İnceleme MIUI Miroom 11.0.5 Stabil | Redmi Note 8 Kullanıcı Deneyimi

Skorpi

Don't Worry, Be Happy :-)
Yönetici
Co-Admin
Premium Üye
MIUI Expert
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Cumhur
Cihazım
Mi 11T Pro
Konular
286
Hocam kelimenin tam anlamıyla mütiş bir şey eve geldiğinizde wifi ve mobil veri açıkken otomatik wifiye bağlanmanızı sağlıyor.Daha hiç bir romda denk gelmedim.Bir deneyin vazgeçemezsiniz haha--
Sevgili StreX hocam,ben yıllardır EU Beta kullanıyorum ve bu özellik EU da hep vardı... ama adını akıllı ağ yapınca, sadece Mi Room da varmış gibi bir algı oluşturuldu ve muhteşem özellik gibi sunuldu...bu da Mi Room un güzel bir pazarlama tekniği, takdir ediyorum
Ben özellikle konu sahibi hocamıza, bu özelliğin kararlı da varmı diye sormuştum, Beta da olduğunu birileri gözümüze gözümüze sokmuştu

Gesendet von meinem Schajomi mit Tapatalk

StreX

from past to future
Emekli Yönetici
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mert
Cihazım
iPhone 15
Konular
240
Sevgili StreX hocam,ben yıllardır EU Beta kullanıyorum ve bu özellik EU da hep vardı... ama adını akıllı ağ yapınca, sadece Mi Room da varmış gibi bir algı oluşturuldu ve muhteşem özellik gibi sunuldu...bu da Mi Room un güzel bir pazarlama tekniği, takdir ediyorum
Ben özellikle konu sahibi hocamıza, bu özelliğin kararlı da varmı diye sormuştum, Beta da olduğunu birileri gözümüze gözümüze sokmuştu

Biliyorum hocam size aynen katılıyorum,geçen ki konuşmalarımızda geçen her şey aklımda :D bana da gereksiz bir sunum gibi geliyor

ZENGİN

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
mustafa
Cihazım
Mi 13
Meslek
Eğitim Yöneticisi
Konular
9

Mi Room stabil sürümde de var hocam. Saygı ve hürmetlerimle selamlıyorum sizi.

Skorpi

Don't Worry, Be Happy :-)
Yönetici
Co-Admin
Premium Üye
MIUI Expert
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Cumhur
Cihazım
Mi 11T Pro
Konular
286
Hocam, soran siz olmasaydınız başkası olsa idi cevap verirdim. :) Sizin sorunun cevabını çoktan bildiğinizi düşündüğüm için (Miroom Akıllı Ağ konularında forum yorumlarınızı okudum) sadece yorumunuzu beğeniyorum. Cevap vermek haddim değil çünkü :)))
Estağfurullah hocam...bu kısacık forum hayatınızda çok önemli yollar kat ettiniz vede etmeye devam ediyorsunuz, yakında bir çok kişiyi bilginizle ve tecrübenizle çok çok geride bırakmış olacağınızı şimdiden ön görebiliyorum, başarılarınızın devamını diliyorum

Buse S. Ada

Nefsine öğretmen vicdanına öğrenci ol
Emekli Yönetici
Premium Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Buse
Cihazım
RN 11 Pro
Meslek
Eticaret Yönetimi
Konular
156
Ben de sizlerle beraber öğrenmek için aradım, bir konuda beta romlarda geliştirici seçenekleri içinde, stabil ve eski miroomlarda ise bağlantı&paylaşım içerisinde olduğu yazıyordu. Ben de 11.0.5 Stabil romda Geliştirici Seçenekleri içerisinde buldum. Konuya ekleme yapıyorum. :)
Mi Room stabil sürümde de var hocam. Saygı ve hürmetlerimle selamlıyorum sizi.
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Yorumunuza layık olmak büyük bir şeref, Allah razı olsun sizden hocam :)
Estağfurullah hocam...bu kısacık forum hayatınızda çok önemli yollar kat ettiniz vede etmeye devam ediyorsunuz, yakında bir çok kişiyi bilginizle ve tecrübenizle çok çok geride bırakmış olacağınızı şimdiden ön görebiliyorum, başarılarınızın devamını diliyorum

Numan2094

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Numan
Cihazım
Poco x3 pro ;)
Konular
29
Mi room pil için cidden çok iyi mi 9t pro var k30 pro ya geç diyor şeytan :(
Hocam bende redmi note 8 var daha yeni yükledim mi room stabil ve bu da ekran sürem artık siz karar verin
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

Buse S. Ada

Emekli Yönetici
Premium Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Buse
Cihazım
RN 11 Pro
Meslek
Eticaret Yönetimi
Konular
156
Hocam nasılsınız? Sizinle yorumlaşmayalı uzun zaman oldu.. :)
Umarım beğenmişsinizdir. MIUI12 Miroomda bizim cihaz için verilmez ise 20.3.26 Betayı test edeceğim. Ekran sürenizi beğendim..
Hocam bende redmi note 8 var daha yeni yükledim mi room stabil ve bu da ekran sürem artık siz karar verin

Numan2094

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Numan
Cihazım
Poco x3 pro ;)
Konular
29
Hocam nasılsınız? Sizinle yorumlaşmayalı uzun zaman oldu.. :)
Umarım beğenmişsinizdir. MIUI12 Miroomda bizim cihaz için verilmez ise 20.3.26 Betayı test edeceğim. Ekran sürenizi beğendim..
Özellikler gayet iyi hocam ekran süresi de iyi beğendim yani ama işte eski sürümlerde 2 saat daha fazla alıyordum yalnız özelliklerinden mahrum kalıyordum.Hocam birşey dicem bu aralar telefonunuz biraz fazla ısınıyor mu ? Havalardan oldu galiba önceden sosyal medyada gezerken fazla ısınmazdı ama şu 4 günden beri biraz fazla ısınıyor gibi geldi galiba o da havanın sıcaklığından dolayı oldu

Buse S. Ada

Emekli Yönetici
Premium Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Buse
Cihazım
RN 11 Pro
Meslek
Eticaret Yönetimi
Konular
156
Hocam işten ayrıldım ayrılalı telefonu çok yoğun kullanmaya başladım fakat call of duty ve yoğun telefon konuşması haricinde pek ısınma yarattığını söylersem yalan söylemiş olurum. Bir de, bazen mecburen şarja takılı kullandığımda hafif bir ısınma oluyor o kadar.

Özellikler gayet iyi hocam ekran süresi de iyi beğendim yani ama işte eski sürümlerde 2 saat daha fazla alıyordum yalnız özelliklerinden mahrum kalıyordum.Hocam birşey dicem bu aralar telefonunuz biraz fazla ısınıyor mu ? Havalardan oldu galiba önceden sosyal medyada gezerken fazla ısınmazdı ama şu 4 günden beri biraz fazla ısınıyor gibi geldi galiba o da havanın sıcaklığından dolayı oldu

Numan2094

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Numan
Cihazım
Poco x3 pro ;)
Konular
29
Hocam işten ayrıldım ayrılalı telefonu çok yoğun kullanmaya başladım fakat call of duty ve yoğun telefon konuşması haricinde pek ısınma yarattığını söylersem yalan söylemiş olurum. Bir de, bazen mecburen şarja takılı kullandığımda hafif bir ısınma oluyor o kadar.
Anladım hocam o zaman benim telefonda bir sıkıntı olmaya başladı

Üst Alt