Tema MIUI Theme Designer Türkçe Anlatım

Ottoman

Co-Admin
Yönetici
Co-Admin
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ahmet
Cihazım
Mi 9T Pro
Konular
126
Ottoman hocam pcdende denedim olmadi maalesef fotograf atamadim,
Tema üzerinden denesem, herhangi bir temayi düzenlesem duvar kagidini iconunu degistirsem atsam kabul ederlermi yada tema sahibine ayip olurmu :)
Hocam başkasının teması için, izin aldığınız sürece sıkıntı olmaz diye düşünüyorum. Sayın Tevfik_Akman hocamın forumda yayınlanmış bir çok teması mevcut. Kendisi yayınladığı konu içerisinde hatta ben yükleyemedim, yüklemek isteyen arkadaşlar temayı kullanabilir diye de yazmıştı. Kendisine özelden ulaşıp rica edebilirsiniz. :)

Mehmet KARAHANLİ

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Mehmet
Cihazım
Mi9
Konular
9
Merhabalar ben bu yukarıda dediğiniz harfi harfine yaptım temamda okeylendi 1 haftadır magzada ama hayla 3. Part Tema yukleyemiyorum önceden hata olarak 403 veriyordu ama simdi 412 hayatı veriyor bana bu konuda yardımcı olurmusunuz nereye yazdiysam cewap alamadım ben sadece kendi yaptığım temalari kullanmak istiyorum bu tamamen hobi amaçlı
Teşekkürler

agit77

Tema Ekibi
Yönetici
Tema Ekibi
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ömer
Cihazım
Xiaomi 11 Lite
Meslek
Grafiker
Konular
584
Merhabalar ben bu yukarıda dediğiniz harfi harfine yaptım temamda okeylendi 1 haftadır magzada ama hayla 3. Part Tema yukleyemiyorum önceden hata olarak 403 veriyordu ama simdi 412 hayatı veriyor bana bu konuda yardımcı olurmusunuz nereye yazdiysam cewap alamadım ben sadece kendi yaptığım temalari kullanmak istiyorum bu tamamen hobi amaçlı
Teşekkürler

Hocam bir çok tasarımcı bende dahil bu konuda sorun yaşıyoruz geçici bir durummuş ( Designer ) yöneticilerden birinin dediğine göre. Yeni tema mağazası üzerinde çalışmalar yapılıyormuş.

Mehmet KARAHANLİ

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Mehmet
Cihazım
Mi9
Konular
9
Hocam bir çok tasarımcı bende dahil bu konuda sorun yaşıyoruz geçici bir durummuş ( Designer ) yöneticilerden birinin dediğine göre. Yeni tema mağazası üzerinde çalışmalar yapılıyormuş.
Cevap için teşekkürler bu ne kadar sürer acaba bi bilginiz yada bilgisi olan varmi

agit77

Tema Ekibi
Yönetici
Tema Ekibi
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ömer
Cihazım
Xiaomi 11 Lite
Meslek
Grafiker
Konular
584
Cevap için teşekkürler bu ne kadar sürer acaba bi bilginiz yada bilgisi olan varmi

sorduğum soruya verilen cevap.

As I said, for now, don't copy mtz directly into your phone. Wait for further communication.

Google translate ( Dediğim gibi, şimdilik, mtz’i doğrudan telefonunuza kopyalamayın. Daha fazla iletişim için bekleyin)

Mehmet KARAHANLİ

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Mehmet
Cihazım
Mi9
Konular
9
sorduğum soruya verilen cevap.

As I said, for now, don't copy mtz directly into your phone. Wait for further communication.

Google translate ( Dediğim gibi, şimdilik, mtz’i doğrudan telefonunuza kopyalamayın. Daha fazla iletişim için bekleyin)
çok sağolun zaman da belli olsaydı iyi olurdu birde benim temanın Lockscreen fotosunu başka bi arkadaş daha önce paylaşmış dikkat etmemisim tamemen benim hatam bu problem olurmu. Deyisebiliyozmu bunu.birde bi tema yetiyormu Designer hesabı almaya.
Biraz kafa sisirdim ama yeniyim mazur görün Xiaomi alalı 1 ay oldu

agit77

Tema Ekibi
Yönetici
Tema Ekibi
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ömer
Cihazım
Xiaomi 11 Lite
Meslek
Grafiker
Konular
584
çok sağolun zaman da belli olsaydı iyi olurdu birde benim temanın Lockscreen fotosunu başka bi arkadaş daha önce paylaşmış dikkat etmemisim tamemen benim hatam bu problem olurmu. Deyisebiliyozmu bunu.birde bi tema yetiyormu Designer hesabı almaya.
Biraz kafa sisirdim ama yeniyim mazur görün Xiaomi alalı 1 ay oldu

1. Lock Screen kısmını değiştirip adresine girip onaylı temanızın üzerine tıklayıp güncelleyebilirsiniz. onay için bir kaç gün beklersiniz onaylanır.

Edit= güncelleme için temaya tıklayın ve Add New Versiyon a basıp gelen seçeneklerden V10 u seçin ve güncel temanızı seçerek bölge Hindistan ve açıklama kısmına da İngilizce bir şeyler yazın ( örnek= bug ) ben kısa güncelleme yaptığımda bu şekilde yaparım. bu şekilde onaylayın ve bekleyin. nod~~

2. evet tek tema yeterlidir.

Mehmet KARAHANLİ

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Mehmet
Cihazım
Mi9
Konular
9
1. Lock Screen kısmını değiştirip adresine girip onaylı temanızın üzerine tıklayıp güncelleyebilirsiniz. onay için bir kaç gün beklersiniz onaylanır.

2. evet tek tema yeterlidir.

Edit= güncelleme için temaya tıklayın ve Add New Versiyon a basıp gelen seçeneklerden V10 u seçin ve güncel temanızı seçerek bölge hindistan ve açıklama kısmınada İngilizce bir şeyler yazın ( örnek= bug ) ben kısa güncelleme yaptığımda bu şekilde yaparım. bu şekilde onaylayın ve bekleyin. nod~~
Teşekkürler çok sagolun

VolkanTurkut

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
VolkanTURKUT
Cihazım
Redmi Note 5A P
Meslek
Öğrenci
Konular
9
hocam bem bir designer hesabım var ama mtz uzantılı dosya upload ettiğimde hata alıyor ve tema uygulamasından 3. parti hatası alıyorum

Üst Alt