İnceleme MIUI Miroom 11.0.5 Stabil | Redmi Note 8 Kullanıcı Deneyimi

yagamisan

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
yagami
Cihazım
Redmi k60
Meslek
Gizli Youtuber
Konular
3
Hocam bende redmi note 8 var daha yeni yükledim mi room stabil ve bu da ekran sürem artık siz karar verin
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.
Bende miroom kullanıyorum . %80 e kadar şarj ediyorum ekran surem bu

Ekli dosyalar

• Screenshot_2020-05-18-02-26-26-798_com.miui.securitycenter.jpg
    Screenshot_2020-05-18-02-26-26-798_com.miui.securitycenter.jpg
    110,5 KB · Görüntüleme: 41

Numan2094

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Numan
Cihazım
Poco x3 pro ;)
Konular
29
Hocam bana biraz az gibi geldi ama genede siz bilirsiniz.Bu arada telefon modeliniz nedir ? Kullandığınız mi room beta mı stabil mi ?
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Hocam profilinize baktım şimdi mi 9t pro olduğunu gördüm.Hayretle karşıladım çünkü amoled ekranınız var ve karanlık mod kullanıp siyah renk panellerinden batarya tassarufu etmenize rağmen ekran süreniz bana az gibi geldi.Tabi siz bu arada acaba ekran kilitli olduğu halde wifiniz veya mobil veriniz kalıyor mu onu bilmiyorum

yagamisan

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
yagami
Cihazım
Redmi k60
Meslek
Gizli Youtuber
Konular
3
Hocam bana biraz az gibi geldi ama genede siz bilirsiniz.Bu arada telefon modeliniz nedir ? Kullandığınız mi room beta mı stabil mi ?

Hocam profilinize baktım şimdi mi 9t pro olduğunu gördüm.Hayretle karşıladım çünkü amoled ekranınız var ve karanlık mod kullanıp siyah renk panellerinden batarya tassarufu etmenize rağmen ekran süreniz bana az gibi geldi.Tabi siz bu arada acaba ekran kilitli olduğu halde wifiniz veya mobil veriniz kalıyor mu onu bilmiyorum

Yine ekran sürelerini verdim resimde. Mi room stabil 11.0.8 hocam batarya sağlık %87-90 arasi 500 mah kayıp olduğu için olabilir. wifi kapatırım güç tasarrufu kullanıyorum herkes gibi, youtube vanced cidden çok şarj yiyor ,normal youtube a göre onun etkiside olabilir.. ama ben memnunum. k30 pro ya 'da geçmeyi düşünüyorum ama değer mi bilemiyorum bu cihazda güçlü mantıklı olan direk k40 pro ya geçmek aslında ama bilmiyorum düşünüyorum habire note 7 vardı stock rom da 13 saat ekran süresi alıyordum 9t pro ya geçtim 12 aldım oyun ile batarya öldü tabi ki bende oynamıyorum artık. 80 'den fazla etmem şarj batarya ölüyor.

Ekli dosyalar

• Screenshot_2020-05-18-17-53-52-178_com.miui.securitycenter.jpg
    Screenshot_2020-05-18-17-53-52-178_com.miui.securitycenter.jpg
    266,2 KB · Görüntüleme: 33
  • Screenshot_2020-05-18-17-53-46-411_com.miui.securitycenter.jpg
    Screenshot_2020-05-18-17-53-46-411_com.miui.securitycenter.jpg
    108,3 KB · Görüntüleme: 23

Eminde

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emin
Cihazım
Mi 8 se
Konular
20

Bu sürümden farkı varmı

Numan2094

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Numan
Cihazım
Poco x3 pro ;)
Konular
29
Yine ekran sürelerini verdim resimde. Mi room stabil 11.0.8 hocam batarya sağlık %87-90 arasi 500 mah kayıp olduğu için olabilir. wifi kapatırım güç tasarrufu kullanıyorum herkes gibi, youtube vanced cidden çok şarj yiyor ,normal youtube a göre onun etkiside olabilir.. ama ben memnunum. k30 pro ya 'da geçmeyi düşünüyorum ama değer mi bilemiyorum bu cihazda güçlü mantıklı olan direk k40 pro ya geçmek aslında ama bilmiyorum düşünüyorum habire note 7 vardı stock rom da 13 saat ekran süresi alıyordum 9t pro ya geçtim 12 aldım oyun ile batarya öldü tabi ki bende oynamıyorum artık. 80 'den fazla etmem şarj batarya ölüyor.
Hocam %80 olayı biraz saçma geldi bana ama genede siz bilirsiniz.Androdin kendi sitesinde %10 altına indiği zaman şarj etmemizi ve fullememizi öneriyor

yagamisan

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
yagami
Cihazım
Redmi k60
Meslek
Gizli Youtuber
Konular
3
Hocam %80 olayı biraz saçma geldi bana ama genede siz bilirsiniz.Androdin kendi sitesinde %10 altına indiği zaman şarj etmemizi ve fullememizi öneriyor

%20 altına pek bırakmam takarım %80 den fazlası bataryayı iyi öldürüyor . Tam şarj iyi değil. Bunu çok araştırdım

joker80

Why so seriously?
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Bahadır
Cihazım
Red mi note 8
Konular
6
Ben bu romun şarjinin iyi olduğunu düşünmüyorum.chips kernel attım bu sefer de hat çekmemeye başladı (Turkcell)

Buse S. Ada

Nefsine öğretmen vicdanına öğrenci ol
Emekli Yönetici
Premium Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Buse
Cihazım
RN 11 Pro
Meslek
Eticaret Yönetimi
Konular
156

Ben kernellerden hiçbir şey anlamadığım için uzak duruyorum o mevzulardan. Ogrenirsem atarım. Ama ben de aksine memnun oldum güzel geliyor bana. Bugün 11.0.6 Stabil'e güncelledim 5 daha iyi gibi geldi. Betayi deneyeceğim birazdan. Benim tercihim eu betadir ama yeni romlar hakkında da merakima yenik düştüm.
Ben bu romun şarjinin iyi olduğunu düşünmüyorum.chips kernel attım bu sefer de hat çekmemeye başladı (Turkcell)

yagamisan

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
yagami
Cihazım
Redmi k60
Meslek
Gizli Youtuber
Konular
3

Hocam telefonlar aynı bile olsa ekran süresini aynı vermez sende çok bende az olur. Farklı cihazlarda da böyle geçerli aynı rom da olsa , örnek note 7 telimde 6 saat zor alıyorum%80 ile mi 9t pro da ise 9 saat ekran süresi alıyorum. Mi 6 da ise 7 saat

joker80

Why so seriously?
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Bahadır
Cihazım
Red mi note 8
Konular
6
Hocam telefonlar aynı bile olsa ekran süresini aynı vermez sende çok bende az olur. Farklı cihazlarda da böyle geçerli aynı rom da olsa , örnek note 7 telimde 6 saat zor alıyorum%80 ile mi 9t pro da ise 9 saat ekran süresi alıyorum. Mi 6 da ise 7 saat
Bende zaten diger romlara gore olarak belirttim. Kullanimim ayni olduğu icin böyle bir deneyimimi söyledim. Şahsen miuimix +chips kernel benim için iyi kullanim sunmakta. Ama aosp romlardayim genelde o ayrı

Üst Alt