Rom Miui°Mint Joyeuse MIUI 13 | Android 12

acerhizm

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Bedirhan
Cihazım
Note 9 Pro
Konular
15
Hocam APK olarak yükleseniz olurdu niye harf reset attınız
Hocam delirtti en sonunda telegram gruplarında 2 tane modülü buldum o çözdü işimi. Tabii üstüne hard reset atmış oldum

Overextending

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Murat
Cihazım
Redmi note 9 pr
Konular
29
Hocam delirtti en sonunda telegram gruplarında 2 tane modülü buldum o çözdü işimi. Tabii üstüne hard reset atmış oldum
Kusura bakmayın konuyla pek ilgilenemedim. Netflix sorununu magsik modülü ile çizebilirsiniz, safetynet fix modülünü kur ve google playin güncelleştirme ve verilerini kaldırıp yeniden kurman yeterli ama zaten sorunu çözmüşsün umarım sorun yaşamazsın birdaha
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Mint romun GaresEdition versiyonu çıktı. Hiçbir özelleştirmenin bulunmadığı. Uzun süre test ettikten sonra paylaşmak istedim. Ve yakın zamanda romu paylaştım. Endonezya sürümü kesinlikle başarılı ve GaresEdition ile tertemiz bir arayüz ve hızlı, optimize edilmiş rom olmuş. Denemek isterseniz buradan ulaşabilirsiniz
Konu 'Miui°Mint GaresEdition | 13.0.4 SJZIDXM' Rom - Miui°Mint GaresEdition | 13.0.4 SJZIDXM

acerhizm

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Bedirhan
Cihazım
Note 9 Pro
Konular
15
Kusura bakmayın konuyla pek ilgilenemedim. Netflix sorununu magsik modülü ile çizebilirsiniz, safetynet fix modülünü kur ve google playin güncelleştirme ve verilerini kaldırıp yeniden kurman yeterli ama zaten sorunu çözmüşsün umarım sorun yaşamazsın birdaha

Mint romun GaresEdition versiyonu çıktı. Hiçbir özelleştirmenin bulunmadığı. Uzun süre test ettikten sonra paylaşmak istedim. Ve yakın zamanda romu paylaştım. Endonezya sürümü kesinlikle başarılı ve GaresEdition ile tertemiz bir arayüz ve hızlı, optimize edilmiş rom olmuş. Denemek isterseniz buradan ulaşabilirsiniz
Konu 'Miui°Mint GaresEdition | 13.0.4 SJZIDXM' Rom - Miui°Mint GaresEdition | 13.0.4 SJZIDXM
Hocam saolun sorun yok yinede teşekkürler tek bi sorun kaldı Android Auto çalışmıyor..

Overextending

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Murat
Cihazım
Redmi note 9 pr
Konular
29
Hocam saolun sorun yok yinede teşekkürler tek bi sorun kaldı Android Auto çalışmıyor..

Bu uygulamayı kurup güncelleyin isterseniz hocam belki çözüm olur

acerhizm

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Bedirhan
Cihazım
Note 9 Pro
Konular
15

Bu uygulamayı kurup güncelleyin isterseniz hocam belki çözüm olur
Hocam sorun şu android auto yüklü değildi kurdum yükledim araca bağladım bu cihaza bağlanılamıyor dedi kaldı öyle tek seferlik yok say dedim. AAdan usb kontrolu yapınca sonuç ekteki gibi oluyor.

Ekli dosyalar

• Screenshot_2022-11-13-09-20-06-841_com.google.android.projection.gearhead.jpg
    Screenshot_2022-11-13-09-20-06-841_com.google.android.projection.gearhead.jpg
    246,3 KB · Görüntüleme: 8

Overextending

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Murat
Cihazım
Redmi note 9 pr
Konular
29
Hocam sorun şu android auto yüklü değildi kurdum yükledim araca bağladım bu cihaza bağlanılamıyor dedi kaldı öyle tek seferlik yok say dedim. AAdan usb kontrolu yapınca sonuç ekteki gibi oluyor.
Hocam telefon için doğru sürümü mü indirdiniz? Benim dediğim sürümü indirip deneme imkanınız var mı acaba?

acerhizm

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Bedirhan
Cihazım
Note 9 Pro
Konular
15
Hocam telefon için doğru sürümü mü indirdiniz? Benim dediğim sürümü indirip deneme imkanınız var mı acaba?
Evet telegramdan minimal edition u kurdum son sürüm olan .

Acaba sorun kablodamı onu merak ediyorum, değiştirmeye zamanım yok yoldayım.

Overextending

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Murat
Cihazım
Redmi note 9 pr
Konular
29
Evet telegramdan minimal edition u kurdum son sürüm olan .

Acaba sorun kablodamı onu merak ediyorum, değiştirmeye zamanım yok yoldayım.
Hocam yardımcı olamadım kusura bakmayın bende ilk kez sizden duydum bu durumu

Rauf Cəlilzadə

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
Rauf
Cihazım
M2003J6B2G
Konular
2
Sorun yok hocam. Saolun yinede inşallah çözerim çok sinir bozucu bu durum.
sorununuz nedir

Yeni yazılım güncellemesi geldi indirdim twrp e attı ordan flashladım telefon açılmıyor sürekli twrp ye atıyor yardım lütfen
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.
herhangi bir custom romu kurun sorununuz çözülür yüksek ihtimalle telefonunuzda rom bozulmuş ve ya silinmiş eğer rom attıysanız düzelmediyse stock rom atın düzelecektir geçmiş olsun

Üst Alt