünü sormaktadır, üsteki seçenek olan "individual desinger" Kişisel tasarımcı olanı seçip devam ediyoruz.

4. Artık Ana sayfa geliyor buradaki bilgileri doğru bir şekilde dolduruyoruz.

5. Banka kartı bilgilerinizi girmenizi ister yalnızca ÇİN banka kartları kullanıldığı için 2. seçenek olan "Registration (Please unsure username is consistent with company name)" yazan yere tıkladıktan sonra, tekrar "Accept Agreement and Register" a tıklıyoruz.

6. Son olarak alttaki mesajı göreceksiniz. Bitti ve size girdiğiniz mail adresine bir doğrulama mesajı gönderilecektir uyarısı alacaksınız.

* İşlemler bu kadar. Eğer her şeyi düzgün yaptığınız taktirde 1 hafta içerisinde mail adresine gelen doğrulama ile giriş yaptıktan sonra, istediğiniz 3. parti temaları yükleyebilirsiniz.

Edit: 3. Parti hatası almamanız için, Tema mağazasında en az bir temanız onaylı ve yayında olması gerekir.

İyi formlar.
Hocam bu dediğiniz yolları izledim. Şimdi ne yapacağım.

Davut04

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Davut
Cihazım
Mi not8 pro
Konular
0
Formu nasil dolduracam

Üst Alt