Tema MIUI Theme Designer Türkçe Anlatım

mbilgili05

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mustafa
Cihazım
Mi 9T Pro
Meslek
Öğrenci
Konular
12
Hocam öncelikle sağlıklı bi cevap verdiğiniz için teşekkür ederim.

Şimdi bu işlemleri yapmadan önce bir iki sorum var size

1- Eğer kilidi açıp twrp işlemini yaparsam artık Ota olarak global room güncelleme yapamayacağım dimi! Ayrıca Andoid sürümünüde güncelleme yükleyemiyeceğim dimi ?
Otadan guncelleme alırsın twrp kurulu olsa bile. Sadece yuklerken twrp ekranindan yuklersin.
Yada elle indirip terp ekranından yuklersin. Yani global romda guncellemesiz kalmazsın. Custom romlarda geliştiriciler desteği verdiği sürece onlardada guncellemesiz kalmazsın.

Mi 9T Pro cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

jokerinabisi

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
recep
Cihazım
xiaomi mi 5s
Konular
37
Hocam öncelikle sağlıklı bi cevap verdiğiniz için teşekkür ederim.

Şimdi bu işlemleri yapmadan önce bir iki sorum var size

1- Eğer kilidi açıp twrp işlemini yaparsam artık Ota olarak global room güncelleme yapamayacağım dimi! Ayrıca Andoid sürümünüde güncelleme yükleyemiyeceğim dimi ?
Hocam ilk soruna şöyle diyeyim işlemleri yaparsan ister global rom kullan ister custom rom ota güncelleme alırsın, Android sürümü güncelleme toplu gelir
Selametle

MarcoPasha

NedenİnsanlıkHepBendeKalıyor,BaşkaKimsesiYokMu?
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mehmet
Cihazım
Mi 9 SE
Konular
27
Global roomlarda bu temaları yükleyemiyoruz anladığım kadarıyla!

Peki bu temaları yükleyebilmek için MI 9 global room 11.06 yüklü cihaza ney yapmam lazım neyi nasıl yapmam lazım ilerde kendi iOs tema'mı mi 9 a uyarlamak istiyorum lütfen bir Allahın kulu adam gibi bi konu link'i versinde her yere sormayalım forum malesef çok karışık yardım yönlendirme malesef iyi değil umarım biri çıkarda bu işi çözmeme yardımcı olur sonuçta yeni androide geçen biri için forum çorba gibi geliyor
Forumlar gönüllülük esasına göre paylaşım ve yardım yapılan mecralarıdır. Özellikle bu forumda %99.99 adam gibi bir konu linki verilir.Ama istemesini bilene. İsteklerin hepsinin sadece birlik altında bulunması mümkün değil, bunun tek bir linkle çözülmesini beklemekte saflık olur.Olaya yabancı olunabilinir ama bir zahmet önce biraz konuyu araştırma zahmetine girmek gerekir. Hiçbir şey hazır paket teslim edilmiyor hiçbir yerde.

JONHS.53

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Erkan
Cihazım
Mi 9 Xiaomi
Konular
0
Hocam ilk soruna şöyle diyeyim işlemleri yaparsan ister global rom kullan ister custom rom ota güncelleme alırsın, Android sürümü güncelleme toplu gelir
Selametle
Ooo iyiymiş, Peki kilit ve twrp işlemini yaptıkdan sonra iOs JB de olduğu gibi bir tweak (Program) yükleme mağazası olmayacak sanırım sadece custom room içindeki özellikleri kullanabileceğiz ! Atıyorum tema yükleyebileceğiz istediğimiz gibi ve buna ilaveten sistem üzerinde kaldırılamıyan uygulama veya bölümleri kaldırabileceğiz dimi özelleştirebileceğiz dimi!

Mic-Tramp

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Halit
Cihazım
Redmi note7
Meslek
Öğrenci
Konular
26
Desinger olmak için başvuru yaptım bekkiyorum bakalım sadece 3 parti temaları kullanmak için
Photoshop da baya iyiyim ama bakalım tema editleyebilirmiyim

jokerinabisi

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
recep
Cihazım
xiaomi mi 5s
Konular
37
Hepsine evet hocam Android=özgürlük
Selametle
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Desinger olmak için başvuru yaptım bekkiyorum bakalım sadece 3 parti temaları kullanmak için

Zaten bir tema yapıp içeri vermeden artık desinger olunamiyor hocam bildiğim kadarıyla
Selametle

MarcoPasha

NedenİnsanlıkHepBendeKalıyor,BaşkaKimsesiYokMu?
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mehmet
Cihazım
Mi 9 SE
Konular
27
Hocam PS de iyi olduğunuzu belirtmişsiniz, tema editlemek PS den daha zor değildir emin olun.Sabır, zaman, üretme kabiliyeti ve bundan zevk alma bir araya gelince çok güzel sonuçlar çıkaracağınızdan eminim. Sizden de yeni temalar bekleriz artık. Yes~~

Mic-Tramp

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Halit
Cihazım
Redmi note7
Meslek
Öğrenci
Konular
26
Hepsine evet hocam Android=özgürlük
Selametle
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Zaten bir tema yapıp içeri vermeden artık desinger olunamiyor hocam bildiğim kadarıyla
Selametle
Hocam mail gelmesini bekliyorum gelse çalışmalara basliycam

JONHS.53

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Erkan
Cihazım
Mi 9 Xiaomi
Konular
0
Forumlar gönüllülük esasına göre paylaşım ve yardım yapılan mecralarıdır. Özellikle bu forumda %99.99 adam gibi bir konu linki verilir.Ama istemesini bilene. İsteklerin hepsinin sadece birlik altında bulunması mümkün değil, bunun tek bir linkle çözülmesini beklemekte saflık olur.Olaya yabancı olunabilinir ama bir zahmet önce biraz konuyu araştırma zahmetine girmek gerekir. Hiçbir şey hazır paket teslim edilmiyor hiçbir yerde.
Hocam, (Jokerinabisi) kardeşime teşekkür ederim kaç gündür kiymetli forumunuzda geziyorum ilkkez net anlaşılır bi cevap aldım. Malum daha önce yazdım ama doğru düzgün bi cevap alamadım, Doğru kimse mecbur değil bu forumu böyle kabul ettim ama, forumdaki konularda karma karışık hoşunuza gitsin gitmesin berbat bi düzen bunuda belirtmek isterim, Ayrıca bu android danding bi sistem olduğu gibi forumlarıda danding bide egolu istisna kişiler hariç ... İyi bakın forumunuza.

Mic-Tramp

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Halit
Cihazım
Redmi note7
Meslek
Öğrenci
Konular
26
Hocam PS de iyi olduğunuzu belirtmişsiniz, tema editlemek PS den daha zor değildir emin olun.Sabır, zaman, üretme kabiliyeti ve bundan zevk alma bir araya gelince çok güzel sonuçlar çıkaracağınızdan eminim. Sizden de yeni temalar bekleriz artık. Yes~~
Teşekkür ederim hocam detaylı anlatım bulursam baslicam logo isteyen arkadaşlar var ise ysrdimci olabilirim ':)

Üst Alt