Yardım Miui Mesajlaşma ve Arama Uygulaması yardım ?

toksoz

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Muhammet
Cihazım
REDMİ NOTE 12 P
Meslek
Esnaf
Konular
10
Yüklü Rom ve Versiyon Numarası
Global Beta 10.3.2
Telefon Modeli
Xiaomi Mi 9 T Pro
Bootloader Kilidi
Kapalı
Merhaba arkadaşlar Xiaomi Mi 9 T Pro cihazım var ama arama ve mesajlaşma uygulaması google'ın uygulamaları bunlar yerine xiaomi mesajlaşma ve arama uygulamasını nasıl yaparım değerli cevaplarınızı bekliyorum.

Profayler

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Arda
Cihazım
Redmi note 8
Konular
1
Bence Xiaomi SMS ve arama uygulamaları daha hızlı . Bende şuan nasıl yapacağımı araştırıyorum ama bulamadım . Yeni güncelleme de de bulunmuyor. Telefonu satmama neden olacak neredeyse .

Oyla:

aors

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Abdulkadir
Cihazım
Mi8 SE
Konular
44
Bunun çaresi yok arkadaşlar. Xiaomi uygulamalarını apk olarak indirip kursanız bile stok uygulama yerine kullanamıyorsunuz. Ya custom rom kuracaksınız - ki eğer cihazınız garantili ise delta harici garantiler BL kilidini açmaya bile garanti dışı bırakıyor - ya da böyle kullanacaksınız.

Global cihazlar artık bu şekilde geliyor, sadece Mi9t serisine özel değil, Xiaomi arama uygulamasında arama kayıt özelliği olduğu için Avrupa'daki yasaklar sebebiyle mecburen bunlar kaldırıldı diye okumuştum.

Oyla:

pendroz

Kardan Adam
Emekli Yönetici
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Kaan
Cihazım
Redmi Note 4x
Konular
250
Bence Xiaomi SMS ve arama uygulamaları daha hızlı . Bende şuan nasıl yapacağımı araştırıyorum ama bulamadım . Yeni güncelleme de de bulunmuyor. Telefonu satmama neden olacak neredeyse .
Hindistan romu veya çin tabanlı custom romlar kullanmak harici herhangi bir çözümü maalesef bulunmamaktadır.

Oyla:

Profayler

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Arda
Cihazım
Redmi note 8
Konular
1
Bu cevaplar hayal kırıklığı oldu bana . Gelen güncelleme de de olmayacak olması kötü oldu .

Oyla:

Yusufyildiz

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Yusuf yıldız
Cihazım
Mi 9t pro
Konular
0
Bu konu ciddi manada can sıkıcı... Çağrı geçmişi kaydetme vs vs hiç bişey yok. İğrenç ötesi

Oyla:

DiKMeN

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Gürcan
Cihazım
Mi 9T
Konular
2
Note 8 Pro da da maalesef manuel kurulan arama ve mesajlar uygulaması çalışmıyor. Bende ses kaydediciyi belki çalıştırırım diye denemiştim ama açılıp kapanıyor. Mecburen bunu kullanmaya devam ediyoruz. Şu arama kaydetme olayını kaldırmaları kötü oldu.

Oyla:

Kadirn545

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Kadir
Cihazım
Redmi Not8
Konular
0
Xiaomi arama ve mesaj uygulaması üzerinde yapabildiği özelliklerin, tekrar kullanıma alınacağı belirtildi. MIUI arama arayüzünde kullanıcılar, çağrıları kayıt altına alabiliyordu. Bu nedenle arayüz geniş kullanım kitlesine sahipti. 2020’nin sonuna kadar özelliklerin kullanıcılara geri kazandırılacağının sözü verildi.

Oyla:

vatas21

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Veysi
Cihazım
Note 11 pro
Konular
1
Xiaomi arama ve mesaj uygulaması üzerinde yapabildiği özelliklerin, tekrar kullanıma alınacağı belirtildi. MIUI arama arayüzünde kullanıcılar, çağrıları kayıt altına alabiliyordu. Bu nedenle arayüz geniş kullanım kitlesine sahipti. 2020’nin sonuna kadar özelliklerin kullanıcılara geri kazandırılacağının sözü verildi.

Neredeyse Eylül ayına girecez ama hala bir değişiklik yok, illa Aralık ayını bekleyecez

Oyla:

isodgn

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
ismail
Cihazım
note 8 pro
Konular
1
Mi 9 Pro da Google kişiler ve mesajlama uygulaması kullanıyor. Bunu değiştirmek için farklı bir roma geçmelisiniz.
Bende kişiler uygulamasını APK yükledim "kisiler ve çevirici sürekli duruyor" hatası veriyor. Bu hatayı farklı rom yüklemeden duzeltemezmiyiz

Oyla:

jadakids01

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Jadakids01
Cihazım
Mi 9T 6 128
Meslek
OTO ELEKTRONİK
Konular
0
Linkteki siteden uygulamaları indirip yüklerseniz belki istediğin gibi varsayılan uygulama seçebilirsiniz
Selamlar bunların arasında ama ve arama programı yok maalesef yardımcı olur musunuz teşekkürler hocam

Oyla:
Üst Alt