Rehber Miui Romlara jbart ile Türkçe dil ekleme

kkartal

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
kartal
Konular
3
arkadaşlar androide yabancıyım.. bugün itibariyle mi note telefon aldım.. ancak telefon türkçe değil.. bu başlıktaki basamaklarımı yapmam gerek? bir de google playstore da bulunmuyor telefonda.. onu nasıl ekleyebilirim.?
forumda resimli anlatım mevcut ise link rica ediyorum.

Radresword11

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Furkan
Cihazım
Discovery 2
Konular
0
jBART-master/data/settings/locales.xml Dosyasında zaten böyle bir dosya var hocam:
<locale id="Turkish (tr_TR)">tr_TR</locale> ben anlamadım bunu ya :(

sw33tking

Offical Developer
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ömer Faruk K
Cihazım
Redmi 6 Pro
Meslek
Technician
Konular
90
jBART-master/data/settings/locales.xml Dosyasında zaten böyle bir dosya var hocam:
<locale id="Turkish (tr_TR)">tr_TR</locale> ben anlamadım bunu ya :(

Arkadaşım,
Buradaki Linkten Programı İndir. Masaüstüne veye Başka Bir Dizine Atıp Kullanmaya Başla.
Türkçe Dil Eklemek İçin ; http://forum.miuiturkiye.net/konu/jbart-ile-miui-romlara-turkce-dil-ekleme-videolu-anlatim.1366/
Jabart Kullanımı İçin ; http://forum.miuiturkiye.net/konu/jbart-master-kullanimi-resimli-anlatim.2906/

Babatoru42

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Kenan
Cihazım
Miui Note Pr
Konular
6
hocam ben miui note pro kullanıyorum türkçe dil eklemek istiyorum şuanki versiyonum 6.6.8.0 stable jbart ile yeni bir rom oluşturmak ve türkçe dil olarak kullanabilmek için öncelikle hangi romu indirmeliyim stablemi developermi ve jbart dil seçeneğinden v5 mi v6 mı seçmeliyim.ayrıca ben hazır jbart2 indirdim sizin verdiğiniz linkden proğramda herhangi bir değişiklik yapmalımıyım sizin yazdıklarınız harici.Şimdiden teşekkürler.

sw33tking

Offical Developer
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ömer Faruk K
Cihazım
Redmi 6 Pro
Meslek
Technician
Konular
90
hocam ben miui note pro kullanıyorum türkçe dil eklemek istiyorum şuanki versiyonum 6.6.8.0 stable jbart ile yeni bir rom oluşturmak ve türkçe dil olarak kullanabilmek için öncelikle hangi romu indirmeliyim stablemi developermi ve jbart dil seçeneğinden v5 mi v6 mı seçmeliyim.ayrıca ben hazır jbart2 indirdim sizin verdiğiniz linkden proğramda herhangi bir değişiklik yapmalımıyım sizin yazdıklarınız harici.Şimdiden teşekkürler.

Programda değişiklik yapmanıza gerek yok. Verdiğim anlatımlara gore dil eklemesi yapıyoruz biz.

Hazır türkçe dil ve gapps paketi yüklü olsun diyorsanız ;

Adresinden adı LEO olan romu indirip yükleyin.

Babatoru42

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Kenan
Cihazım
Miui Note Pr
Konular
6
teşekkürler son birşey daha herhangi bir proğramla atmammı gerekiyor yoksa updateden seçip yükleyimmi direk

Son düzenleme:

sw33tking

Offical Developer
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ömer Faruk K
Cihazım
Redmi 6 Pro
Meslek
Technician
Konular
90
İnen zip dosyasının adını "update.zip" olacak şekilde ayarlayın ve guncelleyici uygulamasindan yükleyin.

Üst Alt